MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 15:27


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna strona

Jak ci się podobał film "Equestria Girls"
-Super 61%  61%  [ 28 ]
-Nawet nawet 28%  28%  [ 13 ]
-Nie mam zdania 7%  7%  [ 3 ]
-Nie podobało mi się 4%  4%  [ 2 ]
-Koszmarny 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 46
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 28 cze 2013, o 09:07 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Mirage napisał(a):
Taa... i nic nie powiedziała swojej najlepszej uczennicy... żadnych wskazówek na temat ewentualnych zagrożeniach i żadnych porad.

Trollestia strikes back...
Lecz przed czym miałą ją ostrzgać ? Nie wiadomo czy w ogóle tam była a jak tak to ile lat temu, tysiąc jak zawsze ?

Mirage napisał(a):
Nawet jeśli się śpieszyła - inteligentna osoba raczej by tak nie postąpiła. Zwłaszcza, że po kilka wpadkach wciąż czasem zapominała o tej czynności.

Tyle że na początku, była sama z gadającym psem w nowym świecie gdzie nikt jej nie zna i jedyne co wie to że gdzieś tam jest jej błyskotka, to raczej może mącić w głowie, zrobsz błąd, a on będzie prowadził do następnego.
Mirage napisał(a):
No i po za tym dziwi mnie to jak pisała na klawiaturze - małe przyciski, a biła pięściami. Wystarczyło pomyśleć. Nie oczekiwałem jakiegoś płynnego szybkiego pisania

Na moje oko to miał być skecz czy żart z czyjejś głupoty...
Mirage napisał(a):
Jednak różnice wciąż widać. To tak jak byś chciał coś wkleić w Photoshopie, po prostu widać różnicę

Na to już nie mam sensownego wytłumaczenia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2013, o 09:07 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 28 cze 2013, o 09:27 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Lecz przed czym miałą ją ostrzgać ? Nie wiadomo czy w ogóle tam była a jak tak to ile lat temu, tysiąc jak zawsze ?

A skoro jej tam nie było, to skąd ma jakiekolwiek info o tym świecie? Więc wracamy do punktu wyjścia mojej wypowiedzi:
Cytuj:
Księżniczki są w posiadaniu lustra, widzą do czego ono służy, wiedzą co ile i jak długo działa, ale nie wiedzą nic od świecie do którego przenosi? By znać mechanikę lustra, to trzeba z niego korzystać, a tu proszę... Nawet jak by mieli instrukcje obsługi, to też powinna tam być zawarta informacja o miejscu teleportacji.


Cytuj:
Tyle że na początku, była sama z gadającym psem w nowym świecie gdzie nikt jej nie zna i jedyne co wie to że gdzieś tam jest jej błyskotka, to raczej może mącić w głowie, zrobsz błąd, a on będzie prowadził do następnego.

I właśnie w tedy powinien być najsilniejszy impuls obserwacji - adrenalina, strach i stres - te rzeczy pobudzają percepcje. Będąc w nowym otoczeniu jest to umiejętność przetrwania. Przyuważ, że jak jesteś w nowej lokacji to chętniej się rozglądasz i obserwujesz otoczenie. Dlatego istnieje takie coś jak turystyka.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 28 cze 2013, o 09:36 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2013, o 07:19
Posty: 7
Nick z youtube: KripsuPL
Płeć: Mężczyzna
Może i rozwiązanie z psem jest dobre. Mimo wszystko liczyłem, że spike zostanie smoczkiem ^^


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 28 cze 2013, o 09:39 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
2@up
Lecz jedyną rzeczą której mogły przeszkadzać Twilight to właśnie Sunset o której już wiedziała, z resztą raczej nie byłeś w powiedzmy Rzymie a możesz wiedziec całkiem o nim sporo, choć po prostu czas tutaj miał duże znaczenie i nie było czasu na szczegółowe wyjaśnienia.

Mirage napisał(a):
I właśnie w tedy powinien być najsilniejszy impuls obserwacji - adrenalina, strach i stres - te rzeczy pobudzają percepcje. Będąc w nowym otoczeniu jest to umiejętność przetrwania. Przyuważ, że jak jesteś w nowej lokacji to chętniej się rozglądasz i obserwujesz otoczenie. Dlatego istnieje takie coś jak turystyka.

A co ona robiła tyle że nie na spokojnie ? Miała podknięcia lecz przecież po pewnym czasie zaczeła się zachowywać jak tam przystało i nie zwracać na siebie uwagi w negatywnym sensie, przecież nie rzuci okiem i od razu będzie wiedziała wszystko, może też być tak że rzeczy które dla niej mogą być normalne dla nich są żenujące i dopiero gdy je popełniła dowiedziała się ze są nie na miejscu, na odwrót też może tak być.

Trafił swój na swego i będzie kłótnia na pare stron...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 28 cze 2013, o 18:39 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2013, o 19:18
Posty: 47
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie...
Nick z youtube: LemoN Fan
Płeć: Mężczyzna
Mam pytanie. Znalazł ktoś piosenki z filmu. Jeśli tak to prosiłbym o podanie linków do nich. :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 28 cze 2013, o 18:56 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2013, o 22:02
Posty: 139
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nick z youtube: Marcos S
Płeć: Mężczyzna
http://www.youtube.com/watch?v=_srPRU2bB_s
Tutaj masz teoretycznie wszystkie

_________________
I'm... Monster

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek - BEST THING EVER!!! Z podziękowaniami dla Doktorka i Golden Wingsa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 28 cze 2013, o 22:06 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Lecz jedyną rzeczą której mogły przeszkadzać Twilight to właśnie Sunset o której już wiedziała, z resztą raczej nie byłeś w powiedzmy Rzymie a możesz wiedziec całkiem o nim sporo, choć po prostu czas tutaj miał duże znaczenie i nie było czasu na szczegółowe wyjaśnienia.

Bo w Rzymie było miliony innych, stąd ma się takie info, a w tamtym świecie Twi chyba była jako pierwsza (Nie licząc Sunset) po mimo posiadanych domniemanych informacji przez Celestie, która to łaskawie się nie chciała podzielić. By coś wiedzieć, trzeba tam być, zrobić badania, rozejrzeć się et cetera i dopiero potem może się z kimś podzielić tą wiedzą.

Cytuj:
A co ona robiła tyle że nie na spokojnie ? Miała podknięcia lecz przecież po pewnym czasie zaczeła się zachowywać jak tam przystało i nie zwracać na siebie uwagi w negatywnym sensie, przecież nie rzuci okiem i od razu będzie wiedziała wszystko, może też być tak że rzeczy które dla niej mogą być normalne dla nich są żenujące i dopiero gdy je popełniła dowiedziała się ze są nie na miejscu, na odwrót też może tak być.

Adrenalina, stres i strach jeszcze nie gwarantują widocznego niepokoju. Po pewnym czasie to się przyzwyczaiła, miała już na tyle dużo informacji by zbudować sobie fundament działania. Wpadki były coraz rzadsze, bo głupio byłoby powtórzyć 2 razy ten sam błąd.
Generalnie rozumiem odruch chodzenia - pierwsze potknięcie, ale kiedy już zrozumie, że tu nie jest tak samo, to powinna więcej zwracać uwagi na zachowanie innych, by do nich się dopasować. Przyuważ, że np. w dość późnym stopniu rozwoju sytuacji poznawczych, kiedy jadła lunch z Fluttershy, to powinna domyśleć się, że jest jakiś kruczek w sposobie jedzenia (bo skoro w innych przypadkach tak było) i zaczekać by zobaczyć jak Fluttershy je i dopiero potem spróbować.

A propos odruchu chodzenia - anatomia człowieka uniemożliwia wygodne, szybkie i niemęczące poruszanie się na 4 kończynach. By tak się poruszać trzeba swój organizm przyzwyczaić do tego po iluś tam pewnie miesiącach treningu (jest sport który polega na najszybsze pokonanie dystansu na czworaka). Więc dziwie się, że Twi tak sprawnie przebiegła się po tym dziedzińcu ignorując przy tym dyskomfort nieprawidłowego ułożenia się kręgosłupa

Cytuj:
trafił swój na swego i będzie kłótnia na pare stron...

Nie mam nic przeciwko "debatom" na temat :P

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 28 cze 2013, o 22:59 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Mirage napisał(a):
By coś wiedzieć, trzeba tam być, zrobić badania, rozejrzeć się et cetera i dopiero potem może się z kimś podzielić tą wiedzą.

Co to tego zwierciadła to można gdybybać z wieczność i nic sensownego nie wymyślić.
Na moje oko ani Celestia ani Luna tam nie była lecz chociaż znikomą wiedzę na temat tamtego świata mają, lecz z kąd to nie wiem, może ktoś inny zdawał im relacje ? Przecież same nie muszą wszystkiego załatwiać.

Mirage napisał(a):
Więc dziwie się, że Twi tak sprawnie przebiegła się po tym dziedzińcu ignorując przy tym dyskomfort nieprawidłowego ułożenia się kręgosłupa

Koniczyn też w ogóle...

Mirage napisał(a):
kiedy jadła lunch z Fluttershy, to powinna domyśleć się, że jest jakiś kruczek w sposobie jedzenia (bo skoro w innych przypadkach tak było) i zaczekać by zobaczyć jak Fluttershy je i dopiero potem spróbować.

Taa... to było tak głupie z jej strony, że aż głupie.


Możemy się teraz tak wyśmiewać, lecz gdybyśmy sami w jakikolwiek sposób znalezli się w Equestrii z nowymi ciałami zakładając że nic nie wiemy o ssakach kopytnych to Lyra* by miała zajęcie...

*ta z wg fandomu obsesją na punkcie istot humanoidalnych.

A z drugiej strony przecież Spike (normalny) używa postawy prostej i koniczyn jak ludzie więc dziwi mnie to że Twilight nie spostrzegła podobieństwa.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 29 cze 2013, o 09:31 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Możemy się teraz tak wyśmiewać, lecz gdybyśmy sami w jakikolwiek sposób znalezli się w Equestrii z nowymi ciałami zakładając że nic nie wiemy o ssakach kopytnych to Lyra* by miała zajęcie...

Rozmyślałem na ten temat kiedy pisałem swojego pierwszego posta w naszej "Debacie", no i tak, zachowania były pewnie podobne, ale ja chyba bym szybko poją, że trzeba w tedy więcej uwagi zwracać na innych. No czy ja wiem? Budowa kucyka by nie umożliwiłaby na długie stanie na 2 kończynach. Szybko bym się z orientował, że dziwnie wygodnie jest na 4 kończynach i to bardzo szybko, bo tracąc równowagę będąc na "nogach", to pewnie bym wylądował na przednie kopyta xD

Zastanawia mnie skąd Twi wiedziała do czego służy komputer. Co ją natchnęło by korzystać z dziwnego sprzętu do szukania informacji? No i potem wiedziała, że ksero robi ksero...

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Equestria Girls
PostNapisane: 29 cze 2013, o 11:47 
Pisarz
Pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 16:22
Posty: 76
Nick z youtube: Mic2313
Płeć: Mężczyzna
Małe pytanie ;)
Czy Lyra w ludzkim świecie chciałaby by być kucykiem? :P

_________________
ObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2013, o 11:47 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL