MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:30


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 30 kwi 2013, o 21:04 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
http://brohoof.pl/2013/04/30/brohoof-4122013/
Wiec tak, w jakims temacie Mystheria pisala ze za to co przeczytamy w nowym Brohoofie czesc z nas ja znienawidzi, przeczytalem co ona tam nabazgrala i jakos nie mam zamiaru robic jakiejs afery.
Jest recenzja Double Rainboom, wywiad z nia, i jak uprzedzala pojachala po kims lecz nie tak by ja znienawidzic i jeszcze pare popierdolek od niej...

Co myslicie ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2013, o 21:04 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 30 kwi 2013, o 21:54 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:40
Posty: 258
Lokalizacja: Siechnice
Nick z youtube: Thorwaldsen92
Płeć: Mężczyzna
Ja tam nie znalazłem niczego za co miałbym ją znienawidzić, albo chociaż być zły.
Recenzje jak recenzje. Obiektywne i rzeczowe. Każdy ma prawo do własnego zdania i trzeba je uszanować :P

PS. Spoko wierszyk Mystheria :wink:

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 1 maja 2013, o 01:18 
Tłumaczka
Tłumaczka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 02:48
Posty: 391
Lokalizacja: Wielka Brytania
Nick z youtube: Mystheria22
Płeć: Kobieta
Jakiś czas temu napisałam tajemniczy tekst w jednym z tematów i teraz mogę wam wyjaśnić co oznacza :P

Cytuj:
Zły to miesiąc dla miesiąca, jego blask nienawiścią i krzykiem zalan zostanie.
- Miesiąc = księżyc, chodziło o artykuł o Lunie, za który wielu mnie zapewne znienawidzi (już jedną dość krytyczną wypowiedź czytałam na mlppolska). Małe wyjaśnienie - prawdą jest, że ja to napisałam, ale prawdą też jest, że ja sama się z tym artykułem nie zgadzam :) Po co więc pisałam coś takiego? Bo chciałam, żeby choć jeden artykuł wywoływał spore emocje, bo ludzie się nie przyznają, ale lubią, jak się ich od czasu do czasu trochę wkurzy i da powód do narzekania. Ot taki mały kubełek zimnej wody na głowę :P Gdybym mogła wzięłabym pod ostrzał Derpy, ale do niej nie ma się o co przyczepić, nawet jak się naciąga rzeczywistość, więc zadowoliłam się Luną :P

Cytuj:
Przez klacz zdradliwą, która swe oblicze gotowa pokazać światu i słowo swe weń rzucić
Tu chodziło o mnie i mój wywiad ^^

Cytuj:
ona to bowiem zniszczy to co ukochane i na piedestał podniesie fałsz i zaślepienie innych w słońca balsku.
- Początezk znów odnosi się do Luny, a druga część do artykułu o Celestii, gdzie udowadniam, że ludzie nie mają racji nazywając ją trollestią

Cytuj:
Wszystko to podwójnie zobrazowane zostanie, a podwójność sama w sobie kolorami się rozniesie, przypominając światu to co radosne i zgorzkniałe zarazem.
- Nie wierzę, że nikt nie zrozumiał, że to o recenzji Double Rainboom.

Cytuj:
A towarzyszyć temu będą pegazy, które uderzą kopytami mocno na znak protestu, a protest ich srogi będzie.
- To o eksperymentalnym artykule, którego nie za bardzo chcieli dodać do miesięcznika i musiałam nieco napierać, by tak się stało. Artykuł o strajkujących pegazach jest oczywiście od góry do dołu zmyślony, bo pomyślałam, że ludziom spodoba się, gdy będą artykuły typu "poudawajmy, że Equestria istnieje naprawdę i że dostajemy wieści z Equestriańskiego świata"

Cytuj:
Ciągnąć się będzie niczym biała suknia w końcu objawiona oczom wielu w rytmie dzwonów świątecznych, zwiastujących ważny dzień.
- artykuł o ślubach

Cytuj:
Zaprawdę to mój dom, to dom mego serca.
- Mój wiersz :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 1 maja 2013, o 05:15 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Mystheria napisał(a):
chodziło o artykuł o Lunie, za który wielu mnie zapewne znienawidzi (już jedną dość krytyczną wypowiedź czytałam na mlppolska). Małe wyjaśnienie - prawdą jest, że ja to napisałam, ale prawdą też jest, że ja sama się z tym artykułem nie zgadzam :)

Mimo iz strasznie jej nawrzucalas to jednak musze przyznac ze nie za bardzo mijalas sie z prawda. Co do tego ze mimo iz Twi jako jedyna wyciagnela do niej pomocne "kopyto" w Swieto Koszmarow a w odcinku Crystal Empire traktowala ja lekcewazaco to tyczy sie chyba zazdrosci, mi sie wydaje ze Luna chciala odpokutowac za to co zrobila pomoc w sprawie Krolestwa/Imperium (cokolwiek...) ale Twilight w pewnym sensie odebrala jej te szanse.
Mystheria napisał(a):
a druga część do artykułu o Celestii, gdzie udowadniam, że ludzie nie mają racji nazywając ją trollestią

Dla mnie ona jak na razie nigdy nie bedzie Trollestia glownie dlatego co sama napisalas, ze wpuszczanie kogos w klopotliwe sytuacje ma jakis glebszy sens. Dumbeldore z serii ksiazek/filmow HP albo Gandalf z trylogii LOTR to raczej to samo, po prostu zdaje mi sie ze Celestia jest na nich w pewnej czesci wzorowana, te wszystkie postacie na ogol maja caloroczne Prima Aprilis ale gdy trzeba staja sie niedpopoznania. (i juz wiesz ze to PvP przegrasz...)


Nawet to dobrze ze zadna z nich nie jest doskonala to daje do zrozumienia ze mimo iz sa niesmiertelne/dlugowieczne (cholera tam wie), rzadza losem kazdego kucyka w Equestrii, i oczywiscie sa Alicornami to jednak jak to mowia "Jestesmy tylko ludzmi/kucykami" dafuq


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 1 maja 2013, o 08:16 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Świetny jest te nowy Brohoof! I jeszcze gra o Minuette :D Teraz wiem że Minuette i Colgate to 2 różne postacie ;p

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 1 maja 2013, o 16:53 
No nie... tego bym się nie spodziewał.

Jak będę miał czas jutro przeczytam brohoofa. :D

edit: Przeczytane, chociaż w połowie i tylko artykuły Mystherii i wywiad o niej.

Podoba mi się. Zwłaszcza przypadł mi do gustu wywiad z tobą, wiele można się dowiedzieć o tobie i chyba ten temat "Pytania do mnie" jest póki co zbędny, no bo co można jeszcze z twojej osoby wycisnąć jak wszystko najważniejsze powiedziałaś.

trzy artykuły były równie ciekawe. Wyczyściłaś z grzechów Celestie i ochrzaniłaś Lunę. Ale póki co nie żywię do ciebie nienawiści za zmieszanie z błotem Lunę, jest w tym wiele racji. I doskonale wyjaśniłaś kwestie małżeństwa w Equestrii.

Pamiętam, że był jeszcze wiersz, on miał się rymować? No bo jak myślę sobie o wierszach to mam na myśli rymy. Dobra przyznam, że nie jest tak źle, ale póki co drugą Szymborską nie zostaniesz. :P Wolałbym abyś tłumaczyła, jak to mówi Biblia o talentach, talenty rozwijane rozmnożą się i nim się obejrzysz będziesz bardzo uzdolniona. Życzę ci powodzenia póki co. Ale proszę nie pisz wierszy, ten mnie przeraził. :D Bez obrazy.

A no właśnie była jeszcze recenzja Double Rainbow. Zwrócę ci uwagę, że twoje zdanie na forum czy Double Rainbow jest pierwszym fanowskim odcinkiem serialu czy też nie pozostaw dla siebie. Najlepiej jakby każdy wyrobił sobie własne zdanie o Double Rainbow.

Gdyby nie ty droga Mystherio po Brohoofa nawet bym nie sięgnął. :mrgreen:

To tyle ode mnie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 2 maja 2013, o 20:02 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 2 maja 2013, o 19:52
Posty: 4
Nick z youtube: DeFence1977
Płeć: Mężczyzna
o.O jak miło, nie spodziewałem się, że na tym forum będzie tyle tematów dotyczących Brohoofa, ba i nawet jeden dotyczący Comichoofa. To na prawdę człowieka cieszy. Taka drobna uwaga, że jeśli chcecie podać numer strony artykułu w Brohoofie (żeby ktoś nie musiał zaklikać się na śmieć) to jak otwieracie numer są takie trzy znaczki koperta, drukarka i lupa. Wystarczy wejść na stronę która was interesuje kliknąć w kopertę i wyskakuje wam link bezpośredni do strony z artykułem. Tak np. teraz podrzucam wam bezpośredni link do recenzji Double Rainboom Mystherii :) http://issuu.com/brohoof/docs/012/11

choć oczywiście zapraszam do czytania całego numeru :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 3 maja 2013, o 10:38 
To ty jesteś bobule? Ten redaktor gazety? Mógłbym ci zająć chwilę czas przez internet?

Albo lepiej napiszę do ciebie.

Nie posądzajcie mnie o spam, już znikam. :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 27 maja 2013, o 06:18 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 2 maja 2013, o 19:52
Posty: 4
Nick z youtube: DeFence1977
Płeć: Mężczyzna
http://brohoof.pl/2013/05/26/brohoof-5-13-2013/ - numer najnowszy, majowy, 5-ty w tym roku (13-ty w ogóle) :P Miłej lektury :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Brohoof
PostNapisane: 27 maja 2013, o 11:38 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Cytuj:
"Rodzina to jedna najwazniejszych grup spolecznych o ile nie najwazniejsza"

(artykul "Wszystkie kucyki to jedna rodzina")
Ujme to tak:
http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2012/ ... 515muw.gif

Jedyne artykuly ktory tak naprawde chcialo mi sie przeczytac to "Antagonizmy w fandomie" i to o Equestria Girls.

Co do pierwszego, jaki jest w tym problem ze ktos ma zamilowanie to krwii, przemocy (nie tylko fizycznej) i tego typu (dobra jest to niepokojace...)
W przeciwienstwie do "Past Sins" ktore mam wrazanie ze naprawde sie dzialo w serialu (np: odcinek "One bad apple" slowa:"jedyne czlonkinie" to od razu pomyslalem "A co z Nyx i Twist ?") to na powiedzmy "Cupcakes" nic nie dziala bo wiadomo ze charaktery postaci sa dobarwione tak by zrobic z tego cos po czym bedziemy sie bali wejsc to pierwszej lepszej piekarni i wiadomo ze Pinkie by tego nie zrobila.(chociaz...)
Ale po co w ogole robic takie "chore" opowiadania, nie mozna wykorzystac to tego ludzi tylko bawic sie kucami ?
Tak naprawde jedyne zle strony postaci ktore wykorzystano w fanficach to oczywiscie tzw:PinkamEna ("Samotna Imprezka") i Twilight ktora ma "lekka" obsesje (Zerowa Lekcja), i ktos sobie pewnie skojarzyl z psychopatami, stworzyl/a jakiegos arta ktore potem inspirowaly innych do napisania takiego czegos, tak samo jak z Octavia Assasynem...
Dobrze, ale co z ciemnymi stronami postaci ktore sie w zaden sposob nie objawily (np:W Cheerilee's Garden) ? Odpowiedz jest moim zdaniem prosta, ktos zauwazyl ze jest to "dozwolone" i samemu skozystalo z okazji, jeszcze to wymyslanie historii, imienia, w ogole calej krainy nie nalezy do latwych wiec lepiej zerznac cos z czegos co i tak jest przerabiane przez innych.


A tego drugiego nie ma co komentowac, zrobia z tego jakies "High School Musical" i bedzie ryk...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2013, o 11:38 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL