MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 20:36


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 14 maja 2013, o 17:15 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
My Little Dashie! Świetna fabuła i naprawdę potrafi poruszyć. Kurde łzy mi leciały przy końcu cały czas ;_;
Btw. Dzyogas super piosenke zrobił na podstawie tego fanficu. Dzięki niej cały czas myśle o MLD i jestem wzruszony cały czas ;_; http://www.youtube.com/watch?v=7x6nrkhA ... tGVPkpBh20

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 maja 2013, o 17:15 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 15 maja 2013, o 09:00 
Mogę tutaj w gotowym temacie pisać o pracach nad moim fanfiku, który mam zamiar napisać czy napisać nowy temat?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 15 maja 2013, o 13:30 
Pisarz
Pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 21:06
Posty: 115
Lokalizacja: Wielkopolska
Płeć: Mężczyzna
Kilka z nich:

-MLD

-Ciemna strona Equestrii

-Koma

I tak wymieniać,i wymieniać,i wymieniać(Nie wszystkie przetłumaczyli)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 15 maja 2013, o 14:46 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Dayan napisał(a):
Mogę tutaj w gotowym temacie pisać o pracach nad moim fanfiku, który mam zamiar napisać czy napisać nowy temat?

Widzę Dayanku że się nie poddałeś i dalej masz zamiar coś pisać. Bardzo ładnie.
Ale zamiast pisać tu, gdzie z reguły poleca się i wspomina fanfiki lepiej będzie jak założysz nowy temat w ,,wasze prace'' (a jeszcze lepiej będzie jak zedytujesz ten temat viewtopic.php?f=8&t=485 z ,,Opowiadania by Dayan'' na ,,Opowiadania i fanfiki by Dayan'', bo chyba i tak już nie liczysz że tamto twoje 45 stronicowe ktoś jeszcze przeczyta...)

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 15 maja 2013, o 15:07 
Time Lord
Time Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 18:17
Posty: 490
Lokalizacja: Gallifrey
Płeć: Mężczyzna
tivoy napisał(a):
tu dajemy linki do swoich ulubionych fanfików lub same nazwy
(zna ktoś jakiś fajny program żeby posłuchać fanfików zamiast ich czytać?)<- już mam dzięki


Oj czuję tu podstęp pewnie zbierasz informacje do Alogów :D

_________________
Tajna baza Dr. Whooves -->WCHODZISZ?
Obrazek Obrazek
W pracy - Exterminate... Exterminate!!!-------Po pracy - Bal przebierańców...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 15 maja 2013, o 15:27 
mariusz391 napisał(a):
Dayan napisał(a):
Mogę tutaj w gotowym temacie pisać o pracach nad moim fanfiku, który mam zamiar napisać czy napisać nowy temat?

Widzę Dayanku że się nie poddałeś i dalej masz zamiar coś pisać. Bardzo ładnie.
Ale zamiast pisać tu, gdzie z reguły poleca się i wspomina fanfiki lepiej będzie jak założysz nowy temat w ,,wasze prace'' (a jeszcze lepiej będzie jak zedytujesz ten temat viewtopic.php?f=8&t=485 z ,,Opowiadania by Dayan'' na ,,Opowiadania i fanfiki by Dayan'', bo chyba i tak już nie liczysz że tamto twoje 45 stronicowe ktoś jeszcze przeczyta...)


To nie może być dział inny od +18.

Jak wstawię fanfik gdzie to kucyki klną dostanę kolejnego warna.

Nie może być ten tutaj temat.

Jak wolicie ten temat, czy założyć osobny, a może ten co założyłem w +18? Jak tak to pisać mi tam komentarz, abym nie pisał double postów.

I Mariuszku, planuje napisać jeszcze dłuższe, ale w częściach.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 15 maja 2013, o 16:44 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Dayan napisał(a):
To nie może być dział inny od +18.

Jak wstawię fanfik gdzie to kucyki klną dostanę kolejnego warna.

Nie może być ten tutaj temat.

Jak wolicie ten temat, czy założyć osobny, a może ten co założyłem w +18? Jak tak to pisać mi tam komentarz, abym nie pisał double postów.

I Mariuszku, planuje napisać jeszcze dłuższe, ale w częściach.

To w takim razie ja ciebie nie rozumiem. Jeśli ten fanfic na starcie ma być w dziale +18 to co za różnica czy napiszesz go w swoim temacie który tam masz czy założysz nowy jak i tak go nikt nie przeczyta :lol: (bo wszyscy zainteresowani fanficami nie mają dostępu do tego działu...)

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 16 maja 2013, o 08:24 
mariusz391 napisał(a):
Dayan napisał(a):
To nie może być dział inny od +18.

Jak wstawię fanfik gdzie to kucyki klną dostanę kolejnego warna.

Nie może być ten tutaj temat.

Jak wolicie ten temat, czy założyć osobny, a może ten co założyłem w +18? Jak tak to pisać mi tam komentarz, abym nie pisał double postów.

I Mariuszku, planuje napisać jeszcze dłuższe, ale w częściach.

To w takim razie ja ciebie nie rozumiem. Jeśli ten fanfic na starcie ma być w dziale +18 to co za różnica czy napiszesz go w swoim temacie który tam masz czy założysz nowy jak i tak go nikt nie przeczyta :lol: (bo wszyscy zainteresowani fanficami nie mają dostępu do tego działu...)


Albo mogę dać link do forum MLP Polska.

A tutaj założyć temat z pytaniami, warsztatem jak co zrobić. Jak myślisz?

PS: Mam wrażenie, że mnie skutecznie olewacie/ignorujecie (a ja nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak powietrze przypominają mi się mroczne czasy gimnazjum) i macie mnie gdzieś.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 16 maja 2013, o 10:01 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:40
Posty: 258
Lokalizacja: Siechnice
Nick z youtube: Thorwaldsen92
Płeć: Mężczyzna
Dayan napisał(a):
PS: Mam wrażenie, że mnie skutecznie olewacie/ignorujecie (a ja nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak powietrze przypominają mi się mroczne czasy gimnazjum) i macie mnie gdzieś.


Tak, to były mroczne czasy :P
A co do ignorowania, to dlaczego tak uważasz?

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 16 maja 2013, o 13:05 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Dayan napisał(a):
Albo mogę dać link do forum MLP Polska.

A tutaj założyć temat z pytaniami, warsztatem jak co zrobić. Jak myślisz?

PS: Mam wrażenie, że mnie skutecznie olewacie/ignorujecie (a ja nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak powietrze przypominają mi się mroczne czasy gimnazjum) i macie mnie gdzieś.

Nie chcę się tu bawić w jakąś wyrocznię, zwłaszcza że na 99% twojego fanfica NIE przeczytam, tak jak nie przeczytałem żadnego innego forumowego fanfica. Ale wydaje mi się że lepiej będzie jak dasz ten link mimo wszystko w dziale ,,wasze prace'' lub jeśli to faktycznie będzie coś brutalnego w +18 niż tutaj.
Bo ten temat skupia się na polecaniu, recenzowaniu i informowaniu o fanficach napisanych przez osoby trzecie a nie na reklamowaniu swojego (bo tak by to wydaje mi się wyglądało), i dlatego coś takiego mi tu po prostu jakoś nie pasuje
Ale prawda jest taka że to nie ja powinienem się na ten temat wypowiadać tylko osoby które rzeczywiście czytają fanfiki pisane przez forumowiczów (i te które piszą fanfiki zresztą też...)
PS: Nie wiem jakie mroczne czasy miałeś w gimnazjum bo dla mnie mroczne czasy to był okres zawodówki ale ja ciebie przecież nie olewam :wink: (ja olewam tylko twoje ,,dzieła'' XD)

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2013, o 13:05 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL