MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 15:04


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 13 kwi 2014, o 17:08 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Kanibal996 napisał(a):
SPIKERQ napisał(a):
Kanibal996 napisał(a):
Ponoć przez większość dnia też jest tam ciemno jak w nocy, ale nie widzę w tym miejscu czegoś aż tak bardzo strasznego.

Co takiego słyszałeś że nie chcesz się tam zapuszczać?


Panuje tam dużo mrocznej magii. Bleh..nie znoszę mrocznej magii ;i


Nie wiedziałem tego. Byłeś tam kiedyś? I skąd wiesz że pełno tam czarnej magii?


Czy byłem? Tak. Skąd tam tyle czarnej magii? Nie wiem. I jakoś nie chcę tego wiedzieć...czarna magia jest paskudna ;i

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2014, o 17:08 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 17 kwi 2014, o 10:00 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
On się nie pyta skąd tyle tam magii, tylko skąd wiesz, że tyle jej tam jest.

Dawno nie zadawałem pytań, to wyszedłem z wprawy, więc na rozgrzewkę coś łatwego. Czemu na lewym oku (patrz avatar) masz źrenicę wielkości prawie całego oka?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 17 kwi 2014, o 12:06 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
On się nie pyta skąd tyle tam magii, tylko skąd wiesz, że tyle jej tam jest.

Dawno nie zadawałem pytań, to wyszedłem z wprawy, więc na rozgrzewkę coś łatwego. Czemu na lewym oku (patrz avatar) masz źrenicę wielkości prawie całego oka?


A to przepraszam w takowym razie. Skąd wiem? Dużo opowieści no i byłem tam parę razy z konieczności. Co do źrenicy..mnie nie pytaj..to jest portret od przyjaciółki.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 17 kwi 2014, o 23:55 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2014, o 11:48
Posty: 28
Lokalizacja: Magherafelt
Nick z youtube: Kanibal996
Płeć: Mężczyzna
SPIKERQ napisał(a):
Mirage napisał(a):
On się nie pyta skąd tyle tam magii, tylko skąd wiesz, że tyle jej tam jest.

Dawno nie zadawałem pytań, to wyszedłem z wprawy, więc na rozgrzewkę coś łatwego. Czemu na lewym oku (patrz avatar) masz źrenicę wielkości prawie całego oka?


A to przepraszam w takowym razie. Skąd wiem? Dużo opowieści no i byłem tam parę razy z konieczności. Co do źrenicy..mnie nie pytaj..to jest portret od przyjaciółki.


Widzę że nawet w tak 'mrocznych' miejscach bywałeś. Czyli podróżowałeś po Equestrii? I tak przy okazji duża jest ta Equestria?

I czy zbudowałeś kiedykolwiek jakiś wynalazek? (pytanie spod ręki. Komputer naprawiałem xD)

_________________
Divide et impera - dziel i rządź
Gallus in suo sterquilinio plurimum potest - kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może


Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 18 kwi 2014, o 07:24 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Kanibal996 napisał(a):
Widzę że nawet w tak 'mrocznych' miejscach bywałeś. Czyli podróżowałeś po Equestrii? I tak przy okazji duża jest ta Equestria?

I czy zbudowałeś kiedykolwiek jakiś wynalazek? (pytanie spod ręki. Komputer naprawiałem xD)


Podróżowałem owszem. W końcu jestem znanym filmowcem! Mam swoich fanów. Nie ma praktycznie miejsca gdzie by mnie nie znali. I jest dość spora. Największa kraina na świecie. Tak mi się wydaje.
Wynalazki...hm...W sumie nie do końca. Trochę nowych zaklęć ale to nie są wynalazki jakie ty masz na myśli zapewne. Podrasowanie swojego sprzętu do montażu? To może się zaliczyć? Jeśli jednak chodzi od zera to nie przypominam sobie by było coś takiego.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 20 kwi 2014, o 14:06 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Nowe zaklęcia? A jakież to są zaklęcia? No i skoro jesteś taki pomysłowy Dobromir to może opowiesz nam jak wygląda tworzenie zaklęcia i jak wygląda nauka zaklęcia?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 20 kwi 2014, o 18:50 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Nowe zaklęcia? A jakież to są zaklęcia? No i skoro jesteś taki pomysłowy Dobromir to może opowiesz nam jak wygląda tworzenie zaklęcia i jak wygląda nauka zaklęcia?


Istnieje zaklęcie na skrzydła jednak jest ono czasowe. Ja pracuję nad tym by było ono wieczne i możliwe do odwołania i przywołania tych skrzydeł w dowolnym momencie oraz by można było korzystać z innych zaklęć podczas posiadania tych skrzydeł. Obecnie, gdy mam te skrzydła to zaklęcie trwa jedynie parę minut oraz nie mogę właśnie korzystać z innych zaklęć.

Hmm...tworzenie nowych zaklęć polega na odpowiednim wykorzystaniu run magicznych oraz nadaniu im różnej mocy. Czasem można też układać różne słowa z języka starożytnych, ale to potrafią nie liczni. Ja dopiero się tego uczę.

Nauka zaklęcia? Dość podobnie jak tworzenie. Użycie odpowiedniej ilości mocy. Sam nie wiem jak to opisać..to tak samo jak niektóre naturalne rzeczy u was ludzi to tak jest u nas jednorożców.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 21 kwi 2014, o 20:25 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Twilight Sparkle mogła używać innych czarów po nałożeniu skrzydeł komuś innemu, więc to nie zaklęcie powoduje blokadę. Owe skrzydła istniały też do póki się nie spopieliły.

Nowe zaklęcie to kwestia odpowiedniego ułożenia run? Chcesz powiedzieć, że jakiś randomowy jednorożec może zupełnie przypadkiem stworzyć zaklęcie masowego mordu i zagłady?
Wypowiedzenie słów w "starożytnym języku" jest bezsensu, no bo co... z tego wynika, że przed wymyśleniem tego języka magia nie istniała. Nie zapominając już o innych planetach na których magia też z pewnością istnieje, a język nie musi być taki sam. Więc jak stosowano magię przed wynalezieniem i "podłączeniem" do niej języka?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 21 kwi 2014, o 21:01 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Twilight Sparkle mogła używać innych czarów po nałożeniu skrzydeł komuś innemu, więc to nie zaklęcie powoduje blokadę. Owe skrzydła istniały też do póki się nie spopieliły.

Nowe zaklęcie to kwestia odpowiedniego ułożenia run? Chcesz powiedzieć, że jakiś randomowy jednorożec może zupełnie przypadkiem stworzyć zaklęcie masowego mordu i zagłady?
Wypowiedzenie słów w "starożytnym języku" jest bezsensu, no bo co... z tego wynika, że przed wymyśleniem tego języka magia nie istniała. Nie zapominając już o innych planetach na których magia też z pewnością istnieje, a język nie musi być taki sam. Więc jak stosowano magię przed wynalezieniem i "podłączeniem" do niej języka?


Ha....ha...ty mówisz o motylich skrzydłach..ja mówię o zupełnie innym poziomie zaklęcia. Twilight przy nich to nic.

Z runami nie do końca. Nie da się przypadkiem czegoś zrobić w tym przypadku. Choć świat skrywa wiele tajemnic nieprawdaż? Wszystko może się stać.

Starożytny język nie jest podstawą magii. Kiedyś zapewne inny był na to sposób jednak ja nie posiadam takowej wiedzy by wiedzieć co się działo aż tak dawno.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 21:03 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Skrzydła to skrzydła różnią się tylko wyglądem, wytrzymałością i innymi mniej lub bardziej ważnymi detalami. A skąd zaklęcie wie jaką rozpiętość skrzydeł wybrać, by nie były za duże/ za małe i jakie to ma znaczenie dla zużycia energii magicznej?

Faktycznie dziwny ten świat. Wszystko może się stać, a jednak niemożliwe by ktoś bawiąc się runami przypadkiem stworzył zaklęcie.

A masz może jakiś pomysł jak zaimplementowali język do magii?

Pytanie z innej beczki - Co brzmi bardziej elokwentnie wg ciebie - "Estyma" czy "rewerencja" (synonimy respektu)?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 21:03 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL