MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 07:54


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Któta?
Ankieta wygasła 11 mar 2013, o 16:13
Princess Luna 75%  75%  [ 18 ]
Princess Cadence 8%  8%  [ 2 ]
Princess Twilight Sparkle 13%  13%  [ 3 ]
Princess Celestia 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 24
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Którą księżniczkę najbardziej lubicie?
PostNapisane: 24 mar 2013, o 18:57 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Poppi napisał(a):
Chrysalis to królowa, nie księżniczka ^^


Luna i Celestia tez sa krolowymi, ale w serialu uzywa sie zwrotu "ksiezniczka" by mlodsi widzowie nie kojarzyli ich z dyktatura co za tym idzie z antagonistami, wiaze sie z tym ze w przeciwienstwie do ksiezniczki krolowa ma nieograniczona wladze.

Przynajmniej tak wyczytalem...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2013, o 18:57 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Którą księżniczkę najbardziej lubicie?
PostNapisane: 24 mar 2013, o 20:38 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2013, o 15:35
Posty: 42
Lokalizacja: Leszno
Nick z youtube: RycerzykPL
Płeć: Mężczyzna
I LOVE LUNA :P. Ale mogła by częściej występować ;d. Mogli by zrobić pare odc. o niej i tylko o niej ma coś w sobie. Albo chociasz żeby częściej się pokazywała i odzywała.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Którą księżniczkę najbardziej lubicie?
PostNapisane: 24 mar 2013, o 20:43 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
RycerzykPL napisał(a):
I LOVE LUNA :P.

Po pierwsze: znowu CAPS *klik
Po drugie: to moj przywilej -.-
Po trzecie: to też podchodzi pod spam/kuba567g :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Którą księżniczkę najbardziej lubicie?
PostNapisane: 24 mar 2013, o 20:48 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:40
Posty: 258
Lokalizacja: Siechnice
Nick z youtube: Thorwaldsen92
Płeć: Mężczyzna
Cadence. Nie wiem dlaczego, po prostu ją lubię :]

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Którą księżniczkę najbardziej lubicie?
PostNapisane: 25 mar 2013, o 11:09 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2013, o 14:01
Posty: 31
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Nick z youtube: AdminFiF19
Płeć: Kobieta
Ja bardzo lubię Księżniczkę Lune, bo wydaje mi się taka tajemnicza..:>

_________________
Nie ten kto z Tobą tańczy, nie ten który się śmieje, a ten kto z Tobą płacze, jest Twoim przyjacielem.

Kawa i Chwała!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Którą księżniczkę najbardziej lubicie?
PostNapisane: 3 wrz 2013, o 15:03 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Wall of the tekst is coming.

Nie wiem dlaczego (jeszcze wczoraj wiedziałem...) spisałem coś w rodzaju ...sam nie wiem czego. :?
Na wstępie powiem że pisząc to nie faworyzowałem żadnej z nich, przy pomocy nie korzystałem z żadnych forum tylko polegałem na własnych refleksjach i założeniach.

Ja mówię że największym problemem serialu jest sam fandom i Celestia jest chyba najlepszym przykładem, poważnie, z kogoś takiego zrobić zboka, tyrana i trolla ? Jak każdy oczywiście ma swoje potknięcia lecz ja mówię "Errare humanum est". Wiele ma jej za złe wygnanie Luny/Nightmare Moon nawet nie wiedząc czy możliwa jest opcja powrotu, jednak ja jej to zaliczam na plus. Po odcinku drugim sezonu pierwszego chyba nikt mi nie powie że nic dla siebie nie znaczą a mimo iż są na przez społeczeństwo traktowane na miarę bogini to mają tak naprawdę tylko siebie, z tego co mi wiadomo są też jedynymi znanymi przypadkami nieśmiertelności/czy bardzo długiej długowieczności (nie licząc Discorda, z resztą może być więcej w 4 sezonie), oglądaliście "Snowdrop" ? Na pewno nie zrobiła tego bo chciała lecz ma za zadanie chronić swoich poddanych nawet za taką cene, a Nightmare... w sumie nie znamy jej dokładnych zamiarów poza wieczną nocą jak i nie wiemy w jakich "warunkach" Luna poczuła się zdyskryminowana co stawia Celestie w niepewnej sytuacji. Też jest możliwość i to całkiem spora że Nightmare Moon była podczas wygnania w stanie hibernacji podczas gdy Celestia musiała nieść to "brzemię czasu".
Jeszcze sprawa jej specyficznego sposobu rządzenia *klik i tzw:"Trollestii". Co do pierwszej sprawy to jakoś trzeba umieć przez kilka mileniów utrzymać całe królestwo bez skarg mieszkańców (jakoś nie wierzę by Luna spędziła ponad 1/3 swego życia w Księżycowym Kurorcie). Sprawa trolla jest na moje oko zwykłym czepianiem się, strzelam że wzięło się to z odcinka "Ptaszek na uwięzi" że słynnym "Proffesional Tea Troll", a potem samo poszło jak "Uczennica ma pięć przyjaciółek, wyślij zaproszenie z dwoma biletami i patrz jak się biją" czy "Wonderbolts i jedna z uczestniczek zawodów spadają z wysokości parutysięcy metrów, czekaj na cud".
Herbatka-Dajcie że spokój, chyba każdy lubi czasami się rozluźnić, ileż można mieć dupę spiętą ?
Bileciki-Albo zwykły błąd (Twilight była w Ponyville stosunkowo niedawno), albo ukryta lekcja.
Wonderbolts i Rarity-Taa... tu już nic nie mam. :ugeek:
Co do Molestii to siedzę cicho ponieważ za cholerę nie wiem skąd to wytrzasneli.


A teraz "wielka pokrzywdzona"... sprawę Nightmare Moon w miarę wyjaśniłem powyżej... lecz nie wiadomo na jakiej zasadzie ta przemiana polegała a z racją jak z dupą każdy ma swoją, na marginesie dla mnie Luna została "zamordowana" przez NMM.
Na stronie trzeciej nasz przez wszystkich pamiętany i lubiany Dayanek (Nienawiści pełna głowa, ranią czyny, ranią słowa...) w punktach wypisał dlaczego wg. niego Luna jest taka popularna co oszczędziło mi pisania. :roll:
Słusznie zauważono że w odcinku pierwszym sezonu trzeciego Luna patrzy na Twilight z pogardą mimo tego że jako jedyna wyciągnęła do niej pomocną rę... pomocne kopyto w S2E4*, moim zdaniem spowodowane to było tym że chciała się wykazać, odpokutować za swoje winy pomagając w sprawie Sombry a Twilight odebrała jej tą szanse.
Podejrzewam też że pewna część jest pozytywnie nastawiona to tej postaci przez:
Dayan napisał(a):
Izolacja na 1000 lat na księżycu zrobiła z niej odludka, naprawia to i uczy się jak żyć normalnie po tej traumie.

...nie że musi to teraz zaczynać od początku i co przeżyła, po prostu zapewnienie wsparcia moralnego.
Choć niewykluczone że niektórzy nie lubią Celestii tylko dlatego że lubią Lunę ale lubią Lunę bo nie lubią Celestii. :)


Ps:Nie mam za bardzo czasu by to sprawdzać i się zastanowić co za pieprzoty wypisałem więc ...pieprzoty. :)


*Sezon 2 Episode 4

I tak na zakończenie.
*klik


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2013, o 15:03 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL