MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 18:12


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 12 maja 2014, o 19:41 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Pytania są mniej lub bardziej randomowe i jest to spowodowane raczej faktem takim, że ani ja, ani nikt inny tutaj raczej nie zna Twojego zakresu wiedzy. I chciałbym też zaznaczyć, że te ostatnie pytania dotyczą sfery magii, a to w końcu nie my się chwaliliśmy, że posiadamy tajemną bibliotekę ligi, która ma tajemne książki o tajemnych dziedzinach magii. No i nikt nie mówi, że musisz wsio mówić z pamięci :roll:

Miałeś klacz, wspominałeś coś o dzieciach. Wiadomo też, że Twoja luba była podmieńcem i wyparowała. Co się stało z dziećmi?


Ehm...Nie była podmieńcem..jak ona "Wróciła" po śmierci to nie była ona lecz podmieniec. Dzieci? Żyją sobie radośnie. Violette studiuje sporo w Canterlocie jednak częściej już przesiaduje w naszym domu w Ponyville. Cyclone zaś często poza domem siedzi do późna ze swoją ukochaną. Tsa..dla sprostowania Cyclone ma 17 lat przez to, że grzebał w moich miksturach a Violette ma 9 lat i jest adoptowana. A no i tak mówię, że cieszy ich fakt, że mam teraz Hearty...że znalazłem ponownie szczęście.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2014, o 19:41 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 14 maja 2014, o 16:33 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Coś Tobie to mówi?:
Cytuj:
Podmieniec? Nie. Czuję jej duszę, to na pewno nie podmieniec zwłaszcza, że diamentowe serce mówi iż to ona. Ono nigdy nie kłamie. Przywidzenia? Czyli, że te przywidzenia ma też cała Equestria?

Jest to Twoja odpowiedź na wypowiedź Doktora :roll:

Czekaj, czekaj... momencik.. pogubiłem się...Efekt mikstury dotknął też Violette? I jak to możliwe, że studiuje dużo w Canterlot i jednocześnie przebywa non-stop u was w domu w Ponyville? Ile normalnie miałby lat Cyclone i co to był za eliksir?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 14 maja 2014, o 20:14 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Coś Tobie to mówi?:
Cytuj:
Podmieniec? Nie. Czuję jej duszę, to na pewno nie podmieniec zwłaszcza, że diamentowe serce mówi iż to ona. Ono nigdy nie kłamie. Przywidzenia? Czyli, że te przywidzenia ma też cała Equestria?

Jest to Twoja odpowiedź na wypowiedź Doktora :roll:

Czekaj, czekaj... momencik.. pogubiłem się...Efekt mikstury dotknął też Violette? I jak to możliwe, że studiuje dużo w Canterlot i jednocześnie przebywa non-stop u was w domu w Ponyville? Ile normalnie miałby lat Cyclone i co to był za eliksir?


Najwidoczniej serce miało wady...
Violette ma normalnie 9 lat. Bez mikstur i w ogóle. I umie teleportować się. Umie może nawet więcej niż ja więc teleportacja z Canterlotu do naszego domu to nie problem.
Cyclone miałby normalnie...z 6 lat? A mikstura to..tajemnica. Źle by się stało jakbym o niej powiedział. Ale działa tak, że dodaje wiek ale i wiedzę jaką się gromadziłoby w ciągu tego czasu, który cię ominął przez miksturę.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 15 maja 2014, o 22:05 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
A wcześniej zarzekałeś się, że to niemożliwe :roll:

A czy teleportacja nie ma przypadkiem różnorakich ograniczeń? No i pewnie w zależności od dystansu zużycie energii magicznej jest różne. I weź się tak teleportuj 2 razy dziennie i miej siły jeszcze studiować i spędzać czas z rodziną i to jeszcze w wieku 9 lat :?

Mikstura dodająca wiek i "wiedzę jaką by się nagromadziło"? Niby skąd mikstura ma wiedzieć jaką wiedzę zdobędzie użytkownik?
No i tak dla sprostowania - Cyclone nie ma 17 lat, tylko dalej jest 6-cio latkiem. Chyba, że ta mikstura zagina czasoprzestrzeń, ale na ten temat powinien się wypowiedzieć nasz spec od podróży w czasie.
No i co to za zawahanie się przy podawania wieku Cyclone? To ty nie wiesz ile lat ma Twój syn?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 16 maja 2014, o 14:14 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
A wcześniej zarzekałeś się, że to niemożliwe :roll:

A czy teleportacja nie ma przypadkiem różnorakich ograniczeń? No i pewnie w zależności od dystansu zużycie energii magicznej jest różne. I weź się tak teleportuj 2 razy dziennie i miej siły jeszcze studiować i spędzać czas z rodziną i to jeszcze w wieku 9 lat :?

Mikstura dodająca wiek i "wiedzę jaką by się nagromadziło"? Niby skąd mikstura ma wiedzieć jaką wiedzę zdobędzie użytkownik?
No i tak dla sprostowania - Cyclone nie ma 17 lat, tylko dalej jest 6-cio latkiem. Chyba, że ta mikstura zagina czasoprzestrzeń, ale na ten temat powinien się wypowiedzieć nasz spec od podróży w czasie.
No i co to za zawahanie się przy podawania wieku Cyclone? To ty nie wiesz ile lat ma Twój syn?


Jest wiele mikstur, ale nie pytaj o działanie DOKŁADNE mnie bo nie ja je tworzyłem.
Ma 17 lat dzięki ów miksturze jednak minęło mniej lat.
Wiesz..przez jego postarzenie idzie się pomylić zwłaszcza, że ostatnio wiele się działo. W sumie..zawsze się sporo dzieje u mnie w życiu. Ostatnio straciłem prawe oko chociażby...

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 17 maja 2014, o 15:50 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Nie wiem co trzeba przeżyć by zapomnieć daty urodzenia swojego 1 dziecka, a 2. już nie :roll: Ja w zeszłym miesiącu prawie oślepłem na W-F, prawie, bo jednak wzrok wrócił po kilku minutach, ale wydarzenie choć intrygujące to jednak przyjąłem je ze stoickim spokojem.

Co ty takiego robisz, że wiecznie coś Ci się dzieje?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 17 maja 2014, o 21:24 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Nie wiem co trzeba przeżyć by zapomnieć daty urodzenia swojego 1 dziecka, a 2. już nie :roll: Ja w zeszłym miesiącu prawie oślepłem na W-F, prawie, bo jednak wzrok wrócił po kilku minutach, ale wydarzenie choć intrygujące to jednak przyjąłem je ze stoickim spokojem.

Co ty takiego robisz, że wiecznie coś Ci się dzieje?


Odpowiedź: Nudzę się. A tak na serio to po prostu bronię innych jak tylko mam taką możliwość. Osoba, która mnie pozbawiła oka stała na placu zabaw by zabrać ze sobą źrebaki...

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 19 maja 2014, o 10:04 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2014, o 11:48
Posty: 28
Lokalizacja: Magherafelt
Nick z youtube: Kanibal996
Płeć: Mężczyzna
Uczysz się aktualnie jakiegoś zaklęcia? Jeżeli tak to jakiego? I czy będzie tobie przydatne?

_________________
Divide et impera - dziel i rządź
Gallus in suo sterquilinio plurimum potest - kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może


Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 19 maja 2014, o 12:25 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Z tego co się orientuję, to Pan Spiker masteruje swoje autorskie zaklęcie ze skrzydłami.

Z jaką prędkością obraca się planeta w okół własnej osi?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 19 maja 2014, o 13:56 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Kanibal996 napisał(a):
Uczysz się aktualnie jakiegoś zaklęcia? Jeżeli tak to jakiego? I czy będzie tobie przydatne?



Dopracowuję obecnie skrzydła z magii. Bardzo się przyda.

Mirage napisał(a):
Z jaką prędkością obraca się planeta w okół własnej osi?


Em...bardzo szybko, ale tego nie odczuwamy.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2014, o 13:56 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL