MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:45


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 21:13 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 25 sie 2013, o 22:42
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
A myślałem, że to Fronda ma niski poziom... Ja bym się tym trollem nie przejmował.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 21:13 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 22:11 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:38
Posty: 559
Lokalizacja: Płock
Nick z youtube: Wuwu zela
Płeć: Mężczyzna
Niby troll jak każdy inny ale to właśnie w takim momencie trzeba zareagować, a nie olać. Takie rzeczy mogą szybko się rozprzestrzenić, przejść w powszechną "prawdę" wśród ludzi zza fandomu. Ludzie uznają to "źródło informacji" za wiarygodne, gdyż podaje on "argumenty" i pokazuje, że miał styczność z fandomem. Nikomu nawet nie wpadnie do głowy, że mogą to być kłamstwa, a tym bardziej nie zainteresuje się tematem. Tak samo jak w przypadku mediów czy prasy w dzisiejszych czasach, ktoś przeczyta, uzna z góry za prawdę i jeszcze będzie tą wiedzę rozprzestrzeniać.
Gdybym był bliżej sprawy zgłosił bym tą sytuację bez zwłoki.

_________________
Obrazek Nic nie jest prawdziwe, Wszystko jest dozwolone. Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 2 wrz 2013, o 08:55 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Ktoś kto spełnia społeczne normy pod względem inteligencji, nie weźmie tego na poważnie. A każdy kto nie spełnia tych wymagań nie jest na tyle rozgarnięty by zagrozić fandomowi.

Widać że jego blog jest nie wiarygodnym źródłem. Pisze, że był tylko 1 na ponymeecie. Opisuje je jako orgie, po czym zmienia zdanie i pisze, że tam dzieci rysują sb swastyki itp. (brak zdecydowania). Pisze, że nie każdy brony jest zły, ale zachęca by o każdym źle myśleć. Pisze o cyberprzemocy, a sam ją na nas stosuje.
Warto też wspomnieć, że poniekąd on nam pomaga. Pisze "nie rejestrujcie się na tych stronach". Człowiek zignoruje słowo "nie" i bd chciał się tam zarejestrować, a w tedy czytelnik sam oceni.

@edit
Blog został zablokowany :o
Brony 1 : 0 Hejtery

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 3 wrz 2013, o 13:06 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2013, o 16:34
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Nick z youtube: AwesomeMasza
Płeć: Kobieta
jejku, jak zwykle się nie załapałam, a też chętnie bym sobie przeczytała tego bloga :/

_________________
ObrazekBędzie mi bardzo miło, jeśli polubisz mnie na FACEBOOK
ObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 4 wrz 2013, o 18:23 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 17 lip 2013, o 20:42
Posty: 6
Nick z youtube: ZentroXenon
Płeć: Mężczyzna
Ziew, pamiętam jak jeszcze byłem adminem nonsensopedii, był Troll zwany Fovorkiem. Najpierw miał uraz do adminów, lecz doszło z jego strony do ataku osobistego. Dostał banana. W końcu dokonał akcji masowego spamu i wandalizmów na nonsesnopedię, a potem dochodziło do ataków spamem na losowe wikie. Szkody wyrządał na niesłychaną skalę. Wiadomo mi, że zachęcał dresy z forum hip-hopowego by pomogli mu w dokonaniu masowego wandalizmu na nonsensopedii. W końcu mimo że robił niezły burdel, znudził się. Nie podsycajmy Trolli, wręcz ten temat to karmienie trolla. Robiąc takie tematy że jest straszny i Zuy dajemy my fałszywe poczucie że boimy się go.
Co do księży, to też przypadki podobne do osławionego Ojca Natanka. Szatan jest wszędzie, i naprawdę zniszczenie wszelkich tęczowych kucyków, gier komputerowych i metalu nic mu nie zrobi.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 wrz 2013, o 18:23 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL