MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 13:45


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Ktora wersje wolicie?
Ankieta wygasła 28 kwi 2013, o 14:34
Wersja Dayana 78%  78%  [ 14 ]
Wersja oryginalna 22%  22%  [ 4 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 17:17 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 07:10
Posty: 29
Lokalizacja: German Eqüestria
Nick z youtube: TheSzwagier777
derpy199 napisał(a):
Gdy zainstalowałam te wszystkie programy to zaczęło działać i jak na razie to jest SUPER !!!!! tylko dlaczego Dayan to Zayan ??

Dayan napisał(a):
Chciałbym się nazwać w tej grze. ZayanZey, Z od zecory.

_________________
Hello Fräulins!
Obrazek
Did that sting?Sorry!
---------------------------------
Z góry przepraszam za multi-postowanie - wina mojego Galaxy Tab'a


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 17:17 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 17:25 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:13
Posty: 219
Nick z youtube: kustaszek12
Płeć: Kobieta
FlütterMedic napisał(a):
derpy199 napisał(a):
Gdy zainstalowałam te wszystkie programy to zaczęło działać i jak na razie to jest SUPER !!!!! tylko dlaczego Dayan to Zayan ??

Dayan napisał(a):
Chciałbym się nazwać w tej grze. ZayanZey, Z od zecory.


Ok sorry musiałam coś przeoczyć [](/twistare)

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 18:11 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mogę prosić o instrukcje co do uruchomienia gry? Zainstalowałem ten program. Następnie wchodze już w folder MoM i klikam Game.exe i nic się nie dzieje.Co mam zrobić? ;d

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 18:17 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 07:10
Posty: 29
Lokalizacja: German Eqüestria
Nick z youtube: TheSzwagier777
SPIKERQ napisał(a):
Mogę prosić o instrukcje co do uruchomienia gry? Zainstalowałem ten program. Następnie wchodze już w folder MoM i klikam Game.exe i nic się nie dzieje.Co mam zrobić? ;d

Wszystko powinno działać. Podaj mi na PW jaki system posiadasz.

_________________
Hello Fräulins!
Obrazek
Did that sting?Sorry!
---------------------------------
Z góry przepraszam za multi-postowanie - wina mojego Galaxy Tab'a


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 19:23 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
To już wiem jak powstał Margonem ;__; Gra średnio mi się podoba, pewnie dlatego, że w sumie jeszcze nic nie w niej zrobiłem, bo co to jest 5 min. poklikać strzałki. Fabuła też nie wygląda ja jakąś specjalnie rozbudowaną, co od razu dyskwalifikuje ją jako RPG, która ma się głównie opierać na fabule. Jak na razie tylko wiemy jak się dostaliśmy się do Equestrii (sama historia nie została nawet ujawniona w grze) i to, że są parasprite. Nic nie wiadomo na temat dziwnej dźwigni która pojawia się w dziwnej budowli i dlaczego ona nagle wybucha i jakim cudem bohater przeżył bezpośredni wybuch, a potem się budzi cały i zdrowy, bez żadnych komplikacji w stylu przeszywających bóli, lub połamanych kości, czy też poturbowania.
Generalnie fajnie, że masz jakieś hooby itp. Ale fakt faktem, jeśli chcesz zrobić w przyszłości coś naprawdę fajnego to lepiej się nauczyć programowania.
Rozumiem Hate Markosa. W pełni go popieram, bo taki programy wymagają ściąganie nikomu nie potrzebne w przyszłości biblioteki, by jakaś gra działa. No i jesteśmy też mega ograniczeni, w porównaniu do standardowego programowania. Ale jeśli ktoś chce, to niech używa programów zewnętrznych, ale to tak samo jak by ktoś miał kalkować przy rysowaniu.

Cytuj:
A żeby zrobić chociażby tak prostą jak pong czy inny tetris trzeba poświęcić na to chociażby rok jakby to robić w Dev C++ i paintem czy nie wiem czego się używało na początku branży gier komputerowych.

Rok czasu? To chyba na naukę języka programowania. Tetrisa samemu można napisać max w 30 min. I kolejne tyle by narysować te klocki. Sam w szkole uczę się programowania, na kącie mam 1 prosty program który pisałem ok 1 minuty (nawet mniej) i polegał na losowaniu liczb z dowolnej wybranej przez użytkownika puli. I to nie jest filozofia rzędu 30 linijek kodu. Z tego co pamiętam, to mój kod miał może 6 linijek kodu i to też krótkich.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 20:11 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 07:10
Posty: 29
Lokalizacja: German Eqüestria
Nick z youtube: TheSzwagier777
Mirage napisał(a):
To już wiem jak powstał Margonem ;__; Gra średnio mi się podoba, pewnie dlatego, że w sumie jeszcze nic nie w niej zrobiłem, bo co to jest 5 min. poklikać strzałki. Fabuła też nie wygląda ja jakąś specjalnie rozbudowaną, co od razu dyskwalifikuje ją jako RPG, która ma się głównie opierać na fabule. Jak na razie tylko wiemy jak się dostaliśmy się do Equestrii (sama historia nie została nawet ujawniona w grze) i to, że są parasprite. Nic nie wiadomo na temat dziwnej dźwigni która pojawia się w dziwnej budowli i dlaczego ona nagle wybucha i jakim cudem bohater przeżył bezpośredni wybuch, a potem się budzi cały i zdrowy, bez żadnych komplikacji w stylu przeszywających bóli, lub połamanych kości, czy też poturbowania.
Generalnie fajnie, że masz jakieś hooby itp. Ale fakt faktem, jeśli chcesz zrobić w przyszłości coś naprawdę fajnego to lepiej się nauczyć programowania.
Rozumiem Hate Markosa. W pełni go popieram, bo taki programy wymagają ściąganie nikomu nie potrzebne w przyszłości biblioteki, by jakaś gra działa. No i jesteśmy też mega ograniczeni, w porównaniu do standardowego programowania. Ale jeśli ktoś chce, to niech używa programów zewnętrznych, ale to tak samo jak by ktoś miał kalkować przy rysowaniu.

Demo zawiera dopiero 1/54 gry . Pojawią się jakieś tam skrypty , np. podążający za graczem członkowie drużyny , ręcznie pisany skrypt walki , itd. Gra korzysta z języka Ruby , który dla mnie jest czarną magią . Uczę się teraz Lua . Chociaż jestem na 40% pewien , że zmienię program na Wolfa , w którym powstało dużo horrorów typu The Crooked Man . Mam również w głowie projekt dla fanów MineCrafta.

_________________
Hello Fräulins!
Obrazek
Did that sting?Sorry!
---------------------------------
Z góry przepraszam za multi-postowanie - wina mojego Galaxy Tab'a


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 20:30 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Dobra ale zacznijmy od tego, że raczej nie publikuje się prace w tak wczesnym stadium rozwoju. To tak samo jak byś miał pokazać rysunek tylko z niedokładnymi konturami postaci. A skoro wiesz, że to 1/54, to zgaduję, że już opracowałeś całą fabułę gry z najmniejszymi szczegółami i detalami prawda? Mógłbyś opowiedzieć całą przewidywaną fabułę? Może już na starcie znajdziemy jakieś błędy i niedociągnięcia które warto poprawić

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 20:48 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 07:10
Posty: 29
Lokalizacja: German Eqüestria
Nick z youtube: TheSzwagier777
Wypuściłem taką krótką wersję tylko po to , by ludzie zobaczyli jak to będzie wyglądać .
Tak , opracowałem już pełną fabułę gry . Niestety nie chcę jej pokazywać , ponieważ nadal posiada całkiem spore niedociągnięcia .

_________________
Hello Fräulins!
Obrazek
Did that sting?Sorry!
---------------------------------
Z góry przepraszam za multi-postowanie - wina mojego Galaxy Tab'a


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 21:07 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Mogłeś pokazać screeny. Też rozwiązanie. No i nie wiadomo w 100%, że wykonasz ten projekt. Zawsze może Ci się coś odechcieć, a tak to nie potrzebnie narobiłeś smaku innym. No i nie warto się śpieszyć, nawet z pochwaleniem się tym, że się grę zrobiło

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mystery of Mystheria - Portal to Equestria
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 21:12 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
@up.

Ja tam nie probowalem wiec mam gowniane slowo, lecz nawet jak w polowie mu sie odechce to co ma do to rzeczy ? Z reszta jak ma to skonczyc to lepiej by na tej demowce po opini sie dowiedzial co pozmieniac czy wprowadzic zeby oficjalna wersja byla chociaz w miare na poziomie, a na screenach za wiele nie mozesz ocenic.

(Pewnie znowu kolejny uzytkownik zle zrozumial twoja wypowiedz :) )


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 21:12 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL