MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:08


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 16 mar 2013, o 10:20 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:27
Posty: 181
Płeć: Mężczyzna
AkasDTX napisał(a):
To chyba nie ten dział


Tak masz rację.... Trochę późna reakcja z mojej strony...


@TOP
Moją historię już opowiadałem kiedyś, ale nie pamiętałem dokładnie jak i trochę pokręciłem...
Tak więc, mój pierwszy kontakt to był maraton JJay'a na 100tys. widzów. Wtedy tak... "WUT? On ogląda bajkę dla dzieci". Jednak zaryzykowałem, ale głównie, żeby zobaczyć pijanego JJay'a ^^. Potem przez jakiś miesiąc interesowałem się mlp, ale nie na tyle by zostać do dzisiaj....
Porzuciłem to i zapomniałem...(stanąłem na etapie, że nie wiedziałem, że jest ktoś taki jak "Rarity" :shock: )
Następnie po długim, długim czasie natrafiłem na "Historia memów". Najbardziej zainteresowała mnie muzyka z intro... Więc przeszukałem komentarze, żeby sprawdzić czy ktoś już wcześniej tego nie napisał. No i znalazłem, "Rainbow Dash - You're gonna go far kid" (tak wiem, że Offspring, a nie RD).
Gdzieś już słyszałem to "Rainbow Dash", ale nie wiedziałem gdzie... Zobaczyłem więc poniaczowy "teledysk" właśnie związany z tą piosenką. Spodobała mi się tak bardzo, że słuchałem tego 24/7.
Właśnie wtedy przypomniały mi się poniacze. Postanowiłem obejrzeć od nowa kilka odcinków. Jednak gdy to zrobiłem .... Zostałem z kucykami aż do teraz ^^


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2013, o 10:20 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 16 mar 2013, o 15:40 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 15:54
Posty: 65
Lokalizacja: Ponyville
Nick z youtube: TheKoksuMenPL
Płeć: Mężczyzna
Moja historia jest prosta. Subowałem Bunny_Kou i obejrzałem ten film http://www.youtube.com/watch?v=qw02p99-Ybk potem dla jaj w nocy obejrzałem pierwszy odcinek i BOOM! jestem bronem :)

_________________
Per spinas ad astra
Obrazek
Thx rutulufu
P.S. Moim zdaniem najlepszy fanfic jakiego słuchałem ever http://www.youtube.com/watch?v=47cb7bXMTjc


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 18 mar 2013, o 14:34 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz

Dołączył(a): 15 mar 2013, o 07:48
Posty: 135
Nick z youtube: sebaxo1995
Płeć: Mężczyzna
Mnie wkręcił kolega który zajmuje się przeróbkami filmów animowanych a także kucyków. Więc pewnego dnia pokazał mi przeróbkę poniaczy. Po powrocie do domu włączyłem więc oryginał i się wkręciłem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 09:35 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2013, o 22:02
Posty: 139
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nick z youtube: Marcos S
Płeć: Mężczyzna
Pierwszy raz kiedy miałem styczność z kucykami, było to wtedy, kiedy podajże na demotywatorach pojawił się jakiś obrazek z derpy. Nie zainteresowałem się tym jednak i dalej żyłem w błogiej niewiedzy. Parę miesięcy potem, przychodzi do mnie ciocia i się mnie pyta czy chciałbym coś z nią obejrzeć. Zgodziłem się. Usadowiła mnie na krześle i włączyła jakiś odcinek. Moja pierwsza reakcja to było coś w stylu: "o boże kolorowe koniki" potem jednak zmusiłem się do skupienia na oglądaniu, i w jakiś magiczny sposób mnie to wciągnęło. Na drogi dzień idę do szkoły i opowiadam kolegom że oglądałem magiczne kucyki. Pamiętam ich minę jakby to było wczoraj. Kiedy dodałem że nie wiem dlaczego ale naprawdę zaczęło mi się to podobać, spojrzeli na mnie jak na totalnego debila i zaczęli się śmiać. Jeden kolega powiedział jednak żebym się nie przejmował gdyż rozumie mój ból. Oświecił mnie że istnieje pełno osób takich jak ja czy on. Gdy wróciłem do domu, zajebałem dziadkowi internet(nie miałem wtedy jeszcze swojego więc żebrałem od niego) i cały dzień oglądałem kucyki. Limit internetu(8 GB) zużyłem w dwa dni. Teraz wsiąknąłem w fandom na dłużej, jestem nawet w trakcie pisania ficka, i nie mam zamiaru odchodzić. Wszyscy w klasie wiedzą o moim hobby i przyjmują to ze spokojem. Udało mi się wkręcić nawet jednego z nich do fandomu. Muszę przyznać że mam tolerancyjną klasę. Dziękuje za uwagę i do widzenia państwu.

_________________
I'm... Monster

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek - BEST THING EVER!!! Z podziękowaniami dla Doktorka i Golden Wingsa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 6 maja 2013, o 05:35 
Pisarz
Pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 21:06
Posty: 115
Lokalizacja: Wielkopolska
Płeć: Mężczyzna
Ja dowiedziałem się dawno,ja nie zobaczyłem w necie bo widziałem poprzednie generacje i do chrzanu to było,natomiast gdy byłem w angli w odwiedzinach u kolegi(anglika)to mi to polecał,tak samo inni koledzy z tego kraju ale nadal uważałem że to nie będzie dobre,w końcu pomyślałem że obejrzę sobie jeden dla jaj,i potem kolejny i kolejny bo szukałem czego można się uczepić,nic!Mieli rację,super więc stałem się Bronym(oglądałem to zanim wyszedł dubbing).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 6 maja 2013, o 06:17 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:13
Posty: 219
Nick z youtube: kustaszek12
Płeć: Kobieta
Ja kiedyś jak byłam mała to oglądałam poprzednie generację i miałam nawet zabawkę kucyka. Jakiś rok temu ktoś na fb wstawił ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=cakkDjbBKmg obejżałam go ale nic z tego nie rozumiałam. Po kilku miesiącach obejżałam Mini Mini a wtedy leciały MLP dokładnie odc. "samotna imprezka" zainteresowałam się Rainbow Dash i weszłam na Wikipedię i czytałam o każdym kucyku wkońcu trafiłam na księżniczkę Cadence i Shining Armora .Okazała się ,że był o nich odc. więc go obejżałam i nic nie rozumiałam. Postanowiłam obejżeć pierwszy odcinek i kolejny i kolejny aż wkońcu po 2 miesiącach obejżałam wszystkie. Okazało się że będzie 3 sezon więc czekałam niecierpliwie w tamtym czasie oglądając inne kanały z muzyką MLP itp. Gdy wyszedł pierwszy odc. 3 sezonu zaczęłam z uporem maniaka szukać tego odcinka po YouTube z napisami i trafiłam na kanał PhosiQ subnęłam go i zaczęłam w każdą niedzielę rano oglądać MLP. Jak trafiłam na Mystherię . Otóż pewnego zimowego wieczoru szukałam fajnych przeróbek MLP i trafiłam na Lord of Rings w wersji kucykowej z napisami . Sprawdziłam kto to dodał i ogłądałam więcej filmików np. My little portal .
I subnęłam Mystherię. Po jakimś czasie w drugi tydzień ferii okazało się że Mysth założyła forum. I weszłam na to forum zarejestrowałam się . Poznałam wspaniałych Bronies i Pegasis i sama poczułam się jedną z nich.:)

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 16 maja 2013, o 09:07 
Pisarz
Pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 16:22
Posty: 76
Nick z youtube: Mic2313
Płeć: Mężczyzna
Zaczęło się od piosenki Offspring'a - You're gonna go far kid.
W propozycjach ukazał się jej remix tyle że z Rainbow Dash w roli głównej. Niewiele myśląc kliknąłem w link. Filmik mi się bardzo spodobał. Zacząłem szukać odcinku z którego został zrobiony. Wszedłem na MLP-wikię, otworzyłem spis odcinków, w którym znalazłem ponaddźwiękowe bum. Obejrzałem, spodobał mi się więc obejrzałem jeszcze kilka. W końcu zacząłem oglądać od pierwszego odcinka i w tej chwili kończę drugi sezon.
I tak stałem się fanem MLP :P

_________________
ObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 26 cze 2013, o 22:47 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 maja 2013, o 20:16
Posty: 65
Lokalizacja: Końskie
Nick z youtube: Chrzanek97
Płeć: Mężczyzna
Pewnego dnia podszedł do mnie kolega z klasy i powiedział abym obejrzał "Byliśmy Herosami" na kanale StalinaCWHC. To było tak świetne (nadal jest), że obejrzałem kilka razy. Potem żeby utrzymać śmiech, przeszukałem jego kanał i na pierwszy ogień poszła "Patatajnia się jebła" (przeróbka poniaczy). Moją uwagę przyciągnął wtedy głównie tytuł. Przeróbka automatycznie stała się moją ulubioną i wyświetlałem ją po kilka razy dziennie :D Wtedy wcale jeszcze nie myślałem, aby oglądać oryginał. Ale kuce miały w sobie to coś, co mnie przyciągało coraz bardziej i bardziej. Po pewnym czasie, zacząłem się kierować zasadą: "Nieważne jaka przeróbka, byle z poniaczami". W końcu włączyłem oryginalny odcinek (nawet o tym nie wiedząc) i oglądam. Po 8 minutach stwierdzam: "Kurde, to nie jest przeróbka... eee... obejrzałem 8 minut, co mi szkodzi dokończyć" i zapewne gdyby nie C.D.N. (S1E01) zakończyłbym na tym, nie dopuszczając do siebie myśli, że kiedykolwiek oglądałem My Little Pony: Friendship is Magic. Całe szczęście moja ciekawość kazała mi sprawdzić co się stanie w drugim odcinku. Po dokończeniu stwierdziłem, że MLP jest Z4J3B15T3, wciągające i Rarity to mój ulubiony kucyk :D Zarwałem 4 noce z rzędu, aby obejrzeć 2 całe sezony i 4 odcinki trzeciego sezonu (tylko tyle ich wtedy było).
Jestem bronym od pierwszej połowy Grudnia 2012 /)

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 27 cze 2013, o 10:34 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2013, o 15:53
Posty: 22
Nick z youtube: thor13524
Płeć: Mężczyzna
Równo na początku roku 2013 kumpel mi wysłał "Everfree Radio top 100 songs of 2012 Live". Odsłuchałem do samego końca i tak się wkręciłem, że następnego dnia zacząłem oglądać poniacze ^^. Tak zostałem Brony.

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak się dowiedziałeś o MLP?
PostNapisane: 2 lip 2013, o 11:30 
Skryba
Skryba

Dołączył(a): 2 lip 2013, o 05:36
Posty: 51
Na Początku Myślałem Że To Dla Dziewczynek . Moja Starsza O Rok Siostra Zaczęła Się Wkręcać I Oglądała , A Że Ja Nie Mam Nic Do Roboty Oglądałem Z Nią Ona Się Tym Jarała Jak Kiedyś Ludzie Frugo
Ale Mnie To Nie Ruszało Nawet Po Obejrzeniu Wszystkich Sezonów Dopiero Później Zacząłem Cenić Że
Jestem Bronym I Lubie My Little Pony !!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lip 2013, o 11:30 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL