MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 20 kwi 2024, o 11:13


Strefa czasowa: UTC




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Opowiadania by Dayan.
PostNapisane: 2 kwi 2013, o 19:45 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 12:48
Posty: 529
Dayan tez tak masz ze przez 2 godziny nie spisz bo myslisz o fabule , głwonym bohaterze itp. ?:D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2013, o 19:45 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Opowiadania by Dayan.
PostNapisane: 3 kwi 2013, o 14:48 
FlyOnFly napisał(a):
Dayan tez tak masz ze przez 2 godziny nie spisz bo myślisz o fabule , głównym bohaterze itp. ?:D


Może aż tak to nie. Ale podobnie.

Zanim zasnę, od czasu do czasu mam wizję. Myślotok. Cały czas myślę o fabule opowiadań, książek... scenariuszach filmowych filmów, które nigdy nie będą nakręcone, wydarzenia w życiu, które nigdy się nie staną, grach, które nigdy nie powstaną. Męczy mnie to i nie mogę spać czasem do północy, może później zasypiam. Budzę się o 3,4,5. I idę spać dalej.

Takimi myślami głowy sobie nie nabijam, bo wiem, że to niemożliwe, albo, że mi się nie przyda, albo, że jest nieprzydatne i bezużyteczne.

A ty tak masz?

Ileś przeczytał? Jak to oceniasz?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Opowiadania by Dayan.
PostNapisane: 3 kwi 2013, o 20:41 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:18
Posty: 513
Lokalizacja: Puławy
Nick z youtube: MrMamutPL,Pieczenieg
Płeć: Mężczyzna
Taka króciutka książka :) Jak tylko skończę czytać Naukę Świata Dysku to przerwę czytanie tej serii aby zobaczyć tego fica :)

_________________
Obrazek

Ten, kto wydaje wyrok, powinien go także wykonać. - Eddard Stark
A kto umarł, ten nie żyje. - Franz Maurer
Nazywam się major Bień i mam stopień majora. - Major Bień


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Opowiadania by Dayan.
PostNapisane: 5 kwi 2013, o 18:20 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 12:48
Posty: 529
Tak Dayan ja mam tak ze przez 2 godziny nie moge zasnac bo mysle co bedzie w FF i slucham przy tym muzyki , obrazy z moich wieczornych mysli pamietam lepiej niz nie jedno wspomnienie z tego dnia. Uwielbiam myslec i moze przez to tak dluga o moim pierwszym FF mysle ? Nie wiem.

I przepraszam , ale nie przeczytalem jeszcze twojego FF przez rosnące obowiązki i problemy , ale obiecuje ze w ten weekend przeczytam i ocenie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Opowiadania by Dayan.
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 12:47 
FlyOnFly napisał(a):
ale obiecuje ze w ten weekend przeczytam i ocenie.


Czekam z niecierpliwością. :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Opowiadania by Dayan.
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 17:48 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 12:48
Posty: 529
Przez sobote nie moglem sie zabrac za przeczytanie TWOJEGO opowiadania poniewaz StarCraft 2 za bardzo mnie wciagnal :O Dzisiaj przeczytalem pierwsze 10 stron i musze powiedziec ze spodziewałem sie czegos innego , nie spodziewałem sie histori o 12 latku ktory jest wielkim fanem piłki noznej i jest nicyzm encyklopedia na ten temat :O O Jego problemie z historią o jego talencie (jakim mozecie sie przekonac czytając :) ) , ale musze powiedziec ze mi sie podobało. Podobało mi sie poniewaz jest to (jak na razie) historia o chlopaku z niezwykłym talentem z ktory sam oddałbym prawie wszystko. Wiem co właśnie napisałem ta opowiesc mnie na poczatke odrzucial przez to co mnie potem zainteresowało :) Jestem przyzwyczajony ze od poczatku Fafica,ksiazki badz jakiejs opowiesci jest akcja lub coś co mnie zainteresuje , musze powiedziec ze tutaj na poczatku tak nie było ale trzeba było poczytaj troche dluzej zeby ta opowiesc zaczela wciągac. Mowiąc paroma słowami , twoja opowiesc podobała mi sie za jej prostote i jeden szczegol przez ktory glowny bohater był troszke inny niz wszyscy :)

Paroma słowami twoja opowiesc podobała mi sie za prostote ale z jednym wyjątkowym szczegolem za ktory bym oddał wiele. Wiem 10 stron to mało , ale jestem pewien ze przeczytam do konca moze nie dzis ale do konca :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Opowiadania by Dayan.
PostNapisane: 8 kwi 2013, o 17:52 
Jakby coś było nie tak, napisz. W każdej (prawie) chwili mogę poprawić.

Mówisz, że akcja. Tak? :oops:

edit:

A, jak ojciec mu zdjęcie szwaba pokazuje, tak? :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Opowiadania by Dayan
PostNapisane: 2 cze 2013, o 13:41 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 23:11
Posty: 370
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Nick z youtube: kuba567g
Płeć: Mężczyzna
Temat zamknięty z powodu ponad miesięcznej nieaktywności.

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2013, o 13:41 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL