MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:07


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nielogiczności w serialu.
PostNapisane: 22 paź 2014, o 12:33 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 22 paź 2014, o 12:06
Posty: 1
A tak właściwie to skoro w EqG RR jest druga Twillight należąca to tamtego świata co czy to oznacza że 2 takie same osoby mogą przebywać w jednym wymiarze? Czy to oznacza że Mane 6 z Equestrii może się zaprzyjaźnić z Mane 6 z EqG? Dodatkowo jest jeszcze Sunset Shimmer która też powinna mieć swój odpowiednik. A jeśli LC jest odpowiednikiem Equestrii to czemu budowle z Ponyville znajdują się poza nim?
Czy ktoś potrafi mi to wytłumaczyć bo mi głowa pęka?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2014, o 12:33 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nielogiczności w serialu.
PostNapisane: 22 paź 2014, o 17:23 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2014, o 02:22
Posty: 56
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
A tak właściwie to skoro w EqG RR jest druga Twillight należąca to tamtego świata co czy to oznacza że 2 takie same osoby mogą przebywać w jednym wymiarze?

Co do 2 takich samych osób w jednym wymiarze dosyłam do Doktora Who(póki się nie zobaczą/dotkną - jest ok).

Cytuj:
Czy to oznacza że Mane 6 z Equestrii może się zaprzyjaźnić z Mane 6 z EqG?

Co do spotkania M6 z serialu(kucyków) i z filmu(jednostek humanoidalnych) masz już w EqG 1(Celestia mówi że świat by nie wytrzymał takiego paradoksu czy coś) chyba że przejdziesz przez portal bez zamiany w kucyka/jednostkę humanoidalną - to nic się nie stanie(świat się nie rozleci).

Cytuj:
Dodatkowo jest jeszcze Sunset Shimmer która też powinna mieć swój odpowiednik.

SS na pewno ma swój odpowiednik ale nie musi żyć w tym mieście co "nasza"(patrz odpowiedź 1).

_________________
Dwie dewizy:
Wszystko jest możliwe! Kwestia czy na dzień dzisiejszy jest to osiągalne.
Nikt nie jest normalny, każdy ma jakieś "odchyły".
-->Moje konto na DeviantArt<--


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nielogiczności w serialu.
PostNapisane: 25 paź 2014, o 21:14 
Time Lord
Time Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 18:17
Posty: 490
Lokalizacja: Gallifrey
Płeć: Mężczyzna
Unknown_User napisał(a):
Co do 2 takich samych osób w jednym wymiarze dosyłam do Doktora Who(póki się nie zobaczą/dotkną - jest ok).


To niezupełnie tak jak piszesz EG RR to jest równoległy wymiar i spotkanie takie nic nie spowoduje. Podobnie nic się nie stało w przypadku Twilight Sparkle, która przeniosła się w czasie i dotknęła siebie i nic się nie stało. Chodzi bardziej o ingerencję w wydarzenia, są punkty stałe w czasie których nie da się zmienić. Na przykład ktoś stracił kogoś bliskiego nie może się z tym pogodzić buduje wehikuł czasu przenosi się w przeszłość żeby ją uratować... I tu następuje paradoks czasowy. Nie zbudował by wehikułu żeby ta osoba żyła a wiec nie mógł by się cofnąć w czasie. I tu jest punkt stały.
Z drugiej strony żeby wehikuł czasu był wybudowany przed śmiercią danej osoby to mógłby uratować ją.

Co do nielogiczności to bym zaliczył wiek syren bo jak było powiedziane mają "naście lat" a wiadomo, że wygnał je Starswirl Brodaty dawno temu. To w takim razie ile one miały lat? Nie starzały się? Bo przez tak długi czas to zapanowały by nad światem dawno.

_________________
Tajna baza Dr. Whooves -->WCHODZISZ?
Obrazek Obrazek
W pracy - Exterminate... Exterminate!!!-------Po pracy - Bal przebierańców...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nielogiczności w serialu.
PostNapisane: 26 paź 2014, o 11:13 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2014, o 02:22
Posty: 56
Płeć: Mężczyzna
Co do ich wieku mogły się tułać po wymiarach jako niematerialne formy a potem znalazły "naczynia".
Tak tylko myślę... Nie logiczne to jak smocza abstynencja(na kryształy oczywiście) ale co tam.

A z tym innym wymiarem to masz rację Doktorze ale nadal nie wiadomo co by się stało po spotkaniu kucykowego M6 z M7(M6 + SS).

_________________
Dwie dewizy:
Wszystko jest możliwe! Kwestia czy na dzień dzisiejszy jest to osiągalne.
Nikt nie jest normalny, każdy ma jakieś "odchyły".
-->Moje konto na DeviantArt<--


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2014, o 11:13 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL