MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 14:01


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Creepypasta - "MLP : FIM na NES'a"
PostNapisane: 21 sty 2014, o 23:56 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 07:10
Posty: 29
Lokalizacja: German Eqüestria
Nick z youtube: TheSzwagier777
Życie na wsi jest trudne . Brak kablówki , słaby internet , i zapach gówna o poranku . Muszę tu żyć , ponieważ mój ojciec
postanowił , że prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu to był dobry pomysł ! Przynajmniej mam jeden serial który
utrzymuje mnie przy życiu . My Little Pony . Sam nie wiem dlaczego to oglądam , ale nie moge się powstrzymać . Wracając
do głównego tematu tej opowieści - Ostatnio znalazłem dziwny ROM do NES. "MLP : Friendship is Magic" - taki napis widniał na przodzie
ROM'u . Zacząłem przeszukiwać strych w poszukiwaniu konsoli NES . Kiedy 2 godziny poszukiwania zawiodły , usiadłem na podłodze i
myślałem o tym cholernym ROM'ie . I wtedy mnie uderzyło . Ostatni ROM na NES'a został wyprodukowany w 1994 , o ile się nie myle ,
a jak dobrze wiem(y) , generacja 4 MLP (FiM) powstała w 2011 roku . "Może to fanowska produkcja , czy coś w tym stylu" - pomyślałem .
Kiedy wstałem z podłogi , poczułem coś pod stopą . Stałem na moim starym NES'ie . Podniosłem go i pobiegłem go podłączyć . Tak bardzo
się spieszyłem że potknąłęm się o kamień . Nie miałem zielonego pojęcia co tam robił . Po podłączeniu i włączeniu NES'a , włożyłem ROM .
I wtedy się zaczęło . Usłyszałem znajomą mi muzykę - 8-bitowa piosenka z intra My Little Pony . Intro gry przedstawiało Twilight Sparkle
biegnącą po polu pełnym kwiatków itd . W końcu się ukazał napis "Press START button to continue" . Zrobiłem to , co kazała mi gra .
Po naciśnięciu START mój telewizor widał hiper-głośny pisk . Jestem pewien że to było ponad 120 decybeli . Na szczęście miałem szczelne
i wytrzymałe okna , więc żaden sąsiad nie przyszedł się skarżyć . Czułem niesamowity ból głowy , było późno . Wypiłem herbatę i poszedłem
spać . Następnego dnia po powrocie z pracy przysiadłem z powrotem do tej dziwnej gierki . Po włączeniu gry usłyszałem krzyk kobiety ,
a na ekranie telewizora widniał napis " HELP ME , FIND ME , KILL ME " . Podskoczyłem i wyłączyłem TV . To było nie ciekawe .
Wyjmując ROM ze slotu pomyślałem sobie że pewnie jest opętany czy coś .
---------------------------------------------------------------------------------------------
koniec części pierwszej
---------------------------------------------------------------------------------------------

_________________
Hello Fräulins!
Obrazek
Did that sting?Sorry!
---------------------------------
Z góry przepraszam za multi-postowanie - wina mojego Galaxy Tab'a


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2014, o 23:56 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL