MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 08:12


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 13:16 
Tłumaczka
Tłumaczka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 02:48
Posty: 391
Lokalizacja: Wielka Brytania
Nick z youtube: Mystheria22
Płeć: Kobieta
To dobrze, ja zaraz wracam do domu (jestem na kursie) i wrzuce na kanal sama wiesz co :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 13:16 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 13:36 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 11:16
Posty: 19
Nick z youtube: MsRarity6
Płeć: Kobieta
Mystheria napisał(a):
To dobrze, ja zaraz wracam do domu (jestem na kursie) i wrzuce na kanal sama wiesz co :P


Haha, no mam nadzieję że moja friend wejdzie bo tak to sobie możemy bimbać..:D
Ah no wiem wiem ;D

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 22:03 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:38
Posty: 559
Lokalizacja: Płock
Nick z youtube: Wuwu zela
Płeć: Mężczyzna
Naprawdę gratuluję, świetnie wyszło. Ale przyjemność wstawienia linku zostawiam MsRarity ;)

_________________
Obrazek Nic nie jest prawdziwe, Wszystko jest dozwolone. Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 22:18 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 23:46
Posty: 4
Nick z youtube: MacOSX1998
Płeć: Mężczyzna
rutulufu napisał(a):
Może jest taki program w którym można dowolnie dostrajać/przestrajać głosy i dźwięki, czy wystarczy dać próbkę głosu i już układa nam wszystkie zdania w tej barwie.


Jest coś takiego..
Nazywa się Melodyne (w tym robiono głos GLaDOS z Portala) i jest wieeele możliwości modyfikacji głosu. Ja jestem chętny. Mam mikrofon pojemnościowy, przez co jakość głosu jest bardzo dobra.
Co do samego głosu, mówię basem, w trakcie mutacji..

_________________
Pamiętać datę urodzin znajomych bez Facebooka - bezcenne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 22:20 
Publicysta
Publicysta

Dołączył(a): 24 lut 2013, o 22:32
Posty: 585
Płeć: Mężczyzna
noo, naprawdę fajnie, obawiałem się, że zepsujecie niektóre piosenki, a tu miłe zaskoczenie :wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 22:43 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 20:48
Posty: 467
Lokalizacja: Kujawsko- Pomorskie
Nick z youtube: Poppi115
Płeć: Kobieta
Napiszę mój komentarz tu, bo tu mi jest wygodniej, jak ktoś mi napisze, że lepiej na YT, to skopiuję to na YT, ale na YT nie lubię pisać "Ścian tekstu", więc na razie tu i mam nadzieję, że autorka przeczyta:

Ściana tekstu/krytyka yay!
Fluttershy ma cudowny głos, prawie jak oryginał i jest tak genialnie dobrany, że nie ma na to słów <3 Ale według mnie niestety dość kiepską aktorką (albo to ja surowiej oceniam FS... Jakoś nie istnieje dla mnie dobra Fluttershy poza Andrea Libman)
Raindow Dash- Może nie jest bliski oryginałowi, ale dobrany równie genialnie co u Fluttershy. Strasznie mi się podoba... I RD tak mało w tym odcinku mówi, czy to ja jestem głucha? >.> Nie mogłam się tym głosem nacieszyć, a wspaniały, naprawdę :p
Pinkie Pie- Ten głos był po prostu uroczy <3
Rarity- Też świetny, bardzo pasuje, po prostu słowa wyrazić tego nie mogą :p
AJ- Tu głos dobrany trochę słabiej, ale to nie znaczy, że źle, tylko... słabiej niż pozostali. Właściwie, to chyba dużo nie mówi, bo większość śpiewa, a nie słuchałam zbyt uważnie piosenek (Tak, wiem, że to połowa odcinka...) więc ogólnie jest Ok :)
Twilight- Tu coś mi się nie podobało, ale nie wiem co...
Celestia- Fajny głos, ale trochę taki przez nos
Spike- Czy jego głos podkłada dziewczyna, czy mi się wydaje? Wiem, że w oryginale dziewczyna, ale tu mi coś nie pasuje (Jak podkłada chłopak, to sory xD)
Shining- Jest męsko, czyli jest dobrze :D
Nie pamiętam czy ktoś tam jeszcze coś mówił, jak kogos pominęłam, to sory...

Z takimi głosami chcę, żeby TO był oficjalny polski dubbing MLP, a nie to gó*no, co puszczają na mini-mini... Tego słuchałam z przyjemnością (Może oprócz piosenek, bo czasami nie pasował tekst do melodii, albo wkradał się lekki fałsz, ale do śpiewu po prostu trzeba mieć talent, więc nic poradzić nie mogłyście, a tłumaczenie piosenek, tak, żeby pasowały, to nie łatwa sztuka), a jak słyszę to co puszczają na mini-mini... Brr, aż mnie ciarki przechodzą :/
Serio, co najmniej 100% lepszy od oficjalnego, mam nadzieje, że nie skończycie na jednym odcinku :)

_________________
Zawsze mogło być gorzej... Zawsze mogło Padać!
Obrazek Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 23:12 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 11:16
Posty: 19
Nick z youtube: MsRarity6
Płeć: Kobieta
MatiPL napisał(a):
noo, naprawdę fajnie, obawiałem się, że zepsujecie niektóre piosenki, a tu miłe zaskoczenie :wink:


Yay, chociaż niektórym się podoba : )
Niektórzy mówią że fałszuję ja .. To trochę boli, bo na śpiewaniu nie znam się od wczoraj, tylko od urodzenia..

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 23:14 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 11:16
Posty: 19
Nick z youtube: MsRarity6
Płeć: Kobieta
Poppi napisał(a):
Napiszę mój komentarz tu, bo tu mi jest wygodniej, jak ktoś mi napisze, że lepiej na YT, to skopiuję to na YT, ale na YT nie lubię pisać "Ścian tekstu", więc na razie tu i mam nadzieję, że autorka przeczyta:

Ściana tekstu/krytyka yay!
Fluttershy ma cudowny głos, prawie jak oryginał i jest tak genialnie dobrany, że nie ma na to słów <3 Ale według mnie niestety dość kiepską aktorką (albo to ja surowiej oceniam FS... Jakoś nie istnieje dla mnie dobra Fluttershy poza Andrea Libman)
Raindow Dash- Może nie jest bliski oryginałowi, ale dobrany równie genialnie co u Fluttershy. Strasznie mi się podoba... I RD tak mało w tym odcinku mówi, czy to ja jestem głucha? >.> Nie mogłam się tym głosem nacieszyć, a wspaniały, naprawdę :p
Pinkie Pie- Ten głos był po prostu uroczy <3
Rarity- Też świetny, bardzo pasuje, po prostu słowa wyrazić tego nie mogą :p
AJ- Tu głos dobrany trochę słabiej, ale to nie znaczy, że źle, tylko... słabiej niż pozostali. Właściwie, to chyba dużo nie mówi, bo większość śpiewa, a nie słuchałam zbyt uważnie piosenek (Tak, wiem, że to połowa odcinka...) więc ogólnie jest Ok :)
Twilight- Tu coś mi się nie podobało, ale nie wiem co...
Celestia- Fajny głos, ale trochę taki przez nos
Spike- Czy jego głos podkłada dziewczyna, czy mi się wydaje? Wiem, że w oryginale dziewczyna, ale tu mi coś nie pasuje (Jak podkłada chłopak, to sory xD)
Shining- Jest męsko, czyli jest dobrze :D
Nie pamiętam czy ktoś tam jeszcze coś mówił, jak kogos pominęłam, to sory...

Z takimi głosami chcę, żeby TO był oficjalny polski dubbing MLP, a nie to gó*no, co puszczają na mini-mini... Tego słuchałam z przyjemnością (Może oprócz piosenek, bo czasami nie pasował tekst do melodii, albo wkradał się lekki fałsz, ale do śpiewu po prostu trzeba mieć talent, więc nic poradzić nie mogłyście, a tłumaczenie piosenek, tak, żeby pasowały, to nie łatwa sztuka), a jak słyszę to co puszczają na mini-mini... Brr, aż mnie ciarki przechodzą :/
Serio, co najmniej 100% lepszy od oficjalnego, mam nadzieje, że nie skończycie na jednym odcinku :)



Tak Spike podkłada dziewczyna :D Właśnie ta co Pinkie Pie ;p
No dziewczyny niektóre nie mogły wysoko zaśpiewać, więc niektóre piosenki to sama nagrałam ;D
To się bardzo cieszymy że przypadł Wam do gustu ^^ Staraliśmy się, a to wcale niee jest takie łatwe ;d ;/

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 24 kwi 2013, o 08:39 
Dubbing fajny. Ale myślę, że śpiewane piosenki byłyby lepsze. Szkoda, że ja się nie załapałem. :P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dubbing 3 sezonu wcześniej?
PostNapisane: 24 kwi 2013, o 12:26 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:18
Posty: 513
Lokalizacja: Puławy
Nick z youtube: MrMamutPL,Pieczenieg
Płeć: Mężczyzna
Przyczepić się można tylko do AJ (znaczy gdzieniegdzie też było kiepsko, ale nie aż tak :D), bo głos słabo pasował i jakość biła po uszach ;/ A poza tym to praktycznie wszystko elegancko :D

_________________
Obrazek

Ten, kto wydaje wyrok, powinien go także wykonać. - Eddard Stark
A kto umarł, ten nie żyje. - Franz Maurer
Nazywam się major Bień i mam stopień majora. - Major Bień


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2013, o 12:26 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL