MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:09


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 18:25 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Ale za to jak ktoś mnie zrani słownie to mnie to naprawdę boli. Udaję pokerface'a, mówię, w tedy, że mnie to nie obchodzi, ale w głębi duszy płakać mi się chcę i przez to jestem zakompleksiony. Cóż 11 lat jestem gnojony, a to niszczy.

Cóż witamy w klubie. Ja dopiero przestałem być gnojony jak trafiłem do technikum i postanowiłem całkowicie zmienić swoje zachowanie i na szczęście trafiłem na w miarę ogarniętych ludzi. O wcześniejszych latach nawet nie chcę się wypowiadać...

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2013, o 18:25 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 18:33 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Mirage zawsze możesz dosypać im coś ukradkiem do jedzenia, picia (w końcu znasz się na ziołach :P)

Niestety, to już te czasy, gdzie nikt nie przynosi jedzenia i picia do szkoły, więc nie ma opcji.
Cytuj:
Cóż witamy w klubie. Ja dopiero przestałem być gnojony jak trafiłem do technikum i postanowiłem całkowicie zmienić swoje zachowanie i na szczęście trafiłem na w miarę ogarniętych ludzi. O wcześniejszych latach nawet nie chcę się wypowiadać...

Niestety w technikum zbyt wiele się nie zmieniło. U mnie w klasie zauważyłem taki podział. Ludzie którym jestem obojętny (lub po prostu tak maskują swoje zachowanie, że nie wyczuwam "podstępu"), ludzi którzy coś do mnie mają, ale to ukrywają (nieudolnie, ale próbują) i na ludzi którzy mnie gnoją na całego. Dopiero niedawno znalazłem w klasie osobę która mnie rozumie, i mnie w jakiś sposób wspiera. O dziwo to była ta sama osoba która jaką pierwszą poznałem w technikum. Niestety nasza rozmowa jest nietypowa. On małomówny, ja małomówny, więc rozmowa jest "małomówna".

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 12 mar 2013, o 18:51 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Cóż, zawsze tak jest że dwóch czy trzech BARANÓW podpuszcza często innych i tak to się zaczyna. Ja najgorsze lata miałem w zawodówce ale jednak tam poznałem osobę którego mogłem nazwać KOLEGĄ. Ale dopiero się zakolegowaliśmy jak poszliśmy do tego samego technikum, zaczęliśmy chodzić na piwo czy szampana i wtedy się okazało że możemy gadać po kilka godzin (bo bez % obaj też byliśmy małomówni), więc zrób wszystko żeby tego swojego znajomego nie stracić

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 13 mar 2013, o 09:59 
Matko, znowu ten sam test. Nie chcę mi się jeszcze raz go robić. Wybaczcie.

popiszę listę mane 6 i podobieństwo moje do nich:
Twilight Sparke - umysłowo czuje się intelektualistą, ale chyba takim co wiecznie nie ma racji, a tą rację bardzo by chciał mieć, aby podnieś swoją wartość. Jedyne książki jakie przeczytałem to lektury szkolne, kilka fantasy (sage o wiedźminie poza przedostatnią częścią, bo nie mogłem znaleźć i Trylogie Czarnego Maga Trudii Canavan)
Rainbow Dash – Najbardziej mi się ona podoba, jest pełna życia, poczucia humoru i ma cechę którą sobie cenie i mnie charakteryzowała przez całe 7 lat na starym forum. Lojalność. Do czasu aż panu Comando2047 nie odbiło. Nie jestem gejem, ale również nie palę się na widok cycków.
Rarity – Co mnie to moda? Umiem się dzielić, ale sobie zawszę biorę więcej. Umiem pomóc potrzebującym w stylu rzucić grosza do kubka czy na jakąś akcje charytatywną. Jeśli oszczędność porównać do skąpstwa to filantropie powinno się porównać do hipokryzji. (wiem bez sensu).
Fluttershy – Od dzieciaka do obecnego dorosłego faceta bardzo się zmieniłem. Przeszedłem od dzieciaka, który lubił oglądać kaczora donalda, który nic nie mówił, nie uważał na lekcji, a czasem stawał się nadpobudliwy, przez okres dojrzewania, depresje, pytania egzystencjalne, szukanie boga, lepsze oceny w szkole, rozwój intelektualny, aż po studenta Politechniki Częstochowskiej, który nie ma dziewczyny i raczej nie będzie miał przez najbliższą wieczność. Ale uczy się mniej więcej średnio, ani nie najgorzej, no ale geniuszem też nie jestem, chociaż nim chciałbym być. Zwierzątka? Co mi po nich?
Pinkie Pie – przy rodzicach nawet nie mogę obejrzeć Jasia Fasoli czy Świata Według kiepskich, a mam urządzać imprezy i śmiać się z kawałów? Dajcie spokój. Jestem na to za poważny i zbyt smutny. Chociaż sam nie wiem co do mnie bardziej przemawia. Śmianie się z filmików na youtube, tak aby rodziców nie było w domu, czy udawanie marudę całe życie?
Applejack -Jestem na to zbyt leniwy. A jabłuszka to zjadam raz na ruski rok. Ale potrafię się zmobilizować i zapracować sobie sukces. Ale coś dla samorealizacji to jest ciężko. Jakby to był obowiązek to miałbym mus, a tak to nie podchodzić do mnie bez trzymetrowego kija.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 13 mar 2013, o 18:54 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 15:54
Posty: 65
Lokalizacja: Ponyville
Nick z youtube: TheKoksuMenPL
Płeć: Mężczyzna
Yyy...? Fluttershy? Mam kota, psa i szczura :) którymi się opiekuję zwłaszcza szczurem Edwardem (Edziem) jestem straszliwie nieśmiały no i jeszcze nie potrafię być na kogoś zły. TheEnd?

_________________
Per spinas ad astra
Obrazek
Thx rutulufu
P.S. Moim zdaniem najlepszy fanfic jakiego słuchałem ever http://www.youtube.com/watch?v=47cb7bXMTjc


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 18 mar 2013, o 16:29 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz

Dołączył(a): 15 mar 2013, o 07:48
Posty: 135
Nick z youtube: sebaxo1995
Płeć: Mężczyzna
Pinkie Pie. Ale nie wiem czy zachowuję się tak z wyboru czy naprawdę jestem chory.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 18 mar 2013, o 19:35 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2013, o 17:30
Posty: 264
Lokalizacja: Mystheria22 Forum
Nick z youtube: DarknessMattes
Płeć: Mężczyzna
Mi z testu wynika że jetem RD :P

_________________
Obrazek
"Jeśli będziemy patrzeć daleko w przyszłość sparaliżuje nas strach" -William Wharton
20% Cooler !


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 19 mar 2013, o 14:28 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:31
Posty: 176
Lokalizacja: Myszków.
Płeć: Mężczyzna
Według mnie to ja przypominam Kuczka imieniem Octavia.
Lubie muzykę klasyczną i trochę spokoju.

_________________
Obrazek
"Nie wiedziałem,że na świecie jest tylu idiotów.
Dopóki nie poznałem internetu."
-Stanisław Lem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 28 mar 2013, o 08:23 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:13
Posty: 219
Nick z youtube: kustaszek12
Płeć: Kobieta
Ja jestem jak Fluttershy lubię pomagać (może też dlatego bo jestem w Caritasie ) ale jestem też leniwa i bardzo nieśmiała nawet boję się iść do tablicy w szkole. Jak widze ,że ktoś potrzebuje pomocy to jestem gotowa ją nieść ;)

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakiego kuca (Albo zebrę...) przypominasz?
PostNapisane: 28 mar 2013, o 15:40 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2013, o 14:01
Posty: 31
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Nick z youtube: AdminFiF19
Płeć: Kobieta
Jestem jak Rarity..heh. :D

_________________
Nie ten kto z Tobą tańczy, nie ten który się śmieje, a ten kto z Tobą płacze, jest Twoim przyjacielem.

Kawa i Chwała!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2013, o 15:40 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL