MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:55


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 07:34 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2013, o 07:19
Posty: 7
Nick z youtube: KripsuPL
Płeć: Mężczyzna
Witam. Zacznijmy od mojej historii z MLP. Więc dawno dawno temu (tak z 9 dni) Do mojej 21 letniej siostry tradycyjnie przyszedł jej chłopak. I pyta mnie - Krzyś a ty widziałeś MLP ? A ja na to - Przeróbki a co ? No i dyskusja trwała z godzinę (moja siostra miała kilka dni foha ze jej chłopak zamiast być z nią gadał ze mną :P). No ale koniec końców wyszło na dobre bo przełamałem się (mimo moich kolegów którzy mówili że to pedalstwo) I zobaczyłem 1 odc oryginału. Zgadnijcie co było dalej ! 1 odc oglądałem wieczorem tak koło 19. Gdy go skończyłem uznałem aa tam 2 nie zaszkodzi. o 20 poszedłem na kolacje. I bum o 22 było już 5 odc oglądniętych. Następnie w 5-6 dni widziałem wszystkie odcinki każdego sezonu :D. Więc to moja historia MLP, weźmy się za moją realną. Streśćmy to : Mam 12 lat, jestem uber (mega mega mega 10 lat później mega mega) fanem MLP. Moje pasje to słuchanie muzyki i granie prostych utworów na flecie,gitarze,fortepianie kuzyna. Mam dwoje rodzeństwa Siostre 9 lat starszą Kasię (to od chłopaka co mnie MLP nauczył) i brata 10 lat starszego Michała (wojna trwa w nieskończoność). Lubię też gotować (ale piec nie). Różne zupy, kotlety, kanapki, grill itp. Właśnie staję sie mutantę (mutacja) . Lubię się pośmiać i pożartować. Dowód ? Macie mnie : http://z0r.de/1137 , a tu fajne z poniaczami : http://z0r.de/4854 , http://z0r.de/3577 . No i to tyle. Pozostałe pytania piszcie w komentach. Sayo
PS muszę was jeszcze zapytać jak avatarka ustawić bo z imguru nie działa a innych takich stron nie znam :P za pomoc dzięki z góry :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2013, o 07:34 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 08:28 
Edytor
Edytor

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 21:40
Posty: 316
Witaj na forum :D czuj się zaszczycony bo moja obecność tutaj to rzadkość ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 08:31 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2013, o 07:19
Posty: 7
Nick z youtube: KripsuPL
Płeć: Mężczyzna
Dzięks to wielki zaszczyt :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 10:12 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:21
Posty: 619
Lokalizacja: Kobylin
Nick z youtube: Proto Ssassyn
Płeć: Mężczyzna
Witaj na forum na pewno miło tu spędzisz czas

_________________
Nothing is true, everything is permitted
ObrazekObrazekObrazek
"Wiedza jest wszędzie. Świat to biblioteka"


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 10:17 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Witaj przyjacielu w naszych skromnych progach :D Z pewnością znajdziesz coś dla siebie :>
Obrazek

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 10:37 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Witam na forum, wreszcie ktoś kto potrafi napisać więcej niż 2 zdania (a co do avatara wrzuć go na stronę vpx.pl, bo tam przynajmniej nie wygasają)

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 10:50 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2013, o 07:19
Posty: 7
Nick z youtube: KripsuPL
Płeć: Mężczyzna
Up@
Dzięki. Szczerze to jest to moje 1 forum na którym nie zostałem zhjecony ze względu na wiek XD.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 11:06 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Są tu osoby młodsze nawet ;p Btw. avek to twój OC? Jak tak to opisz go w dziale "Wasze Prace" w temacie "Wasze OC" :D

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 12:18 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:31
Posty: 176
Lokalizacja: Myszków.
Płeć: Mężczyzna
Witamy na Forum.
W końcu ktoś kto napisał więcej niż 2 linijki.

_________________
Obrazek
"Nie wiedziałem,że na świecie jest tylu idiotów.
Dopóki nie poznałem internetu."
-Stanisław Lem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kopytko koledzy
PostNapisane: 9 cze 2013, o 13:07 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Witam szanownego panicza. Też możesz poczuć satysfakcję, że wybrałem akurat Twój temat do przejrzenia, bo tak szczerze, to do działu z powitaniem zaglądam dopiero jak naprawdę nie mam co robić, ale jest to spowodowane tym, że tu przeważnie wartość merytoryczna postów jest tak mała, że aż mnie mózg boli.
Mimo iż jesteś w młodym wieku, mam cichą nadzieję, że będziesz grzecznym chłopcem i nie będziesz łamał regulaminu tak jak SPIERQ czy też Sylverium.
Jeśli chodzi o hejt Twojego wieku, jest to spowodowane tym, że przeważnie osoby młode nic twórczego nie wnoszą do forum, a tylko zawadzają swoim sposobem bycia. To nie zmienia faktu, że tak nie musi być.
Tak jak poprzednicy napisali, cieszę się, że napisałeś więcej niż te 2 zdania. Co nie zmienia faktu, że oni sami się nie postarali przy powitaniu.

Generalnie kultura wymaga by przy powitaniu obie strony się poznały, tak więc pozwól, że powiem coś o sobie.

Mam na imię Hubert, mam 17 wiosen za sobą, jestem osobnikiem który bardzo ceni prywatność. Jestem introwertykiem, a co za tym idzie, jestem przeważnie zamknięty w sobie (chodź tego w internecie nie widać). Wysoko cenię też inteligencję, dlatego często się irytuję jak widzę posty o niskiej wartości merytorycznej. Sam staram przy tym pisać posty w przemyślany sposób.
Przeważnie moje posty zawierają różne metafory, ironie, sarkazmy et cetera. Jeśli chodzi o szkołę, to uczęszczam do prywatnego technikum informatycznego o wysokim standardzie nauczania.
W tematyce MLP siedzę od 3-4 miesięcy, więc też jestem świeży w temacie.
Jeśli chodzi o gastronomię to nie jestem pieskiem francuskim. Zjem wszystko co powszechnie jest uznawane za jedzenie, aczkolwiek gustuję w potrawach pikantnych oraz mięsnych. Jeśli chodzi o napoje, to uwielbiam mineralną. Pepsi pij tylko dla smaku, a napary typu herbata lub kawa piję po to by uzyskać jakiś efekt. Oczywiście herbaty i kawy nie słodzę. Jak mam zapotrzebowanie na glukozę to słodzę mleko.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2013, o 13:07 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL