MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 15:50


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 3 lip 2013, o 16:55 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
SPIKERQ napisał(a):
Moje przemyślenie (bardzo krótkie): Stracić kogoś bliskiego to gorsze niż umrzeć.
(i nie... nikt mi blisko nie zmarł ani nie rzuciła dziewczyna [której nie mam]) Co o tym sądzicie? Też macie takie wrażenie że tak jest?

Nie zrozumiesz jak to jest gdy próbujesz sprawić by ktoś nieżywy był z ciebie dumny.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2013, o 16:55 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 3 lip 2013, o 17:07 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
rutulufu napisał(a):
SPIKERQ napisał(a):
Moje przemyślenie (bardzo krótkie): Stracić kogoś bliskiego to gorsze niż umrzeć.
(i nie... nikt mi blisko nie zmarł ani nie rzuciła dziewczyna [której nie mam]) Co o tym sądzicie? Też macie takie wrażenie że tak jest?

Nie zrozumiesz jak to jest gdy próbujesz sprawić by ktoś nieżywy był z ciebie dumny.


Raaaaacja....

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 3 lip 2013, o 17:16 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2013, o 19:29
Posty: 32
Lokalizacja: Ponyvile
Płeć: Kobieta
BrotherPL napisał(a):
Nie wiem czy to jest w dobrym miejscu ale ok
nie wiem czy taki wątek był jak coś z góry proszę o usunięcie.
no więc o co chodzi tu możecie pisać swoje rozmyślenia,stwierdzenia oraz je komentować.

Ja zacznę mam dwa:
1.Moim zdaniem Brony's powińli łączyć się tylko z pegasis czemu otóż temu że Brony + "normalna" dziewczyna się nie będą rozumieć brony ma wymagania np. serial , pony meety itp.a "normalna" dziewczyna może tego nie rozumieć ale brony i pegasis to inna sprawa te same zainteresowanie zbliża czyż nie :) to chyba ma sens.

2.Czy myśleliście co będzie gdy serial się skończy czy brony's i pegasis też się skończą w końcu wszystko się kiedyś skończy niestety . Jak dla mnie serial mógłby trwać w nieskończoność ale jeśli się skończy to ja nadal będę wierny kucykom.

Dziękuje za uwagę i proszę o mały hejt :)

1. To prawda
2. Będą Fan parodie-Trixie

_________________
Dzisiaj w Ponyvile WIELKI POKAZ WIELKIEJ I NIESAMOWITEJ TRIXIE ZA JEDYNE 146...
-*Szept* złotych w skrócie zł.
-ZŁ. SUPER OKAZJA BY ZOBACZYĆ...
[2 H. Później]
Trixie....
-*z okna* ZAMKNIESZ SIĘ WRESZCIE?! MOJE DZIECI NIE MOGĄ SPAĆ PRZEZ CIEBIE!!!
-ups..
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 4 lip 2013, o 09:16 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2013, o 11:25
Posty: 5
Lokalizacja: Trzebinia
Nick z youtube: przemek12222
Płeć: Mężczyzna
SPIKERQ napisał(a):
rutulufu napisał(a):
SPIKERQ napisał(a):
Moje przemyślenie (bardzo krótkie): Stracić kogoś bliskiego to gorsze niż umrzeć.
(i nie... nikt mi blisko nie zmarł ani nie rzuciła dziewczyna [której nie mam]) Co o tym sądzicie? Też macie takie wrażenie że tak jest?



Ja się z tym w zupełności zgadzam rok temu straciłem bliską osobę (mojego dziadka) to był dla mnie taki szok bo przecież co roku jeździłem z bratem na całe wakacje do babci i dziadka.To jest takie uczucie którego nie da się opisać.
a jeśli chodzi o słowa typu ,,kończe off topować" to przecież jest dział ,,off top"


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 4 lip 2013, o 10:00 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
(ale offtopować względem tego tematu :P)

Życie niestety jest okrutne... Ma swoje momenty kiedy odechciewa ci się wszystkiego..

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 10 lip 2013, o 23:14 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Utrata bliskiej osoby to wielki raniący cios dla psychiki. Jak miałem 8 lat to straciłem babcie którą odwiedzałem często. 2 tygodnie płakałem za nią. Kilka dni przed śmiercią poprosiła mnie o wykonanie poduszki (zwykła biedna, niechlujna, biała poduszeczka, która z nieznanych przyczyn się spodobała babci, więc poprosiła mnie bym wykonał drugi egzemplarz). Z tego co pamiętam, to nie zdążyłem jej zrobić...
Rana ma to do siebie, że nie zawsze się goi, ale może sprawić, że staniesz się silniejszy lub słabszy. I to jest moje przemyślenie na dziś.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 11 lip 2013, o 08:35 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Mirage napisał(a):
Z tego co pamiętam, to nie zdążyłem jej zrobić...

To spróbuj...
Co ja na Equestrię *** ! To zrób ją teraz w ten sposób wykonasz jedną z jej ostatnich wól (wola/taa polski to dziwny język...). Pisałeś już że ty wierzysz tylko w naukę, ale ja mam przeczucie że to jest coś więcej a nawet jeśli nie to zrobienie tej poduszki będzie dla niej oznaką szacunku.


Mirage napisał(a):
Rana ma to do siebie, że nie zawsze się goi, ale może sprawić, że staniesz się silniejszy lub słabszy.

"Czasami jest za głęboka i mimo upływu lat nie chce się zagoić" (czy jakoś tak, nie mogę pamiętać dokładnie wszystkich cytatów na pamięć...)
Ja tam w pewnym sensie boję się uczuć a raczej ich konsekwencji, mogą sprawić że w pewnej chwili utracimy chęć istnienia a nawet będziemy chcieli umrzeć, lecz z drugiej strony kontrolowane one mogą też być "paliwem" dzieki któremu kociołek Panoramiksa to przy nich mało.
Niektórzy też muszą zmuszać się by nie czuć by umożliwić to innym...
(nie mówię że uczucia to coś złego, nawet takie jak gniew czy nienawiść są moim zdaniem nawet bardziej konieczne niż te "pozytywne" jak się je określa)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 lip 2013, o 21:17 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2013, o 11:25
Posty: 5
Lokalizacja: Trzebinia
Nick z youtube: przemek12222
Płeć: Mężczyzna
Ciesze się że ten temat tak się rozwinął :)

A moje przemyślenie na dziś to : czy myśleliście co jest po śmierci mam dwa pomysły
-każdy trafi do swojego raju (w przypadku bronys i pegasis to chyba equestria)
-każdy ma tak jakby tryb świadomego śnienia tyle że z niego nie da się wybudzić


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 lip 2013, o 22:39 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
A moje przemyślenie na dziś to : czy myśleliście co jest po śmierci mam dwa pomysły
-każdy trafi do swojego raju (w przypadku bronys i pegasis to chyba equestria)
-każdy ma tak jakby tryb świadomego śnienia tyle że z niego nie da się wybudzić

Pytanie powinno brzmieć: A kto nie myślał o śmierci. :)
Ja generalnie często myślę o śmierci i o życiu. Nawet rozgryzłem jaki jest sens istnienia, ale po pół roku nieużytkowania tej tezy zwyczajnie w świecie o niej zapomniałem i za chiny nie mogę sobie przypomnieć. Zapisałem to gdzieś na forum, ale to było przed tym zanim pewna osoba skasowała połowę forum.
Co wg mnie może być po śmierci? Ano wariancji może być sporo, jednak wymienię tylko kilka z nich:
- To co się stanie po śmierci zależy wyłącznie od wiary. Katolik trafi do nieba, buddysta się odrodzi, a ateista zapadnie w wieczny sen.
-Po śmierci nastąpi reinkarnacja (wg. fizyki kwantowej jest to najtrafniejsze stwierdzenie). Ponadto wg mojej wersji, przy tym zjawisku wymiary nie mają znaczenia. Możemy się odrodzić bez względu na miejsce i czas, czyli możemy się odrodzić np. w przeszłości (np. jako Adolf lub Stalin), ale też i w innym wymiarze i na innej planecie. Jest to rozszerzony zakres wierzenia buddyjskiego, który mówi, że nic nie jest trwałe (tak więc i czas nie jest trwały, a jak nie jest, to można nim manipulować)
- Po śmierci trafimy do raju lub jego przeciwieństwa
-Po śmierci nastąpi coś podobnego co jest między snami, czyli okres którego nigdy nie pozostaniemy świadomi i bd dla nas ułamkiem sekundy, gdzie dla innych to może być miliony lat.
- Po śmierci przejdziemy do innego snu (w ciągu 1 nocy można mieć nawet pięć snów, jednak "ten prawdziwy świat" może mieć inne zasady. Ponadto, we śnie często są dziwne anomalie takie jak brak pamięci z reala, fałszywe wspomnienia (we śnie można pamiętać całe swoje dzieciństwo tak jak byśmy je sami przeżyli po czym jak budzimy się, okazuje, że to było kłamstwo) oraz różne rzeczy z odczuwanie czasu (np. 1 minuta może być odczuwalna jak 1 godzina))

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 lip 2013, o 23:06 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2013, o 11:25
Posty: 5
Lokalizacja: Trzebinia
Nick z youtube: przemek12222
Płeć: Mężczyzna
I to jest właśnie dobre przemyślenie ponieważ można się nad nim głowić :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2013, o 23:06 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL