MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 10:16


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: matmax426 wita
PostNapisane: 1 mar 2015, o 18:15 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2015, o 18:47
Posty: 7
Lokalizacja: Trostberg
Nick z youtube: matmax426
Płeć: Mężczyzna
Witam Wszystkich!

Jestem Mat, mam (już) 30 lat a kucyki oglądam od dwóch lat. Zaczęło się od tego ze moja żona rzuciła coś w stylu "zobaczmy czym ludzie się tak podniecają" (na marginesie dodam ze w ten sam sposób zaczęliśmy oglądać "Grę o tron" i "Walking dead") i obejrzeliśmy dwa pierwsze odcinki. Nie zrobiły na nas wielkiego wrażenia ale po kilku dniach postanowiliśmy jednak dać Kucykom jeszcze jedną szanse z odcinkiem 3 no i się zaczęło, a raczej nie skończyło ;) Obecnie czekamy na sezon 6, a raczej na prężnego neta by go obejrzeć, no i powrót mojej małżonki ze szpitala razem z naszym pierwszym źrebięciem... znaczy dzieckiem ;)

A teraz kilka słów o mnie: mieszkamy na Bawarii, pracuje jako spawacz-ślusarz w prywatnej firmie. Poza kucykami jestem wielbicielem fantastyki oraz fantasy. Moi ulubieni autorzy to Tolkien, Lovecraft, Sapkowski i ostano też Roger Zelazny (polecam sagę o Corwinie i jego synu). Jestem również maniakiem Gwiezdnych Wojen. Lubie tez mangi i anime (np. Ewangelion, Hellsing, Ghost in the shell)
Moje hobby to elektronika audio, szczególnie lampowa, akwarystyka, militaria, strzelectwo i muzyka (kiedyś byłem perkusistą). Jeszcze kilka lat temu byłem zapalonym paintballistą, jednak po wyprowadzeniu się z mojego rodzinnego Skarżyska zaprzestałem gry (sprzęt w razie czego leży i czeka)
Moje gusta muzyczne to przede wszystkim metal szeroko pojęty, ale nie gardzę innymi rodzajami muzyki.

W kwestii serialu: moi ulubienie bohaterowie to: Discord, Twilight, Rainbow i Sunset Shimmer.
W samym serialu urzekła mnie niezwykle miła dla oka animacja oraz świetnie dobrane i przyjemne głosy postaci (w oryginalnej oraz Polskiej wersji językowej, moim zdaniem głosy księżniczek Luny i Celestii w wersji Polskiej są lepsze niż oryginalne). Treść oczywiście również jest świetna, czasem jest trochę za słodko jak dla mnie, ale cóż, Kucyki powstały z myślą o nastoletnich dziewczynach a nie trzydziestoletnich spawaczach :P

_________________
W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2015, o 18:15 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: matmax426 wita
PostNapisane: 1 mar 2015, o 21:32 
Time Lord
Time Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 18:17
Posty: 490
Lokalizacja: Gallifrey
Płeć: Mężczyzna
Witam
DustyKatt ma ponad 40 to nie czuj się tak staro :D

http://youtu.be/nOpXOLHayoc

_________________
Tajna baza Dr. Whooves -->WCHODZISZ?
Obrazek Obrazek
W pracy - Exterminate... Exterminate!!!-------Po pracy - Bal przebierańców...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: matmax426 wita
PostNapisane: 5 kwi 2015, o 15:32 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 6 mar 2013, o 10:16
Posty: 5
Nick z youtube: Silver Shield
Płeć: Mężczyzna
Widzę, że sporo jest tutaj kucyków na emigracji :^)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2015, o 15:32 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL