MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 08:00


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 11 mar 2013, o 17:02 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2013, o 21:50
Posty: 586
Lokalizacja: okolice Łodzi i Wa-wy
Nick z youtube: MrTivoy
Płeć: Mężczyzna
Wasze pierwsze wspomnienia z MLP? Wasze pierwsze reakcje? Jak do tego doszło, że zaczęliście oglądać MLP i staliście się bronies/ pegasis? Na te wszystkie pytania możecie tutaj odpowiedzieć xD

ja zacznę: Wpadłem na MLP zupełnie przypadkiem... szukałem czegoś debilnego na YT o północy bo mi się nudziło i znalazłem odcinek: wędrówka smoków na kanale Mystherii... Pomyślałem że to jakiś za przeproszeniem szit ale obejrzę i wtedy wszystko się zaczęło. Po tym odcinku zleciało kilka kolejnych a jak było już późno i musiałem iść spać to byłem tak podjarany, że wcale nie byłem senny. Następnego dnia i tygodnia CAŁYMI dniami siedziałem na kanale Mysth i oglądałem poniacze. Później było mi ich mało więc jakieś fanowskie przeróbki oglądałem i słuchałem np. Tombstone itp. Bronies się stałem w momencie jak się dowidziałem, że istnieje bardzo dużo ludzi takich jak ja. Później Mystheria zrobiła forum i oto jestem cały ja xD Brohoof everypony

_________________
Hubert Dawid Konrad Ewa Grzegorz Mariusz G. aka Iluzjusz Miraż, wydziedziczam Cię.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2013, o 17:02 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 11 mar 2013, o 17:05 
Edytor
Edytor

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 21:40
Posty: 316
To chyba nie ten dział


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 11 mar 2013, o 17:07 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 16:02
Posty: 402
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nick z youtube: MrRoxyRox2
Płeć: Kobieta
Moja perwsza reakcja...Co to jest?!? Po 2 odcinku całą noc spędziłam oglądając MLP^^ Czyli lepiej ich nie hejtować ^^

_________________
War. War never change, but neither does friendship.
Stwierdzono u mnie schorzenie fanki FoE więc uwaga :'D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 11 mar 2013, o 17:31 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:38
Posty: 559
Lokalizacja: Płock
Nick z youtube: Wuwu zela
Płeć: Mężczyzna
Ja mam trochę dziwną historię, chociaż tak na prawdę to jedyną dziwną rzeczą w tym jest to, że wciągnął mnie do tego mój STARSZY BRAT. :P

Od bardzo długiego czasu pojawiały się memy z kucykami na stronach typu 9GAG czy Kwejk. Nie nakłoniło mnie to jednak do obejrzenia. Byłem sceptyczny, tak jak większość. Nie rozumiałem tej ekscytacji i prawdę mówiąc, to nie chciałem jej zrozumieć.
Pewnego dnia wchodzę do pokoju, a mój brat zamyka z trzaskiem laptopa xD. (wiecie jaka była moja pierwsza myśl), a okazało się, że nie. TO BYŁO MLP. Dobra, spoko ja nic do tego nic nie miałem, ale też nie oglądałem. Po jakimś czasie nakłonił mnie do obejrzenia dwóch - trzech odcinków, no i poszłoooo dalej.

_________________
Obrazek Nic nie jest prawdziwe, Wszystko jest dozwolone. Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 11 mar 2013, o 17:38 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2013, o 21:50
Posty: 586
Lokalizacja: okolice Łodzi i Wa-wy
Nick z youtube: MrTivoy
Płeć: Mężczyzna
taka była pewnie twoja mina jak zobaczyłeś brata
Obrazek

_________________
Hubert Dawid Konrad Ewa Grzegorz Mariusz G. aka Iluzjusz Miraż, wydziedziczam Cię.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 15 mar 2013, o 18:56 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2013, o 16:34
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Nick z youtube: AwesomeMasza
Płeć: Kobieta
Mój kolega ze studiów poprosił mnie o ulepienie mu kucyka i byłam w ciężkim szoku, że dorosły facet ogląda takie coś, ale pomyślałam sobie, że ogląda jakąś wersje gore czy coś takiego. A że ja nie lubię krwawych scen, a UWIELBIAM filmy animowane, to przy lepieniu obejrzałam sobie (dla 'wczucia się' w pracę) jeden odcinek, a potem drugi, trzeci ... i w końcu 65. ;)

_________________
ObrazekBędzie mi bardzo miło, jeśli polubisz mnie na FACEBOOK
ObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 15 mar 2013, o 19:23 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:31
Posty: 176
Lokalizacja: Myszków.
Płeć: Mężczyzna
Oglądałem 13 posterunek i nagle trafiłem na to.
Pomyślałem..."Zobaczę co to jest bo podobnież wiele osób to ogląda."
Odcinek który pierwszy obejrzałem to był z Angielskim dubbingiem,a odcinek nazwę miał "Magic Duel".
Potem zacząłem oglądać od pierwszego sezonu z Polskim dubbingiem u użytkownika który miał nick po Rosyjsku,ale nie miał wszystkich odcinków,więc zacząłem oglądać u Mystheria.

_________________
Obrazek
"Nie wiedziałem,że na świecie jest tylu idiotów.
Dopóki nie poznałem internetu."
-Stanisław Lem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 15 mar 2013, o 19:36 
Publicysta
Publicysta

Dołączył(a): 24 lut 2013, o 22:32
Posty: 585
Płeć: Mężczyzna
Kolega wysłał mi przeróbkę użytkownika hotdiggedydemon "SHED.MOV" , potem obejrzałem całą serię .MOV i chciałem zobaczyć skąd się to wzięło. Obejrzałem oryginał, bardzo mi się spodobał i zacząłem oglądać regularnie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 15 mar 2013, o 19:51 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 20:48
Posty: 467
Lokalizacja: Kujawsko- Pomorskie
Nick z youtube: Poppi115
Płeć: Kobieta
Był to grudzień (chyba...) 2012...
Kiedyś JJay Jocker miał maraton MLP:FIM z okazji 100.000i Dudul Zrobił animowaną zapowiedź tego maratonu, która była całkiem niezła. Oczywiście obejrzałam ją dłuuuugo po terminie, ale strasznie mnie to zaciekawiło, no bo jacy dorośli faceci oglądają kolorowe kucyki?... Myślałam że ma to jakiś podtekst +18 czy coś, więc zaczęłam oglądać pierwszy odcinek. Nie napotkałam nic podejrzanego, więc przeszłam do drugiego odcinka, potem obejrzałam jeszcze następny... i następny... i następny... No... i doszłam do momentu w którym skończył się dubbing, więc poszukałam czy jest gdzieś po angielsku z napisami... i było! U ObssessionOctopus'a :) Bez wahania subskrybowałam go i czekałam na kolejne odcinki (Byłam w środku drugiego sezonu) i oglądałam ten raz w tygodniu, bez większego przejęcia- ot tak, żeby sobie zająć czas :p ... Do czasu, aż kanał Obssesion Octopusa nie dostał nakazu od Hasbro, żeby zamknąć kanał :/ No cóż mówi się trudno - przestałam oglądać kuce i zapomniałam o tym na długi czas...
Koniec... ALE CZY NA PEWNO?! (Chyba trochę mi odbija, wybaczcie xD)

Po gdzieś tak... Trzy czwarte roku chciałam sobie zmienić tapetę i zapytałam koleżankę jaką ma tepetę. Pokazała mi całkiem ładną tapetę z mane 6 ^^ Wiedziałam wcześniej, że ją ma, ale postanowiłam, że skoro kiedyś lubiłam kuce to ustawię sobie jakiegoś na tapetę... Ale kurczę... Jaki był mój ulubiony kucyk? D: Nie chciałam całego mane 6, bo wiedziałam, że jak oglądałam wtedy, miałam jedną postać, którą uwielbiałam. Nie wahając się, weszłam na YT i nadrobiłam odcinki, których nie oglądałam. Odcinek po odcinku powoli przypomniałam sobie, że żaden kucyk nie jest lepszy od Fluttershy i zaczęłam szukać tapety z moją ulubioną klaczą :) Znalazłam całkiem ładną tapetę i pomyślałam, że fajnie by było obejrzeć odcinki, które już oglądałam, więc obejrzałam od nowa wszystko jeszcze raz i później nie wiem co się stało (Albo weszłam na fge, albo odsłuchałam September, nie jestem pewna) ale odkryłam, że są miliony wspaniałych ludzi, którzy tworzą wspaniałe rzeczy od muzyki po arty i postanowiłam, że zostanę Pegasis. I do teraz jestem tutaj- z wami, nie mając życia poza kucami ^^ Koniec!

_________________
Zawsze mogło być gorzej... Zawsze mogło Padać!
Obrazek Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 15 mar 2013, o 23:00 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2013, o 19:18
Posty: 47
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie...
Nick z youtube: LemoN Fan
Płeć: Mężczyzna
U mnie było tak...
Przeglądałem sobie youtuba szukając jakiś filmów animowanych, bo mi się nudziło i chciałem sobie poogladać. I wtedy przypomniałem sobie coś o kucykach Pony. Najpierw myślałem, że to jest głupie i nie będe tego oglądał, ale po jakimś czasie nie miałem co robić to postanowiłem włączyć MLP i zobaczyć co to jest. No i oglądam pierwszy, drugi, trzeci odcinek i myśle sobie: "To jest super ". I teraz jestem fanem MLP.
Kuce żądzą!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2013, o 23:00 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL