MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:45


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 12:42 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Dalem to tez w temacie " Sprobujmy umilic sobie czas" ale mysle ze tu tez nie zaszkodzi.
Nie bede oczywiscie wam tu wklejal wszystkich odcinkow, a sam glos czytajacego dodaje klimatu.

Okno
http://youtu.be/iLLefTQyP3I
Podświadomość
http://youtu.be/cb7kmR0B7fU
Kinder Niespodzianka
http://youtu.be/KyGYbIWm2hw
I jak na razie moj faworyt: Jeff The Killer
http://youtu.be/tG1WISJKugA

Czasami, lecz bardzo rzadko wystepuja przeklenstwa, i nie polecam ludziom ze zbyt wielka wyobraznia, niektore opowiadania sa tez bardziej brutalne od innych.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 12:42 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 11 maja 2013, o 15:37 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Tak wiem znowu double ale lepiej to niz zasmiecanie tematu "Tulpy".
Mirage napisał(a):
Ostatnio miałem taką rozkminę: "Skoro Jeff morduję pod osłoną nocy, a jego twarz jest biała... Pfff... nie może campić, bo jego twarz uniemożliwia mu maskowanie się"

Mnie bardziej przerazilo nie to ze moglby mnie zabic tylko to kim jest, ten obled, jak z calkiem normlanego goscia ktorego nikt by nie posadzil o jakies przestepstwo zamienil sie w szalona maszyne do zabijania.
Z reszta z tego co mi wiadomo woli zabijac by ofiary mialy tego swiadomosc, wcale nie musial przeciez budzic swego brata, wiec jego biala twarz to raczej dla niego cos pozytywnego.

A slyszales o Jane Arkensaw (Jane the killer) szukalem tej Creepypasty po polsku ale jakos nie znalazlem, podobno Jeff jest jej nemezis ale nie brakuje fanartow gdzie wyraznie cos do siebie czuja.

Mirage napisał(a):
A ten niepokój jaki mam kiedy po nich muszę iść w nocy gdziekolwiek jest boski.

Spokojnie twoja Tulpa cie obroni...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 11 maja 2013, o 16:01 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Z reszta z tego co mi wiadomo woli zabijac by ofiary mialy tego swiadomosc, wcale nie musial przeciez budzic swego brata, wiec jego biala twarz to raczej dla niego cos pozytywnego.

Ta, ale, musi się gdzieś ukrywać by go nie znaleziono. Musi pozostać w ukryciu, by przemyśleć jak zaatakować, bo spontany raczej nie wchodzą grę. Bo jak masz w nocy wbić do czyjegoś domu, a się okazuje, że wchodzisz do domu pełnego dresiarzy, którzy w dodatku są pod wpływem i nie śpią. No i sam moment włamania - ktoś może zauważyć, że ktoś obcy wchodzi do czyjegoś domu.
Cytuj:
Spokojnie twoja Tulpa cie obroni...

Eyve, powierzam Ci życie :D

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 11 maja 2013, o 16:16 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Sam z golymi rekoma pokonal trzech uzbrojonych w gnaty dresiarzy dzielnicy, raczej o takie rzeczy nie musi sie martwic, z reszta z tego co mi wiadomo pozostaje mu kaptur w bluzie.
I tak na marginesie, czy nie lepiej atakowac pojedyncze ofiary ? albo porywac je, nastepnie torturowac fizycznie i psychicznie tez, a gdy beda juz cal od smierci zadac ostatni najbolesniejszy cios. (pisalem, dziwne mysli...)
Mirage napisał(a):
Eyve, powierzam Ci życie :D

Twoja osobista Ickbarr...

Edit:
Ten link byl jakis zchrzaniony, za kazdym razem otwieral cos innego...


Ostatnio edytowano 22 maja 2013, o 16:25 przez rutulufu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 11 maja 2013, o 16:31 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Sam z golymi rekoma pokonal trzech uzbrojonych w gnaty dresiarzy dzielnicy, raczej o takie rzeczy nie musi sie martwic, z reszta z tego co mi wiadomo pozostaje mu kaptur w bluzie.

Bo idioci atakowali pojedynczo. Zamiast pomóc jednemu w szarpaninie, to się patrzeli jak oni się biją. A takie dresy pod wpływam alko razem by ruszyli.

Cytuj:
Ps:Zapomniales wylaczyc kamerke na noc, obejrzales nagranie i widzisz to
http://images6.fanpop.com/image/polls/1 ... 5_full.jpg

Gdybym tylko wiedział o co Ci konkretnie chodzi... Link nic i nie mówi :D

Cytuj:
co robisz ?

Oddycham, a co? :P

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 11 maja 2013, o 16:38 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
@up
No ze niby jaka by byla twoja reakcja na to ze Jeff chodzil po twoim domu.
(nie wiem czemu ale gdy otwieram ten link raz wyskakuje mi zdjecie a raz jakas ankieta odnosnie past)


Mirage napisał(a):
Bo idioci atakowali pojedynczo.

Ten pierwszy tak a potem tych dwoch poszlo jednoczesnie.
Mirage napisał(a):
A takie dresy pod wpływam alko razem by ruszyli.

Pisalem ze chyba lepiej atakowac pojedyncze ofiary, czasami tez je porywac dla zabawy.
Z reszta taka domowka u dresow jest raczej glosna wiec nie ma mowy o jakiejs pomylce (a tu roznosiciel bibli...), i cos mi sie zdaje ze przemyslany atak to nie w jego stylu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 24 maja 2013, o 11:56 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
//@Refresh - Piszę to by ktoś przypadkiem nie zareportował tego postu ;) Pozdrawiam, Mirage.

Znalazlem taka ciekawa paste, daje 4/10 nie wiecej.

Zaginiony odcinek My Little Pony: Friendship is Magic napisał(a):
„My Little Pony: Friendship is Magic” jest aktualnie moim ulubionym serialem. Kocham tą słodkość i uroczość jak również tą ich męskość. W Internecie trwa spór pomiędzy trollami i bronis (broni- to fan programu). Osobiście jest fanką i chciałabym żeby ta wojna się po prostu skończyła… jedynym pytaniem pozostaje, kto wygra? Kto to wie…

Ale najwyraźniej mogłam te odcinki oglądnąć jedynie na youtubie, więc jedynym problemem był mój internet, a raczej jego szybkość, bo był on do dupy. Nienawidzę kiedy video musi się ładować, jak bufferuje filmik taaak długo… Nie widziałam lepszego rozwiązania jak znaleźć dla siebie kopie ze wszystkimi 26 odcinkami, na płycie czy gdzieś. Weszłam na eBay’a żeby znaleźć kopie dla siebie. Znalazłam jedną kasetę VHS na której były nagrane wszystkie 26 odcinków. Pomyślałam „To dziwne VHS już dawno wyszły z użytku” Taśma była dość tania, jedynie 5$ i nikt nie brał udziału w licytacji. Złożyłam swoją ofertę, nawet nie wiedziałam co mam zrobić kiedy przyjdzie towar.

Postanowiłem, żeby może najpierw przeczytać jakieś historie fanów na próbę, i spróbować się trochę zeźlić. Przyznaje mało skromnie było to dla mnie wyzwaniem, historie czytało się krócej niż oglądać odcinki na youtubie.

Tydzień później dostałam w końcu taśmę. Kiedy przyszła do mnie przesyłka wyglądało to dosyć dziwnie. Wyglądała jak zwykła kaseta na której właściciel napisał markerem „MLP: FIM_26”. Wydaję mi się, że chciał zaznaczyć, że na kasecie są wszystkie 26 odcinki, ale nie wiem dlaczego użył podkreślnika…

Dmuchnąłem na taśmę, aby upewnić się podwójnie żeby kaseta działała. Potem wsadziłem ją do odtwarzacza VHS. Ku mojemu zdziwieniu kaseta działała. Jedynie jakość pozostawiała wiele do życzenia, ponieważ odcinki zostały nagrane pozapiastowo, bo były to kasety magnetyczne. „Przynajmniej nie musze czekać aż odcinek się załaduje” powiedziałam. Przypuszczałam, że będzie po prostu lepiej oglądać tak niż tak jak te dotychczasowe 8 odcinków w internecie.

I tak doszłam do ostatniego odcinka, ale ten przed tym (Party of One/Samotna imprezka) był jakby uszkodzony. Właściwie nigdy nie zapomnę tego momentu z „usuniętej sceny”…

Powrócę tutaj do sceny gdzie Pinkie Pie zaczyna szaleć. Video szło normalnie, tak jak normalny odcinek. Kiedy nagle Pinkie zaczęły czernieć oczy… ekran zaczął skakać jakby następowały zakłócenia. (Podskoczyłam nieco, ponieważ nie wiedziałam co się do cholery działo). Następna klatka pokazywała okropny widok Pinkie. Jej twarz była zniekształcona, miała elementy twarzy Zalgo, tło było czerwone i obiekty zabarwione jakby krwią. Z głośników dochodziły mnie straszne dźwięki jakby z jakiegoś radia. Zaczęłam się tego bać. Nagle wszystko ustało, dało się usłyszeć tylko statyczny szum i za chwile odcinek powrócił do pierwotnej akcji.

Dobra, mówiłam do siebie w myślach „Co to ***** miało być?!”

Próbowałam pokazać tą scenę rodzicom, ale nie chciała się odtwarzać.

Rodzice próbowali mi uświadomić, że to może był po prostu zwykły koszmar, bo za dużo naoglądałam się bajki, a ja im opowiadałam co widziałam we śnie.

Ale to były bzdury. Nawet nie wiem dlaczego tak się stało? To wina kasety, czy może Pinkie jest przeklęta albo coś?

Nie mogłam już o tym nawet myśleć, przerażało mnie to, nie mogłam spać. Wzięłam młotek, wyszłam na dwór i rozbiłam kasetę w drobny mak.

Nazajutrz weszłam na 4chana /b/ board i napisałam:

„Może mi ktoś pomóc? Niedawno kupiłam taśmę MLP:FIM z wszystkimi 26 odcinkami. Na której widniała jakby „usunięta scena” z okropnym obrazkiem i przerażającą muzyką. Rozwaliłam kasetę na malutkie kawałeczki, pytam czy ktokolwiek może mi coś powiedzieć na temat autora tej taśmy?”

Dostałam odpowiedź od nieznajomego:

„Myślę, że wiem dlaczego ten gościu sprzedał Ci tą kasetę. Słyszałem o człowieku który oszalał po wypadku samochodowym w którym stracił swoich przyjaciół. A, że kochał serie gier Luna, zdecydował, że zrobi w jednym z odcinków bardziej „mroczną” scenę. Po tym jak nagrał ją na taśmie, wystawił i sprzedał na Ebayu, po czym się powiesił.”

Czułam się trochę dziwnie, źle myśląc o tym szaleńcu. Ale nie o to chodziło, chodzi o to, że chciałam mieć coś co jest związane z MyLittlePony i nie jest przeklęte…

Ostatecznie pozostało mi wydanie na DVD, więc kupiłam je w sklepie gdy tylko się pojawiło.

Bardzo podobała mi się ta płytka, ale o „wyciętej scenie” nie zapomnę, nigdy…


I link to tego zdjecia (cos mi mowi ze leci do +18 ale nie ma zadnej krwii czy nieetycznych rzeczy)
http://img829.imageshack.us/img829/9268/spoooe.jpg


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 24 maja 2013, o 21:15 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Fajne opowiadanie. Tam czasem jest zamiana rodzaju czasownika (np. Zrobiłam - zrobiłem). Co prawda mało straszne, nawet nie niepokojące, no ale co poradzić. Zbyt szybko sb to wszystko ułożyłem w racjonalną całość. Zanim to wszystko zostało wyjaśnione

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 25 cze 2013, o 11:52 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Nie wiem czy dać to tu czy to tematu z Tulpami ale znalazłem pastę która raczej ostrzega by sobie takowej nie tworzyć.
http://upiorne.pl/tekst/1644


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urban Legend i inne opowiadania
PostNapisane: 25 cze 2013, o 15:53 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Czytałem to kiedyś. Jedno z lepszych opowiadań o Tulpie :P

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 15:53 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL