MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:29


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wakacje
PostNapisane: 24 cze 2013, o 22:00 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, to już wszyscy (chyba) wiedzą. Tak więc czas się pochwalić swoimi planami. Może ktoś z was bd miał jakieś wakacyjne postanowienia? :D
No więc tak, ja w wakacje standardowo bd w Kuczynie, a dokładniej w jej okolicach co do daty kiedy tam będę, to jeszcze nie wiem (pozdrowienia dla wszystkich którzy mają rodzinę w Kuczynie)

Może to nie typowe jak na nastolatka, ale mam zamiar też się uczyć. Nie to wcale nie jest joke, mam zamiar poświęcić troszkę swojego czasu na naukę rosyjskiego oraz programowania, ponadto chce coś przeczytać bardzo kształtującego.
No a jak wiadomo - w zdrowym ciele zdrowy duch - skoro jest wysiłek intelektualny, to nie może zabraknąć wysiłku fizycznego. Wbrew żartom Dolana (Kuby567g) wcale mi nie chodzi o masturbację :roll: Zaczynam raczkować w parkurze, więc czemu by nie spalić troszkę brzuszka i nie potrenować skakanie po ścianach? :lol: No i po za tym nie po to kupiłem fajny rower by się kurzył. Do wakacji przygotuję sobie kilka tras rowerowych, może zrobię z kumplami maraton dookoła Szczecina, ale znając ich wytrzymałość to padną przy 20km :oops: No i wujek zna zacną trasę w Niemczech o długości chyba 30km w 1 stronę tak więc jest co wybierać
Znajomy taty też mi proponuję pracę, więc chyba nie będę mógł skarżyć się na nudę, a przynajmniej na brak zajęcia, a procować będę jako sprzedawca nagrobków :o

Hmmm... dziwnie się czuję organizując plan wakacyjny, chyba MLP ma na mnie zły wpływ :twisted:

A wy jakie macie plany?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2013, o 22:00 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 24 cze 2013, o 22:14 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 maja 2013, o 20:16
Posty: 65
Lokalizacja: Końskie
Nick z youtube: Chrzanek97
Płeć: Mężczyzna
Moim głównym celem na te wakacje jest dokończyć "Metro 2033" i być może także przeczytam drugą część, a ponadto jadę do Mrągowa na kabarety. Zamierzam jeszcze podreperować kondycję i z pomocą kolegi "zponyfikować" miasto :D Resztę wakacji pewnie przegram na kompie.

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 24 cze 2013, o 22:28 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2013, o 15:53
Posty: 22
Nick z youtube: thor13524
Płeć: Mężczyzna
Moje główne plany na wakacje to skończyć wreszcie 3 książki, które zacząłem, rozluźnić się przed kompem i pojechać nad morze do Jarosławca :D No i w między czasie jakiegoś Adobe Flasha trzeba znaleźć i coś z animacjami kombinować ^^

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 cze 2013, o 22:45 przez thor13524, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 24 cze 2013, o 22:37 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:38
Posty: 559
Lokalizacja: Płock
Nick z youtube: Wuwu zela
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Hmmm... dziwnie się czuję organizując plan wakacyjny, chyba MLP ma na mnie zły wpływ
To wszystko przez Twilight :P

Plany na wakacje tak? No to ja mam zamiar głównie się uczyć, wiem dziwne ale nie bójcie się, nie chodzi mi o naukę do szkoły, no w pewnym stopniu :P
Mam zamiar poduczyć się trochę programowania, poznać w jakimś stopniu język C++ albo Javy. Usiądę też do grafiki i animacji 2D głównie we flashu ale nie wykluczam też innych programów. Chcę też posiedzieć trochę nad grafiką 3D, modelami i teksturami, a także animacją. Mam zamiar również poćwiczyć rysowanie, a może nawet i szycie (tak, chodzi mi o pluszaki :3) Jeśli mi starczy czasu zacznę bardziej zgłębiać FL studio i kto wie może skleję jakąś nutę w wakacje :) Od jakiegoś czasu mam ochotę coś przeczytać, konkretnie Hobbita. Planuję również trochę się przygotować do matury, która mnie czeka w następnej klasie. A dla odpoczynku będę pewnie jeździć kilka razy w tygodniu na działkę. Większego wyjazdu nie planuję ale kto wie, może coś rodzicom strzeli do głowy i gdzieś mnie wywiozą :P

No to chyba by było na tyle.

_________________
Obrazek Nic nie jest prawdziwe, Wszystko jest dozwolone. Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 25 cze 2013, o 05:42 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Mirage napisał(a):
Może to nie typowe jak na nastolatka, ale mam zamiar też się uczyć.

Co w tym dziwnego ? Nie będziesz jedyny...
Trochę historii, psycholgii, mitologi, fizyki też może.

Mirage napisał(a):
Zaczynam raczkować w parkurze, więc czemu by nie spalić troszkę brzuszka i nie potrenować skakanie po ścianach?

Polecam ci taki kanał gdzie nie tylko "szpanują" ale i robią poradniki. (znajomość angielskiego wymagana)
http://www.youtube.com/channel/UCJ2PjxiSOMqX0GhcXTv0_7w
Sam se czasami w nocy poskacze, powspinam (po dosłownie wszystkim), Urban Exploration czasami i co kto tam jeszcze wie, . (w nocy dlatego że nie znosze "dotyku" słońca i to nie ze względu na Lunar Republic, od zawsze tak mam, chociaż gdy jest zachmurzenie to nie pogardzę)
Mirage napisał(a):
Hmmm... dziwnie się czuję organizując plan wakacyjny, chyba MLP ma na mnie zły wpływ

Nie bluźnij...


A moje plany ?

plany, plany...







Pff !Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 25 cze 2013, o 06:25 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Moje plany? Szczerze to nie wiem do końca :P Znając życie to jak zwykle pojade na działke niedaleko Sierpca, a tak to mam zamiar maksymalnie rozwinąć mój kanał YT przez ten wolny czas. Między innymi też zrobić vloga o tym że należe do fandomu a potem kto wie może nawet coś w stylu "Przemyślenia Brony'ego" gdzie będę wypowiadać się na temat muzyków,grafików i innych tego typu osobach/rzeczach z fandomu :) Czyli em... no plany w sumie takie. A jak będzie w rzeczywistości to się okaże :)

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 25 cze 2013, o 10:45 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2013, o 08:44
Posty: 2
Lokalizacja: moje królestwo
Płeć: Kobieta
Przekonywać ludzi go oglądania mlp, nauczyć się w końcu rysować poniacze i załatwiłem sobie prace w stajni, w której będą kucyki :D Zapowiada się wspaniale.

_________________
They told me I could be anything I wanted so I become anything I wanted


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 25 cze 2013, o 11:35 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2013, o 22:02
Posty: 139
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nick z youtube: Marcos S
Płeć: Mężczyzna
Plany? Co to takiego?
Nie no żart.
Na pewno planuje rozwinąć się artystycznie (tworzenie PMV to też sztuka!). Troche pojeżdżę na rowerze, kilka wypadów do lasu. Może jeszcze Berlin zwiedze bo były takie plany. Moge tez iść rozdawać ulotki by się nie zanudzić
Tak to nic ciekawego :P Znając życie spędze wakacje przed kompem :D

_________________
I'm... Monster

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek - BEST THING EVER!!! Z podziękowaniami dla Doktorka i Golden Wingsa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 25 cze 2013, o 13:11 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 12:48
Posty: 529
JA w wakacje pojade na jakies dwa tygodnie w gory do mojego ulubionego wujaszka 3: Postanowilem wyprobowac kilka technik na swiadomy sen , poniewaz ostatnio nie mialem checi ani czasu by sie tym zajac :(
Tak samo jak Mirage raczej nie bede sie nudzic poniewaz jak tata zauwazy ze niemam zadnych planow na dany dzien to zabierze mnei ze soba do pracy a tam zawsze cos zarobie i nie bede sie lenił .-. Mam zamiar na jakies 2 tygodnie pojechac do kuzyna poniewaz od paru dni trenujemy Futbol Amerykanski i on mieszka w okolicy gdzie sa ludzie ktorzy moga nas troche podszkolic (A w nocy beda Horrory,Slendery i Farcry 3 )
Tak jak pare osob wyzej mam zamiar sie uczyc programowac tylko ja bede zaczynac od podstaw :)
Tylko mi sie wakacje juz raczerj zaczely bo od 2 tygodni nie bylo mnie w szkole i nauczyciele mnie zobacza tylko w ten piatek po swiadectwo ^^


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: 25 cze 2013, o 15:05 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:21
Posty: 619
Lokalizacja: Kobylin
Nick z youtube: Proto Ssassyn
Płeć: Mężczyzna
Ja mam zamiar w wakacje razem z rodziną wyjechać na parę dni do Licheniu a resztę wakacji będę pewnie włóczył się ze znajomymi grał na kopie :D i pomagał rodzicom

_________________
Nothing is true, everything is permitted
ObrazekObrazekObrazek
"Wiedza jest wszędzie. Świat to biblioteka"


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 15:05 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL