MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:06


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 19 cze 2013, o 12:47 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Dziś wszedł Patch do WoT'a. Podobno najbardziej ucierpiała arta, bo to głównie do niej się doczepiło WG. Teraz drzewka rozwoju wyglądają tak:
http://www.wotdb.info/#country=ussr
Jak widać, teraz artę rzucać bd tak samo jak normalne czołgi (czyli max o II tier wyższy niż nasz pojazd) Co za tym idzie? Jak gram artą VI tieru to mnie wrzuci max w VIII tiery. Koszty badań też znacznie spadły, a to wszystko jest zasługą tego, że maksymalny poziom arty teraz wynosi X tier! Mało tego, zmienili mechanikę pocisków OB (czyli największy atut arty) na gorszą. Od teraz OB mogą rykoszetować! Ponadto zmniejszyli im znacznie penetrację, a co za tym idzie, bd dużo mniejsze DMG niż w statystykach. Już teraz Przeciętna arta V tieru zadawała około 300 dmg (pomimo iż w statystykach pisało 600-700).
Rekompensatą tego całego syfu jest to, że rzuca na mniejsze pojazdy, jak już wcześniej wspomniałem. Pojazdy na mniejszym poziomie mają mniejszy pancerz, ale i mniej HP więc jest mniejsza okazja do nabicia sb dmg.
Mnie to w szczególności zabolało gdyż jestem posiadaczem S-51 i teraz często bd widywał czołgi VI- VII poziomu. Boli mnie to, bo arta przeładowuje 40 sec, a to za dużo jak na takie niskie losowania, po za tym jestem 30k expa w plecy, bo za artę wybuliłem 123k expa, a teraz kosztuje 93k...
Z drugiej strony teraz mniej mi brakuje do GW Panthera, ale i tak jestem z expem do tyłu.

A tak po za artą, to poprawili grafikę i dźwięk (już czuję spadki FPS-ów....) i nowa mapka. Dodali kilka nowych pojazdów (a jakżeby inaczej) oraz zmodyfikowali działanie osłony przeciw odłamkowej.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2013, o 12:47 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 19 cze 2013, o 13:25 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Doooobra... Bo tutaj to się robi już temat "ONLY WOT" ;x
Hmm.. a graliście w Arme 3 alphe? Ja tak i szczerze taka sobie strzelanka. Co prawda Alpha ale inne gry w Alphie były już lepsze ;/ W ogóle nie ogarnięte sterowanie dali, jak zginiesz to cała misja od nowa. Masakra!

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 19 cze 2013, o 18:33 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 11:09
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Ja tam artylerii nie trawię, więc ten nerf mnie tylko cieszy :D . Martwi mnie tylko czy nie pobawili się znowu optymalizacją, która i tak już jest na poziomie ''Tiger vs T-34''. Już od od 0.8.0 fps spadały na łeb na szyje (przed 0.8.0 miałem nawet 50 fps, teraz jest magiczna liczba 20).
SuperPersching też podobono miał podobno ''zmieniany pancerz'', ale kto ich tam wie.

_________________
Obrazek
Co zostanie ujawnione z tamtej zimnej listopadowej nocy?
Fredrikstadt, cóż tam się wydarzyło? Czy to kiedykolwiek wyjdzie na jaw?

Tak wielkie marzenia zostały zniszczone,
zaśpiewaj o jego ostatniej bitwie, niech żyje Carolus!
Na rękach żołnierzy powrócił do ojczyzny, niech żyje Carolus Rex!

Za ich honor! Za ich chwałę!
Dla ludzi, którzy walczyli i krwawili!
Szwedzki żołnierz pamięta poległych!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 19 cze 2013, o 19:51 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Specjalnie ściągnąłem na szybcika Patcha (zawsze ściągam w nocy) by oblukać ten cały syf. Muszę powiedzieć, że kaszana. Płakać mi się chciało jak wsiadłem do haubic. Wolniej celują, wolniejszy reload, ammo droższe, to już nie jest opłacalne drzewko. Możesz jeszcze dziś sprzedam hummela, tylko załogę wyćwiczę do 100% (a brakuje mi z 4-5 bitew). GW Panthere już dziś zbadałem, więc hummel jest mi zbędny. Kiedyś był fajny - zwrotny, szybki, celny. A teraz to wszystko zamienili, stał się wolnym i nieporadnym SPG który nie potrafi porządnie przy celować.
S-51 zachowam, nawet jak bd mi się kurzył. Jako pamiątkę, że kiedyś to była moja top'owa zabawka. Jeszcze wczoraj mogłem nim trollować Maus'y, a dziś to jak fortuna powoli to bd mógł co najwyżej zatańczyć danse macabre z IS-3. Szczerze? Szkoda mi na taki syf pestki, ale to najlepsza rzecz jaka mnie teraz spodka. No i jak wcześniej za 1 szkutę ammo zapłaciłem 1,5k tak teraz wybulę 2k (A cele do jakich jestem zmuszony strzelać wcale tego nie zwrócą, chyba, że zrobię double kill'a). To tak samo jak by zrobili na II tierach pojazd z ammo po 255 kredytów.

Dźwięk i grafika wykokszona, że teraz laptop mi staje w płomieniach, jak się przegrzewa. Teraz minimum grafiki to tak jak wczoraj maksimum... Oczywiście to skutkuje, że zamiast mieć 30-50 FPS to mam 10-25...
Po za tym niezmiernie często teraz LT rykoszetują. Jak grałem Typem 62 to musiałem Bóg wie jak się ustawić by zrykoszetować IS-3, a dziś to wystarczyło być w ruchu by 3 razy po rząd zrykoszetować IS-3 i 2 razy Tigera w 1 bitwie. To samo jak grałem Stugiem III. raz, że sam z 2 SPG obroniłem całą flankę (ja i SPG nie mieliśmy gdzie się schować), to jeszcze miałem problemy z przebiciem PZ IC
Ludzie mówią, że ta intryga z artą jest po to by zasłonić fakt, że po raz kolejny rosyjskie czołgi dostały buff'a, a ja w statystykach różnicy nie widzę. Niby Rosyjskie HT miały być celniejsze, a jak trafiały, tak trafiają, czyli prawie zawsze :P

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 20 cze 2013, o 18:52 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 11:09
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Pisali właśnie coś że huabice miały dostać po tyłku, po tym co napisałeś chyba nie odwarze się wsiąść do ISU, chyba że jakimś cudem uzbieram doświadczenie na BLkę. Co do grafiki, optymalizacji i innych takich - jestem w szoku. Doprawdy, od 2 lat nie ładowało mnie do bitwy tak szybko i nie miałem tak STABILNEJ liczby FPSów.
Na pochwałę zasługuje też dynamiczna kamera, wreszcie coś się dzieje.

Ruskie chyba jednak są troche celniejszę, bo jak wcześniej grałem IS'em to, jak to ujął pewien czołgista, ''strzelały gdzieś w tamtym kierunku''. A teraz to na niezgranym celowniku da się trafić w R2D2 w KW-5 z 400 metrów. Szok i niedowierzanie.

_________________
Obrazek
Co zostanie ujawnione z tamtej zimnej listopadowej nocy?
Fredrikstadt, cóż tam się wydarzyło? Czy to kiedykolwiek wyjdzie na jaw?

Tak wielkie marzenia zostały zniszczone,
zaśpiewaj o jego ostatniej bitwie, niech żyje Carolus!
Na rękach żołnierzy powrócił do ojczyzny, niech żyje Carolus Rex!

Za ich honor! Za ich chwałę!
Dla ludzi, którzy walczyli i krwawili!
Szwedzki żołnierz pamięta poległych!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 2 lip 2013, o 17:16 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 21:45
Posty: 35
Nick z youtube: Dzyogas
Płeć: Mężczyzna
A ja sobie ostatnio powróciłem do Quake'a 3 Arena (tutaj jednak nazwa się to Quake Live ale jest on identyczny :F ). Tutaj macie linka: http://www.quakelive.com/#!welcome . Grałem w to jak pierwszy raz (ten najpierwsiejciejszy xd) dostałem komputer. Pamiętam jak wróciłem z chyba przedszkola czy tam nie pamiętam z czego i zobaczyłem kompa a przy nim brata grającego w quake'a :V. Możecie w to grać za free. Rejestrujecie się, pobieracie i w przeglądarce gracie. Jak ktoś chce włączyć fullscreen (bo normalnie to jest w okienku, w którym bardzo mało widać) to klikacie ESC i w opcjach grafiki po lewej na dole macie ustawienia na okienko albo cały ekran :|


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 11 lip 2013, o 18:30 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2013, o 22:02
Posty: 139
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nick z youtube: Marcos S
Płeć: Mężczyzna
Ave towarzysze... Mam dla was dwie wiadomości. Jedną dobrą a drugą złą.

Najpierw ta pierwsza.

Oficjalnie, wszyscy (tak, ty też) zostajecie zaproszeni do członkostwa w Gildii naszego szanownego Doktora w WoE! Pamiętajcie że jest to niebywała okazja!

http://worldofequestria.pl/guild/proklamacja-cienia-shadow-proclamation/about

Powyżej macie link to Gildii. Są już na niej trzy osoby z tego forum więc możenie być pewni że czeka na was dobra zabawa ^^

Zła informacja jest taka że jak odmówicie to czeka was śmierć w męczarniach z ręki tygryska alias Mirage alias iluzjusza.

Zapraszamy wszystkich chętnych i niechętnych!
Pozdrawiam.

_________________
I'm... Monster

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek - BEST THING EVER!!! Z podziękowaniami dla Doktorka i Golden Wingsa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 11 lip 2013, o 19:20 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Ja się nie przyznaję do marcosa
Obrazek

No a propos WoE - Jak by ktoś tam nie wchodził i nie wie. Wczoraj dodali 2 nowe lokacje (Manehatan oraz Applelosa). Dziś też dodali nowe lokacje (Fillydelphia oraz Hollow Shades). W planach mają dodać system podróży i wypraw. Wyprawy pozwalają na losowy drop, a podróżowanie między 2 lokacjami bd trwało ileś tam czasu (w zależności od długości) 1 min podróży = 1 energia. Dodadzą też kolej który przyśpieszy podróż (bodajże 1 min = 6 gold).
Mam nadzieję, że dodadzą też system walki i ekwipunku.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 11 lip 2013, o 19:49 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Sry Marcos ale ja już jestem w Kompanii Jeziora Mgieł hehe :P

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 11 lip 2013, o 20:27 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2013, o 22:02
Posty: 139
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nick z youtube: Marcos S
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Ja się nie przyznaję do marcosa

Tygrysek się do mnie nie przyznaje.... chlip... :cry:

SPIKERQ napisał(a):
Sry Marcos ale ja już jestem w Kompanii Jeziora Mgieł hehe :P

Odejdź od nich :D

_________________
I'm... Monster

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek - BEST THING EVER!!! Z podziękowaniami dla Doktorka i Golden Wingsa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2013, o 20:27 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL