MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:35


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 2 lip 2013, o 14:38 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2013, o 10:34
Posty: 40
Płeć: Mężczyzna
Ja poznałem poniacze dość dawno temu.U mnie zaczęło się tak że mój kolega raz na plastyce zaczął rysować kucyki. My z kolegami go wyśmialiśmy i zapytaliśmy się po co to robi. On powiedział że raz dla młodszej siostry je ściągał i sam się w nie wciągnął i wtedy właśnie poznałem kucyki ale jeszcze mi się nie podobały. Mijały kolejne miesiące a ja o kucach słyszałem tylko przelotnie. Aż pewnego dnia natrafiłem na filmik z RD w roli głównej. Kucyki mi się spodobały i szukałem jakiegoś kanału na którym mogę je oglądać. Najlepszy był oczywiście kanał Mystheri. Oglądem poniacze całymi dniami czasem nawet po 5 odcinków dziennie:D teraz oglądam tylko "kacykowe filmiki". I tak stałem się bronies.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
"The Only Easy Day... Was Yesterday"


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lip 2013, o 14:38 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 12 lip 2013, o 10:46 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2013, o 18:27
Posty: 29
Płeć: Mężczyzna
Ja jak oglądałem Tivolta. Powiedział, że nie będzie grał w poniacze. A że nie wiedziałem co to są poniacze poszukałem w google. I tak jakoś dla jaj obejrzałem 2 odcinki, i mi się spodobało xD


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 12 lip 2013, o 22:25 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2013, o 15:29
Posty: 7
Lokalizacja: Krotoszyn
Nick z youtube: MarcinielPL
Płeć: Mężczyzna
Post 1

U mnie to ogólnie było, tak dowiedziałęm się że moja koleżanka ze szkoły ogląda MLP. Normalnie szok najlepsza przyjaciółka (16lat) ogląda coś takiego ;__; (Lubiła Metal chodziła w glanach i była bardzo agresywna) ale po prostu stwierdziła żę musi o tym komuś powiedzieć bo wpadnie w szał. Nie mogłem przeżyć jak ktoś taki możę lubić coś takiego ... (jeszcze nawet za bardzo niewiedziałem co to za serial ale po domysłach... no wiecie) ale to trzymało mnie tak w niepewności że musiałem sam obejrzeć co ona w tym widzi. No ok pierwszy odcinek ... (10 min później) nie no to jest badziewne... (20 min. później) po co ja to wogule oglądałęm... (3 odcinki później) Dlaczego ja to jeszcze oglądm O_O???!!! (połowa sezonu) Nieno fajne to dużo dobrego wyciągnołem z tego serialu (po pierwszym sezonie) Rzy... Tęczą *_*


Post 2

a tak ogólnie to witam wszystkich po 4 miesięcznej przerwie w której to niemiałem dostępu do forum :D widze że wiele nowych ludzi dołączyło pozdrawiam wszystkich !!!
:shock: Ranga mi spadła :shock:

[Przypominam o możliwości edytowania swojego postu i proszę poprawić błędy - Dr. Whooves]

_________________
Wrogowie to tylko efekt uboczny twojego sukcesu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 14 paź 2013, o 18:32 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2013, o 18:32
Posty: 11
Nick z youtube: michalxdhe
Płeć: Mężczyzna
poprostu niemiałem co robić na tak zwanym YT -_- więc obejżałem mlp i po 3 odcinkach jakoś mi się spodobało itd. potem się potoczyło że zaczołem oglądać ten kanał bo tu były jedyne wersje polskie :|


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 22 lis 2013, o 23:09 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 22 lis 2013, o 22:59
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
a u mnie kuzynka ogladala, wiec raz obejrzalem z nia. Odcinek "Znaczkowa liga".
Najpierw bluzniercza mysl "Jak bylem maly dziewczyny tez to ogladaly...Wtedy byly przyjazniejsze"... do dzis zaluje tej mysli...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 26 lis 2013, o 22:29 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2013, o 21:59
Posty: 50
Lokalizacja: Akry Słodkich Jabłek
Nick z youtube: NelcioPony
Płeć: Mężczyzna
A moja historia wygłądała mniej więcej tak.
Siedziałem sobie ponad rok temu na yt (niestety) oglądać majnkrafty i na głównej stronie przróbka nasz polski kucyk czerwone jabuszko. Pierwsza.moja reakcja to to że lubię przeróbki więc obejrzę. Śmiałem się ciągle. Później obejrzałem nasz polski kucyk patatajnia się je... wywaliła. Od śmiechu mnie brzuch rozbolał. Później zastanawiałem się jak wygląda orginał. A więc wystukałem na yt my little pony po polsku. Obejrzałem jako pierwsze pierwszy odcinek podejrze klejnoty harmonii czy coś. Spodobało mi się. No więc zaczołem oglądać.więcej i więcej (oczywiście w nocy bo w dzień czasu nie ma) I natrafiłem na kanał Mystherii. I właśnie na początku miałem inny nick i nie wiedziałem co to znaczy brony :-P. Trochę się rozpisałem i to na komórce. PS. Lubie Naleśniki No i tak się zaczeło.

_________________
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 10 lut 2014, o 22:20 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 10 lut 2014, o 20:20
Posty: 3
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
U mnie to było śmiesznie bo zacząłem oglądać serial od 1 dnia wydania 1 odcinka pierwszego sezonu w polsce który był wyemitowany w Polsce 15.10.2011 i mówiłem troche to nudne po miesiącu -dwóch zobaczyłem film -
http://www.youtube.com/watch?v=qVCFV7jT9ho zrobiony przez TheSlutfox obejrzałem z 10 razy i znów zapomniałem i w około styczniu 2013 r przypomniałem sobie o tym filmie zrobionym przez TheSlutfox'a i zamiast napisać My Little Pony - Rainbow Dash - You're Gonna Go Far Kid napisałem my little pony rainbow song (chyba coś takiego nie pamiętam dokładnie) i obejrzałem to i tak myślałem hmm obejrzę 1 i 2 odcinek 1 sezonu (bo jak pierwszy raz oglądałem były tylko te dwa po polsku) i myślę kurde to wciągające i teraz mogę powiedzieć o sobie Brony 4ever oczywiście nadgoniłem brawie 2 lata zaległości i obejrzałem 4 sezon dwa razy 3 sezon około 20 razy 2 sezon hmmm trudno obliczyć 30 razy i pierwszy też 30 razy :> i miejmy nadzieje ,że sezony się nigdy nie skończą .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 23 mar 2014, o 17:23 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2014, o 11:48
Posty: 28
Lokalizacja: Magherafelt
Nick z youtube: Kanibal996
Płeć: Mężczyzna
Natomiast ja dowiedziałem się kilka lat temu o MLP kiedy oglądałem jakiegoś gościa na yt (nie pamiętam kogo i nie mogę sobie przypomnieć) który coś wspomniał o kucykach. Niedługo po tym kumple z osiedla mieszkający kilka domów ode mnie zaczęli gadać non stop o kucykach no i się zdziwiłem oraz postanowiłem włączyć się do rozmowy. No i tak się dowiedziałem o MLP. Natomiast pierwszy raz obejrzałem tak gdzieś pół roku po przeprowadzce z Polski do Irlandii Północnej. Najpierw kumpel przysłał mi przeróbkę pierwszego odcinka i postanowiłem obejrzeć oryginał. No i tak się to zaczęło :D

_________________
Divide et impera - dziel i rządź
Gallus in suo sterquilinio plurimum potest - kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może


Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 1 lip 2014, o 18:00 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2014, o 16:34
Posty: 10
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Mężczyzna
U mnie zaczęło się to tak...
Początek roku 2014 siedziałem na komputerze i nie wiedziałem co ze sobą zrobić i nagle przypomniałem sobie filmik na youtube który mnie rozbawiał ,,Herkules - Byliśmy Herosami" na kanale StalinCWHC. Potem zacząłem oglądać inne przeróbki aż trafiłem na ,,Mój mały polaczek: Wóda to magia - Nagły atak płemieła".Tak się przy tym uśmiałem że obejrzałem jeszcze 2 inne przeróbki które równo były śmieszne. Ponieważ dalej się nudziłem postanowiłem zobaczyć oryginalne wersję kuców. Zacząłem od początku 1 sezonu i ponieważ lubię oglądać animacje spodobało mi się to.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2014, o 18:00 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL