MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:01


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 21:03 
Pisarz
Pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 16:22
Posty: 76
Nick z youtube: Mic2313
Płeć: Mężczyzna
Sądzę że zależy kto. Tak się składa że dowiedzieli się o tym moi najlepsi kumple. Takim pospolitym idiotom tego nie powiem. Przynajmniej na razie. Ale masz rację, dlaczego ludzie po prostu nie zaczną cię akceptować takim jakim jesteś? A to słuchasz złej muzyki, ubierasz się jak "wiochmen" itp. No cóż, a mówiłeś o tym komukolwiek że wiesz że cię będą hejcić?

A teraz małe pytanie:
Też was denerwuje jak ktoś mówi "kucyk pony"?
To tak jakby mówić "masło butter" albo "pies dog"
...

_________________
ObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 21:03 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 21:07 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Proxer nie mówiłem o tym nikomu poza rodzinie i znajomym których znam tylko z neta. Poza tym ja już jestem popychadłem. Od tak sobie pomyśleli że to ja będę tym gnębionym... Myślisz że po powiedzeniu tego że jestem Brony coś to poprawi? Nie mam zamiaru sprawdzać.


A teraz do twojej wypowiedzi z słówkach. Taaaa... ale tak mówią osoby które przeważnie nie umieją angielskiego.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 21:46 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Używam określenia "Kucyk pony" by było wiadomo, że chodzi mi o MLP, a nie kucyka w zwykłym świecie :P aczkolwiek nie wiem jak to się przyjmuje w innych krajach. Najgorzej mają państwa anglojęzyczne, bu chyba by musieli mówić "Pony Pony" :D

To, że jestem bronym wiem tylko moja siostra, 3 kumpli którzy nie są bronym i 1 kumpel który jest bronym. 1 mój kolega czasem ciska we mnie sarkazmem, ale mi to nie przeszkadza, wręcz przciwnie - śmieszy, zwłaszcza jak używa określenia "My Little Secret". W szkole tym się nie chwalę bo też jestem popychadłem, jednak większość mojej klasy jest tolerancyjna, a przynajmniej starają takimi być, co mnie bardzo cieszy (jednak staram się tego nie nadużywać i na przerwach umykam od mojej klasy by porozmawiać z jakże sarkastycznym kolegą)

Moje spostrzeżenie - osoby nietowarzyskie wykazują wyższym poziomem intelektualnym niż osobniki towarzyskie. Osoby towarzyskie popadają przeważnie w konformizm by dorównać rówieśnikom, a osoba samotna ten czas przeznaczy na rozmyślanie nad różnymi rzeczami, lub zdobywaniem wiedzy (jeśli nie jest uzależniona od rzeczy ogłupiających (czyt. komputer)).

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 18 cze 2013, o 05:56 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
BrotherPL napisał(a):
1.Moim zdaniem Brony's powińli łączyć się tylko z pegasis czemu otóż temu że Brony + "normalna" dziewczyna się nie będą rozumieć brony ma wymagania np. serial , pony meety itp.a "normalna" dziewczyna może tego nie rozumieć ale brony i pegasis to inna sprawa te same zainteresowanie zbliża czyż nie to chyba ma sens.

Serce nie sługa, człowiek gdy się zakocha w tej drugiej osobie nie dostrzega u jej żadnych minusów a nawet jeśli jakimś cudem dostrzega to albo w tym przypadku są to "plusy" albo robi akcję w stylu "noobody cares".
Oczywiście jak spotkasz jakąś pegasis której warto poświęcić trochę uwagi to dobrze, lecz są dwa organy które nienawidzą swoich właścicieli a tym drugim jest serce.

BrotherPL napisał(a):
2.Czy myśleliście co będzie gdy serial się skończy czy brony's i pegasis też się skończą w końcu wszystko się kiedyś skończy niestety . Jak dla mnie serial mógłby trwać w nieskończoność ale jeśli się skończy to ja nadal będę wierny kucykom.

"W boju poznasz prawdziwego siebie", czyli że ktoś teraz mówi że będzie wierny do końca a tydzień po końcu serialu na jakiekolwiek pytanie związane z fandomem będzie udawał głupa/greka.
Nie wątpie że tak będzie w większości przypadków, co do mnie to pożyjemy, zobaczymy, nie będe mówił że będe wierny ale też nie mówię że zapomnę jak o zeszłorocznym śniegu.

Mirage napisał(a):
Dzisiejsza młodzież nie ma własny wartości. Większość kieruje się wartościami jakimi są cycki, seks, używki, dlatego uważam, że konformizm (uleganie wpływom większej grupy) jest zły. Mało tego, konformizm spycha młodzież do takiego myślenia, że popularne, głupie gatki są "cool". Szczególnie idzie to zauważyć na YT, gdzie wypowiedzi z poziomem intelektualnym buta są wyżej ocenianie, niż prawdziwe przemyślenia osób które próbują to ująć w inteligentny sposób.

"Kto jest większym głupcem ? Głupiec, czy ten kto za nim idzie ?
Dzisiaj mówi się że to przez internet (największe źródło wiedzy i głupoty zarazem), lecz ludzie od ZAWSZE mieli nienormalne pomysły,myśli, odpały, (można wymieniać w nieskończoność) i dopiero gdy pojawił się internet...
ProXer14 napisał(a):
A teraz małe pytanie:
Też was denerwuje jak ktoś mówi "kucyk pony"?
To tak jakby mówić "masło butter" albo "pies dog"
...

Nigdy się z tym nie spotkałem, ale mnie by wnerwiło na pewno.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 18 cze 2013, o 16:03 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Dzisiejsza młodzież nie ma własny wartości. Większość kieruje się wartościami jakimi są cycki, seks, używki, dlatego uważam, że konformizm (uleganie wpływom większej grupy) jest zły. Mało tego, konformizm spycha młodzież do takiego myślenia, że popularne, głupie gatki są "cool". Szczególnie idzie to zauważyć na YT, gdzie wypowiedzi z poziomem intelektualnym buta są wyżej ocenianie, niż prawdziwe przemyślenia osób które próbują to ująć w inteligentny sposób.

No cóż, moim zdaniem wszystko jest winą internetu. Za moich czasów do końca gimnazjum internet mieli nieliczni i nie czuło się potrzeby jego posiadania. Natomiast dzisiaj internet mają wszyscy i niestety do tych ,,cycków, seksu i używek'' dostęp mają wszyscy, co powoduje zwyczajne ogłupienie społeczeństwa (bo niestety nie tylko młodzież, ale też coraz więcej dorosłych ma z tym problem)
SPIKERQ napisał(a):
Czasem ciekawi mnie co by było gdyby kuce nie były hejcone przez NIKOGO! Taki świat gdzie jest przysłowiowe "Love and Tolerate". Co o tym sądzicie?

Ja myślę na to tak: jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził. Więc idea piękna ale niewykonalna...

ProXer14 napisał(a):
Też was denerwuje jak ktoś mówi "kucyk pony"?

Nawet nie wiesz jak bardzo. Zwłaszcza jak pamiętam te reklamy z lat 90. gdzie oficjalnie je zwali ,,kucykami pony''. I zawsze nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać nad tymi osobami które je tworzyły...

Mirage napisał(a):
osoby nietowarzyskie wykazują wyższym poziomem intelektualnym niż osobniki towarzyskie. Osoby towarzyskie popadają przeważnie w konformizm by dorównać rówieśnikom, a osoba samotna ten czas przeznaczy na rozmyślanie nad różnymi rzeczami, lub zdobywaniem wiedzy (jeśli nie jest uzależniona od rzeczy ogłupiających (czyt. komputer)).

Tutaj akurat się z tobą nie zgodzę. Ja jestem osobą raczej nietowarzyską i nie wydaje mi się że jestem od kogoś inteligentniejszy (a przynajmniej nie mnie to oceniać, tylko inni niech to ocenią), a np. mój kierownik jest osobą towarzyską i jednocześnie napisał książkę, poradniki i pisze artykuły do gazet fachowych, więc ma naprawdę wielką wiedzę. Więc czyjaś towarzyskość lub nie nie muszą tu mieć nic do rzeczy

A skoro Mirage poruszył temat, że tak powiem szkolny to ja napiszę swoje spostrzeżenia o sprawach ,,dorosłych'' czyli na początku polityka. Połowa każdych wiadomości w telewizji to tematy polityczne, w internecie jeszcze więcej. I dodatkowo teksty: ,,głosowałeś nie na tych co trzeba więc nie jesteś Prawdziwym Polakiem''. Mnie to ciągłe upolitycznienie wszystkiego trochę denerwuje, bo czy naprawdę wszystko musi się kręcić wokół tego? Czy naprawdę mamy kogoś nie lubić (żeby nie napisać gorzej) za to jakie ma poglądy polityczne? Wiem że większość na tym forum ma ,,późne'' roczniki, ale na pewno kilka osób może się pochwalić swoimi spostrzeżeniami na ten temat, na co liczę...

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 18 cze 2013, o 16:24 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
mariusz391 napisał(a):
a np. mój kierownik jest osobą towarzyską i jednocześnie napisał książkę, poradniki i pisze artykuły do gazet fachowych, więc ma naprawdę wielką wiedzę. Więc czyjaś towarzyskość lub nie nie muszą tu mieć nic do rzeczy.

Jest spora różnica pomiędzy wiedzą, mądrością i inteligencją, lecz trudno mi powiedzieć jaka (po prostu słów nie mogę znaleźć i dobrego przykładu*).

*choć moze być taki:
Mądry rozwiąże zadanie, inteligentny pokieruje tak by mądry zrobił to za niego.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 18 cze 2013, o 17:09 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Nie trzeba być mądrym, by być inteligentnym, tak jak to napisał Rutulufu.
Cytat z Wikipedii:
Cytuj:
Inteligencja – rozumiana jako sprawność umysłowa ma wiele odcieni znaczeniowych i co za tym idzie ma wiele różnych definicji.

Kilka przykładów definicji (choć jest ich sporo)
Cytuj:
Inteligencja to dostrzeganie zależności (edukcja relacji), relacji i wyciągania wniosków (edukcja korelacji)
Inteligencja to zdolność do aktywnego przetwarzania informacji w celu lepszego przystosowywania się do zmiennego środowiska.
Inteligencja to zdolność rozwiązywania problemów

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Inteligenc ... hologia%29
Moim zdaniem "inteligencje" można ogólnikowo nazwać "umiejętnością interpretacji informacji"
Osoby ulegające wpływom innym będą mieć niższy czynnik tej umiejętności ponieważ będą otrzymywać od innych już zinterpretowane informacje.

Cytuj:
A skoro Mirage poruszył temat, że tak powiem szkolny to ja napiszę swoje spostrzeżenia o sprawach ,,dorosłych'' czyli na początku polityka. Połowa każdych wiadomości w telewizji to tematy polityczne, w internecie jeszcze więcej. I dodatkowo teksty: ,,głosowałeś nie na tych co trzeba więc nie jesteś Prawdziwym Polakiem''. Mnie to ciągłe upolitycznienie wszystkiego trochę denerwuje, bo czy naprawdę wszystko musi się kręcić wokół tego? Czy naprawdę mamy kogoś nie lubić (żeby nie napisać gorzej) za to jakie ma poglądy polityczne? Wiem że większość na tym forum ma ,,późne'' roczniki, ale na pewno kilka osób może się pochwalić swoimi spostrzeżeniami na ten temat, na co liczę...

No niestety już tak się przyjęło. Władze zawsze będą dążyć do tego by kierować nami jak marionetkami, dlatego próbują nam wpoić, że polityka jest najważniejsza. A z tego już blisko do krytykowania kogoś innego po poglądach nie tylko politycznych ale też i innych. Denerwują mnie osoby które oceniają kogoś po poglądach. Ktoś chce być lewakiem, to niech będzie, ktoś chce być w prawicy to nie sb będzie, ale niech sobie do gardeł nie skaczą.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 3 lip 2013, o 09:45 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:41
Posty: 215
Płeć: Kobieta
[quote="BrotherPL"][size=85]1.Moim zdaniem Brony's powińli łączyć się tylko z pegasis czemu otóż temu że Brony + "normalna" dziewczyna się nie będą rozumieć brony ma wymagania np. serial , pony meety itp.a "normalna" dziewczyna może tego nie rozumieć ale brony i pegasis to inna sprawa te same zainteresowanie zbliża czyż nie :) to chyba ma sens.
quote]
Jeśli mam być szczera to sądzę że to nie ma tak wielkiego znaczenia tzn. poniacze to zainteresowanie bądź hobby, jestem pewna, że ta "normalna" byłaby w stanie uszanować takie drobiazgi poza tym taka sytuacja jest jak z każdym innym hobby

_________________
Dla człowieka niedojrzałego znamienne jest że pragnie wzniosle umrzeć za jakąs sprawę , dla dojrzałego natomiast że pragnie cicho dla niej żyć


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 3 lip 2013, o 16:09 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2013, o 22:02
Posty: 139
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nick z youtube: Marcos S
Płeć: Mężczyzna
Jak tak gadacie o inteligencji to od razu skojarzył mi się jeden taki Michał. Jechał na piątkach i szóstkach i nie miał żadnego przyjaciela, nie potrafił zagadać, myślał tylko o nauce. Przyjaciel określił go raz jednym zdaniem: "Mądry idiota." Niby wie wszystko o wszystkim ale był na tyle głupi że oddał całe swoje życie nauce. Nie czaił co się do niego mówiło, na przedstawieniu odwalił kiedyś fuszerę bo mieliśmy za zadanie improwizować. Typ człowieka który myśli schematami to chyba najgorszy istniejący. A na egzaminach i tak miałem więcej punktów od niego a lecę na dwójach :D

SPIKERQ napisał(a):
Poza tym ja już jestem popychadłem. Od tak sobie pomyśleli że to ja będę tym gnębionym...

Coś ci powiem. Nigdy, przenigdy klasa czy inny zbiór osób nie wybiera na popychadło kogoś ot tak bez powodu. Musisz mieć jakąś cechę która odróżnia cię od reszty. Może to być nawet ulubiona potrawa czy kolor. Ale na pewno nie zostałeś popychałem bez powodu.

To że jestem Brony wiedzą chyba wszyscy z którymi spotykam się na co dzień. Klasa, nauczyciele sąsiedzi. Nie ukrywam się z tym w żaden sposób. Mam to szczęście że nie mam wrogów w szkole więc nie muszę się bać o prześladowców.

_________________
I'm... Monster

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek - BEST THING EVER!!! Z podziękowaniami dla Doktorka i Golden Wingsa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 3 lip 2013, o 16:19 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Marcos hmm... zaczęło się u mnie od tego że zrobiłem w 1 gimbazie zdziwioną minę i nazwali mnie "kotem srającym" (z góry przepraszam za słowa ale no.. wiadomo) potem się to zmieniło na gorsze i tak dalej ale mam na to wyrąbane już... przeżyłem te 3 lata a teraz liceum. Te 3 gimb lata mnie sporo nauczyły (zyciowo) i wiem czego mam nie robić w liceum... Dobra bo offtopuje za bardzo god damn it!
---------
Moje przemyślenie (bardzo krótkie): Stracić kogoś bliskiego to gorsze niż umrzeć.
(i nie... nikt mi blisko nie zmarł ani nie rzuciła dziewczyna [której nie mam]) Co o tym sądzicie? Też macie takie wrażenie że tak jest?

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2013, o 16:19 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL