MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 13:04


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 16 maja 2013, o 20:21 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Dobra... zlamalem Pinkie-slowo i przeczytalem Cupcakes (nie za dobre polaczenie -,-) ,dziwne to bylo ale tego sie spodziewalem, chociaz ta AppleBloom na koncu mnie zaskoczyla, tylko szkoda ze takie krotkie poczytal bym jeszcze o penetrowaniu cial na zywca. (wiem jestem dziwny, ale po kontakcie z czyms takim zawsze moja druga strona sie odzywa...)
A teraz przepraszam musze spisac testament...
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 64/952.jpg

Ps:Polecacie Rainbow Factory ? Po prostu najbardziej lubie pasty o postaciach ze zrypana psycha a nie jakies "Dead Bart"...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2013, o 20:21 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 16 maja 2013, o 20:34 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
rutulufu napisał(a):
Dobra... zlamalem Pinkie-slowo i przeczytalem Cupcakes (nie za dobre polaczenie -,-) ,dziwne to bylo ale tego sie spodziewalem, chociaz ta AppleBloom na koncu mnie zaskoczyla, tylko szkoda ze takie krotkie poczytal bym jeszcze o penetrowaniu cial na zywca. (wiem jestem dziwny, ale po kontakcie z czyms takim zawsze moja druga strona sie odzywa...)
A teraz przepraszam musze spisac testament...
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 64/952.jpg

Ps:Polecacie Rainbow Factory ? Po prostu najbardziej lubie pasty o postaciach ze zrypana psycha a nie jakies "Dead Bart"...


Cooooooooooooooooooooooooooooooo?
http://www.youtube.com/watch?v=6Vfa6HXsccE
Ale serio ten fanfic ryje banie ;_;
A co do RF. Hmm.. jeszcze nie czytałem ale musze (w końcu biore udział w jego ekranizacji) ale nr.2 ponoć dobry jest.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 22 maja 2013, o 20:34 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
No i stało się. Ostatni rozdział Ace Combat: Wojny o Equestrię wreszcie nadszedł :wink:
http://www.fge.com.pl/2013/02/fanfik-ac ... strie.html
Z tej okazji postanowiłem odkurzyć moją PS2 i przejść wszystkie części gry na której ten fanfic powstał :D (czyli Ace Combat od 2 do 5)
A skoro ten fanfic dobiegł końca, a ja jak mówiłem bardzo w tym nie siedzę, może podpowiecie mi jakiś dobry fanfic z kategorii akcja/sensacja/przygoda/komedia? tylko ŻADNYCH dramatów/wyciskaczy łez bo tego typu twórczości nie trawię. I jeszcze żeby był już od początku do końca skończony, bo czekanie na kolejne rozdziały mnie dobija...

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 23 maja 2013, o 00:17 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:40
Posty: 258
Lokalizacja: Siechnice
Nick z youtube: Thorwaldsen92
Płeć: Mężczyzna
Technicznie to ace combat był skończony, trzeba go było tylko przetłumaczyć ;]
Co do samej gry to ostatnio kupiłem sobie chyba 6 część, choć jeszcze nie grałem.
A co do fanfica to hmm...
Insert Pen Name - "Bitwa o żurawinowe wzgórze" jest calkiem fajna i lajtowa, choć strasznie krótka (3 rozdziały)
Fluttershy20 - Last of the Dragonlords jest prześwietny, ale trzeba znać angielski bo chyba nie jest przetłumaczony.
Więcej mi nie przychodzi do głowy, musisz chyba spytać Poppi bo ona jest specjalistką od fanficów (choć znając życie to poleci ci crisis:equestria) :D

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 24 maja 2013, o 19:30 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Thorwaldsen92 napisał(a):
A co do fanfica to hmm...
Insert Pen Name - "Bitwa o żurawinowe wzgórze" jest calkiem fajna i lajtowa, choć strasznie krótka (3 rozdziały)
Fluttershy20 - Last of the Dragonlords jest prześwietny, ale trzeba znać angielski bo chyba nie jest przetłumaczony.
Więcej mi nie przychodzi do głowy, musisz chyba spytać Poppi bo ona jest specjalistką od fanficów (choć znając życie to poleci ci crisis:equestria) :D

Bitwę o żurawinowe wzgórze już przeczytałem i faktycznie fajne, niestety do tego drugiego faktycznie nie znalazłem tłumaczenia, a mój angielski jest jednak za słaby by czytać nieprzetłumaczone fanfiki.
Niestety jak widać na Poppi nie ma co liczyć by wypowiedziała się w tym temacie :cry: , więc może jeszcze ktoś mi coś doradzi z tych gatunków które wymieniłem...

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 24 maja 2013, o 20:14 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
@up
To Poppi jeszcze jest aktywna na tym forum ? Ostatnio widzialem ja chyba 2 tyg temu.


Przeczytalem Rainbow Factory i to bylo jednoczesnie dziwne i "fajne" ? Niewazne... po tych fanartach ktore widzialem przed przeczytaniem spodziewalem sie raczej jakiejs ucieczki, nie bede tu spoilerowac ale jedno jest pewne...
..."ryje banie"
Jednak zastanawia mnie to ze Celestia nigdy nie interesowala sie pracami nad teczami przez cale milenium, i z reszta skoro Luna powrocila to jedna z nich nie mogla z powrotem sie za to zabrac ?



Ps:Fajnie sie sluchalo tego podczas czytania *klik :mrgreen:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 25 maja 2013, o 14:57 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:40
Posty: 258
Lokalizacja: Siechnice
Nick z youtube: Thorwaldsen92
Płeć: Mężczyzna
Rzeczywiście, dawno nie widziałem poppi. Pewnie jest zajęta sowim DA
Co do rainbow factory to za cholerę nie mogę sie przełamać, a zbierałem się już ze trzy razy. Podobnie Cupcakes. Mimo że widzę same pozytywne opinie to jakoś mnie nie przekonuje.
A co do rycia bani to polecam "Forever faithfull" - https://www.youtube.com/watch?v=JzsqDke ... Hp&index=8
W sumie to polecam wszystkie opowiadania które czyta Misiek, bo mimo że są one krótkie to są też ciekawe.

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 27 maja 2013, o 12:56 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
No cóż, w nowym Brohoofie nie znalazłem niczego odkrywczego i specjalnie interesującego poza jednym małym wyjątkiem. A mianowicie opisem fanfica ,,Przyjaźń według Kiepskich''
http://mlppolska.pl/watek/5148-przyja%C ... r-komedia/
Jako fan i widz Świata Według Kiepskich od momentu premiery w 1999r. (o czym niektórzy na forum wiedzą :wink: ) wiedziałem że nie mogę takiego fanfica przegapić. I na szczęście nie zawiodłem się, bo to jest po prostu REWELACJA :D .Połączenie tych dwóch światów to jest właśnie to co fandomowi było potrzebne :D . Jedyny problem dla mnie jest taki że fanfic jeszcze nie jest skończony a mnie czekanie na kolejne rozdziały zawsze wkurza. Ale i tak polecam wszystkim :P

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2013, o 12:56 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL