MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 06:37


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:10 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Ja zanim zrobiłem test, utożsamiałem się z Fluttershy. Wykonałem test który to po prostu potwierdził. Jestem do niej najbardziej podobny.
Po za tym mam w sobie coś z Discorda, tak jak Kuba, mam dziwne poczucie humoru, czasem przyjaciół prowokuję do gierek psychologicznych, i próbuję nimi manipulować (z różnym skutkiem oczywiście). Jestem też podobny do Twilight, bo wiedzę cenie ponad wszystko (chodź już to szkoły to ja napalony nie jestem), oraz do Zecory, ponieważ interesuję się zielarstwem (Na skypie Kuba zawał mnie "zielarką" a nie "zielarzem" za co go kiedyś zniszczę :P )

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:10 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:19 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
No ja chyba najbardziej jestem podobny do Applejack jak sugeruje mój avek
A dlaczego? Ponieważ tak jak ona wiem że dorobić czegoś w życiu można tylko ciężką pracą a nie układami z władzą (jak Twilight z Celestią :lol: )
Dodatkowo staram się być zawsze uczciwy wobec wszystkich oraz jestem fanem wszelkich jabłkowych ,,trunków'' :wink:

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:44 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 20:48
Posty: 467
Lokalizacja: Kujawsko- Pomorskie
Nick z youtube: Poppi115
Płeć: Kobieta
Dobra... Jak teraz mi się usunie to nie ręczę za siebie...

Okej... więc myślę, że jestem jak Fluttershy, ponieważ (Look out! Here comes wall of tekst!)

Przede wszystkim jestem bardzo wrażliwa, i nie chodzi tu o to, że jak ktoś mnie jakoś obrazi to się popłaczę (Bo mam gdzieś kto co o mnie myśli...) tylko o czytanie, słuchanie i oglądanie smutnych, albo brutalnych rzeczy. Przykładowo wzruszam na każdym smutnym filmie, płaczę jak głupia na każdej smutnej piosence, a jak czytam coś smutnego... powiem tak: Jak czytałam "My Little Dashie" To płakałam tak, że nie miałam już w co wycierać łez, a uważam to za nie aż tak smutny fanfik... Jestem też super-wrażliwa na wnętrzności i krew... Nawet najzwyklejszy obrazek organów wewnętrznych w podręczniku od biologii, napomnienie o ludziach, którzy wstrzykują sobie narkotyki na godzinie wychowawczej albo usłyszenie, że ktoś ma jakąś ciężką chorobę powoduje u mnie mdłości, nie mówiąc już o nawiązaniu do cupcakes w CRISIS:Equestria.

Jestem też trochę strachliwa. Boje się każdej strasznej opowieści, nawet tych, które inni uważają za kiepskie, albo nudne, to jestem pewna, że ja bym po nocach nie spała. I muszę się przyznać, że w całym moim życiu nie oglądałam ani jednego horroru, bo się boję...Najśmieszniejsze jest to, że jedna z rzeczy, których boję się najbardziej jest wręcz różnicą między mną a FS, a moją największą fobią są owady. Każdy owad mnie trochę przeraża: Od mrówki po Jakieś Pająki-mutanty... Jak jest lato, to czasem boję się spać w moim pokoju i idę do pokoju mojego BBBFF, bo jest tam mniej robali ^^.

Nie lubię też gadać z ludźmi... ani z nimi przebywać :p Zawsze siedzę sobie gdzieś na uboczu i wolę słuchać co inni mają do powiedzenia (Chyba, że jest to Dyskusja na temat nowego numeru "Bravo", rozmowa o ulubionych perfumach, obgadywanie innych, narzekanie na okucieństwo życia i nieszczęśliwą miłość 14 latki... Tak, w takim przypadku mam ochotę przywalić takiej osobie drzwiami w twarz, żeby tego nie słuchać... I dlatego mam samych kolegów i żadnych koleżanek... smutne ) i rzadko kiedy zabieram głos, chyba, że rozmawiam z rodziną czy kimś takim... Nie czuję się z tym źle, wręcz przeciwnie: dobrze się czuje jak mogę posiedzieć w samotności, kiedy nikt mi się przeszkadza słuchać Tombstone'a czy Glaze'a ^^

No i NIENAWIDZĘ występować albo mówić kiedy słucha mnie dużo ludzi... Wyglądam wtedy tak:
Obrazek

No i NIENAWIDZĘ pytać się o coś obcych... Spytanie o godzinę? Spytanie o drogę? Spytanie gdzie leży jeden mały przedmiot w ogromnym sklepie? Zgłoszenie reklamacji? To nie dla mnie... Po prostu robię wszystko, aby tego uniknąć...

Teraz coś pozytywnego: Uwielbiam pomagać innym :) Zwłaszcza jak są to drobne rzeczy, typu: Ustąpienie miejsca, pożyczenie czegoś, wyręczenie kogoś z czymś, co mi przychodzi z łatwością itp.
Z resztą... nie mogłabym inaczej- jak sprawiam komuś przykrość to dziwnie się czuję. Po prostu świadomość, że nie pożyczyłam komuś długopisu na lekcji, albo nie pożyczyłam 10 groszy, mimo, że miałam, sprawia, że mam jakieś dziwne mdłości, trudno mi to opisać :p
No i wręcz nienawidzę patrzeć jak komuś dzieję się krzywda... Jak ktoś jest wściekły albo bardzo smutny a ja byłam świadkiem jak to się staję, to czuję się wręcz winna :|
Już nie mówię jak mnie wkur** to, że ludzie obgdują innych za plecami i dręczą słabszych na przerwie... Raz jedna dziewczyna powiedziała, że musi ze mną pogadać, po czym obgadywała mojego kolegę przez 10 minut... a ja musiałam tego słuchać... >.>

Często też nie mam własnego zdania i wole robić coś z czymś komuś innemu będzie wygodniej(Filipczak zdążył się o tym przekonać ^^)

Z resztą, kto jak nie Fluttershy? ;]
-Nie mogę być jak rainbow: Nie jestem ani trochę lojalna... i nienawidzę sportu ^^
-Nie mogę być jak AJ: Jestem Leniwa... BARDZO LENIWA
-Nie mogę być jak Twi: Jestem niezorganizowana, nie mam zbyt silnej woli, żeby zakuwać całymi dniami (Chociaż nie jestem aż tak zła w nauce :p) i bardzo leniwa...
-Nie jestem jak Rarity: Jestem raczej typem chłopczycy :D
-Pinkie Pie? No... Just No...

I na koniec test (Rozwiązywałam dzisiaj od nowa, bo w starym poście umieściłam trochę stary(wszystkie odpowiedzi jak najbardziej szczere)):

Obrazek
Ostatnio rozwiązywałam test 12/12/12 więc trochę się od tego czasu zmieniło: Minimalnie więcej PP, Trochę mniej AJ i RD i trochę więcej Twi
To by było chyba na tyle... "troszkę" się rozpisałam... Pozdro dla tych, którzy to przeczytali ^^

Mały komiks, bo czemu nie: http://chibi95.deviantart.com/art/never ... -311926135 :D

_________________
Zawsze mogło być gorzej... Zawsze mogło Padać!
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 12 mar 2013, o 17:48 przez Poppi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:47 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2013, o 21:50
Posty: 586
Lokalizacja: okolice Łodzi i Wa-wy
Nick z youtube: MrTivoy
Płeć: Mężczyzna
ta to zawsze potrafi dowalić "ścianę tekstu xD"

_________________
Hubert Dawid Konrad Ewa Grzegorz Mariusz G. aka Iluzjusz Miraż, wydziedziczam Cię.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:48 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 20:48
Posty: 467
Lokalizacja: Kujawsko- Pomorskie
Nick z youtube: Poppi115
Płeć: Kobieta
tivoy napisał(a):
ta to zawsze potrafi dowalić "ścianę tekstu xD"


Nie byłabym sobą, gdybym tego nie zrobiła ^^

_________________
Zawsze mogło być gorzej... Zawsze mogło Padać!
Obrazek Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:51 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Ale komiks trzeba przyznać dodała ,,interesujący'' :wink:

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:55 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2013, o 21:50
Posty: 586
Lokalizacja: okolice Łodzi i Wa-wy
Nick z youtube: MrTivoy
Płeć: Mężczyzna
zobaczysz, że jak Poppi dorośnie to będzie zupełnie jak on -> http://www.youtube.com/watch?v=769HeGZ4Jlo

_________________
Hubert Dawid Konrad Ewa Grzegorz Mariusz G. aka Iluzjusz Miraż, wydziedziczam Cię.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 17:56 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 12:48
Posty: 529
Poppi napisał(a):
tivoy napisał(a):
ta to zawsze potrafi dowalić "ścianę tekstu xD"


Nie byłabym sobą, gdybym tego nie zrobiła ^^



I dobrze ja lubie czytac ''sciany tekstu'' ^^


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 18:17 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Ja i Poppi mamy wiele wspólnego jeśli chodzi o nasz charakter z powiązaniem do Fluttershy. Z tą różnicą, że lubię się bać i nie jestem wrażliwy na wszelkiego rodzaju filmy opowiadania itp (dziś nawet kolega dał mi challenga by obejrzeć pewien filmik na YT. Ja podbiłem stawkę jeszcze wyżej, bo się najpierw napchałem jedzeniem, a i tak wygrałem. Reakcja innych ludzi na owy film jest taka: http://www.youtube.com/watch?v=bShUwehhARg) . Ale za to jak ktoś mnie zrani słownie to mnie to naprawdę boli. Udaję pokerface'a, mówię, w tedy, że mnie to nie obchodzi, ale w głębi duszy płakać mi się chcę i przez to jestem zakompleksiony. Cóż 11 lat jestem gnojony, a to niszczy.
Co do komiksu to jest świetny. Chciałbym adoptować taką fluttershy :)

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 18:23 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2013, o 21:50
Posty: 586
Lokalizacja: okolice Łodzi i Wa-wy
Nick z youtube: MrTivoy
Płeć: Mężczyzna
Mirage zawsze możesz dosypać im coś ukradkiem do jedzenia, picia (w końcu znasz się na ziołach :P)

_________________
Hubert Dawid Konrad Ewa Grzegorz Mariusz G. aka Iluzjusz Miraż, wydziedziczam Cię.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2013, o 18:23 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL