MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:10


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 27 maja 2014, o 09:36 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2014, o 11:48
Posty: 28
Lokalizacja: Magherafelt
Nick z youtube: Kanibal996
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Z tego co się orientuję, to Pan Spiker masteruje swoje autorskie zaklęcie ze skrzydłami.


Sorka, nie ogarniam ostatnio. Za dużo na głowie ;)

Gdyby założyć że ludzie znaleźliby się w Equestrii twoim zdaniem też mogliby użyć magii? Czy w ogóle byłoby to możliwe?

_________________
Divide et impera - dziel i rządź
Gallus in suo sterquilinio plurimum potest - kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może


Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2014, o 09:36 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 28 maja 2014, o 12:47 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Kanibal996 napisał(a):
Mirage napisał(a):
Z tego co się orientuję, to Pan Spiker masteruje swoje autorskie zaklęcie ze skrzydłami.


Sorka, nie ogarniam ostatnio. Za dużo na głowie ;)

Gdyby założyć że ludzie znaleźliby się w Equestrii twoim zdaniem też mogliby użyć magii? Czy w ogóle byłoby to możliwe?


Niech ludzie wpierw nauczą się pobierać całe 100% energii ze swego świata bo na razie gospodarują tylko 16%...potem może niech magią się zajmą.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 28 maja 2014, o 19:35 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Wy też nie potraficie gospodarować energią w 100% :roll: Po za tym skąd informacje masz na temat ludzkiej gospodarki (prosiłbym o źródło)?
Tak po za tym człowiek już zbudował kilka działających perpetum mobile, a te by działać muszą produkować tyle energii ile zużywają, więc to jak by nie patrzeć jest zagospodarowaniem energii rzędu 100%
Cóż... nie potrafiłeś mi odpowiedzieć na pytanie jak wygląda wesele w Equestrii, a potrafisz oszacować stratność ludzkiej gospodarki energetycznej.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 29 maja 2014, o 13:12 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Wy też nie potraficie gospodarować energią w 100% :roll: Po za tym skąd informacje masz na temat ludzkiej gospodarki (prosiłbym o źródło)?
Tak po za tym człowiek już zbudował kilka działających perpetum mobile, a te by działać muszą produkować tyle energii ile zużywają, więc to jak by nie patrzeć jest zagospodarowaniem energii rzędu 100%
Cóż... nie potrafiłeś mi odpowiedzieć na pytanie jak wygląda wesele w Equestrii, a potrafisz oszacować stratność ludzkiej gospodarki energetycznej.


Kacper mi powiedział. Serio trudno się było domyślić? A nam energia w 100% nie jest potrzebna. My mamy inne zwyczaje. Nie mamy zanieczyszczeń, nie szkodzimy swemu światu tak jak ludzie swojej planecie. To tak nieco co innego.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 29 maja 2014, o 20:57 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Ale domyślić się wobec czego? To, że informację o gospodarce wziąłeś od Kacpra, podczas gdy z anusa potrafisz odpowiedzieć na różne pytania w 5 różnych językach? A nie, czekaj, po rusku coś dziwnie odpowiedziałeś.

Skoro wam nie jest potrzebna umiejętność eksploatowania gospodarki energetycznej w 100% to dlaczego my najpierw mielibyśmy się tego najpierw nauczyć? I co ma do tego sposób zagospodarowania kuli ziemskiej?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 30 maja 2014, o 18:23 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Ale domyślić się wobec czego? To, że informację o gospodarce wziąłeś od Kacpra, podczas gdy z anusa potrafisz odpowiedzieć na różne pytania w 5 różnych językach? A nie, czekaj, po rusku coś dziwnie odpowiedziałeś.

Skoro wam nie jest potrzebna umiejętność eksploatowania gospodarki energetycznej w 100% to dlaczego my najpierw mielibyśmy się tego najpierw nauczyć? I co ma do tego sposób zagospodarowania kuli ziemskiej?


Ludzie nie potrafią obsługiwać się swymi zasobami a co dopiero mają zabierać się za magię. To byłaby katastrofa dla wszystkich. Wystarczająca odpowiedź?

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 30 maja 2014, o 22:57 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Ludzie, ludzie, ciągle ludzie... zostawmy gatunek w spokoju i skoncentrujmy się na jednostkach. Dlatego się zastanawiam co ma bogactwo mojej planety do energii magicznej. Co ma umiejętność, a w zasadzie brak umiejętności ekonomicznej i ekologicznej gospodarki do możności używania magii? Taki szary kowalski jakim jestem ja, dalej pozostaje kowalskim bez względu na to jak bardzo ktoś inny opanował technologię gospodarki. To, że ktoś inny umie coś przetworzyć nie ma prawa kolidować z moimi indywidualnymi umiejętnościami umysłowymi.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 31 maja 2014, o 07:49 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Ludzie, ludzie, ciągle ludzie... zostawmy gatunek w spokoju i skoncentrujmy się na jednostkach. Dlatego się zastanawiam co ma bogactwo mojej planety do energii magicznej. Co ma umiejętność, a w zasadzie brak umiejętności ekonomicznej i ekologicznej gospodarki do możności używania magii? Taki szary kowalski jakim jestem ja, dalej pozostaje kowalskim bez względu na to jak bardzo ktoś inny opanował technologię gospodarki. To, że ktoś inny umie coś przetworzyć nie ma prawa kolidować z moimi indywidualnymi umiejętnościami umysłowymi.


"Cudze chwalicie swojego nie znacie" Tak mówi pewne przysłowie. To będzie odpowiedzią na twe pytanie.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 1 cze 2014, o 15:59 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Albo jestem za głupi by zrozumieć to co chciałeś przekazać, albo coś Ci nie pykło z odpowiedzią do pytania:
Cytuj:
Co ma umiejętność, a w zasadzie brak umiejętności ekonomicznej i ekologicznej gospodarki do możności używania magii?


Mógłbyś mi wytłumaczyć co miałeś namyśli pisząc te przysłowie?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapytaj Spike'a (Ask Spike Rq)
PostNapisane: 1 cze 2014, o 21:09 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Albo jestem za głupi by zrozumieć to co chciałeś przekazać, albo coś Ci nie pykło z odpowiedzią do pytania:
Cytuj:
Co ma umiejętność, a w zasadzie brak umiejętności ekonomicznej i ekologicznej gospodarki do możności używania magii?


Mógłbyś mi wytłumaczyć co miałeś namyśli pisząc te przysłowie?



Ludzie chcą posługiwać się magią. Nie ma po co temu zaprzeczać i sam tego nie zrobisz. Chwalą ją, że jest najlepsza i w ogóle. Niech poznają do końca to co mają, a nie chwalą coś co nie jest im znane tak naprawdę.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2014, o 21:09 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL