MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 20:45


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Forumowy Brony
PostNapisane: 18 lip 2013, o 16:23 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Myślałem nad tym tematem od dłuższego czasu, ale czekałem na pewne wydarzenie, które dzisiaj się stało (nie ważne jakie) :wink:
Otóż niektórzy mają wakacje, a forum istnieje już jakiś czas, więc to dobry okres by porozmawiać o forumowych znajomościach. Wielu z was siedzi na tych Skypach, Chatach (w tym ja :wink: ) lub po prostu dużo postuje w różnych tematach.
Ale pisanie przez internet to nie to samo co spotkanie z prawdziwymi ludźmi i po to właśnie jest ten temat. Pobawmy się w towarzystwo wzajemnej adoracji i powiedzcie kogo z forum chcielibyście poznać w prawdziwym życiu i dlaczego :wink:

U mnie wygląda to tak:
1: miejsce Dr. Whooves. Zdecydowanie dla mnie najciekawsza i najmilsza osoba na tym forum, z którą można porozmawiać o wszystkim. Dodatkowo nigdy nie odmówi pomocy. Ale zdecydowanie chciałbym go poznać na żywo, żeby się przekonać ile on naprawdę ma lat, bo mimo że ciągle mi się wydaje że mniej niż 18, to kiedyś na czacie powiedział mi nieświadomie jedno zdanie które bardzo zachwiało moim poglądem na jego osobę (ale jakie to zdanie to już słodka tajemnica :wink: )
2: miejsce Mirage. Mój zdecydowany lider w kategorii wiek/inteligencja. Nie raz mnie zaskakiwał swoimi ciekawymi komentarzami, zawsze trafnymi do aktualnej sytuacji. Dodatkowo człowiek bardzo honorowy, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste...
Zdecydowanie chciałbym się przekonać czy w rzeczywistości jest taki sam jak na forum :wink:
3: miejsce Marcos. Zdecydowanie dla mnie najambitniejszy człowiek na tym forum. Pisze fanfiki, tłumaczy komiksy, tworzy tributy i PMV..., ale w końcu nazwisko zobowiązuje :lol: (i ma jak na razie większe poparcie społeczne niż pewien Leszek o tym samym nazwisku :D )

Wiem że teraz prawie nikt nie pisze na tym forum, ale mimo wszystko czekam na waszych kandydatów :wink:

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lip 2013, o 16:23 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Forumowy Brony
PostNapisane: 18 lip 2013, o 20:52 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2013, o 22:02
Posty: 139
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nick z youtube: Marcos S
Płeć: Mężczyzna
Mam poparcie społeczne.... LOOOOOL!

1. Tygrysek (bo ani Mirage ani Iluzja jakoś nie przypada mi do gustu...) Człowiek irytujący, mający fioła na punkcie tygrysów. Spodobał mi się motyw Mariusza z wiek/inteligencja więc też powiem że kotek jest wyjątkowo inteligenty jak na swój wiek. A numero uno jest bo mimo że mnie niemiłosiernie czasami wkurza (ŻADNA $%@&& TWOJA MAĆ MARCOSA!!!!) to jest równie powalony jak ja i za to go cenie.
2. Mariusz bo jest pijakiem bo jest komunistą bo jest ruskiem i bo jest spoko. Nie, nie mam zamiaru dopisywać tutaj żadnej wylewnej wypowiedzi... No może oprócz tego że robi mi konkurencje na rynku PMV więc cenie go sobie także jako czegoś w rodzaju rywala. I ma fajny ask.
3. Doktorek bo jeszcze ani razu mnie nie zawiódł i bo pomógł mi z podpisem i bo przeczytał mojego fica i bo ogólnie jest spoko. I bo lubię Doctora Who więc zawsze jest ktoś z kim mogę pogadać na ten temat.
4. Golden Wings bo to samo co u doktorka. I też dlatego że jestem zazdrosny o Icye na WoE. I sam nie wiem czemu dałem to jako plus.......
5. teraz sie załamiecie... Silverium ale tylko dlatego że zaspamowal mi dziwnymi pytaniami w asku Lil Rarity i miałem się z kogo śmiać.

To tyle. Pozdrawiam

_________________
I'm... Monster

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek - BEST THING EVER!!! Z podziękowaniami dla Doktorka i Golden Wingsa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forumowy Brony
PostNapisane: 18 lip 2013, o 20:59 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Temat wydaję się ciekawy, ale moim zdaniem, może to troszkę powiększyć odległość pomiędzy niektórymi grupami na tym forum. Jak już słusznie zauważyłeś, często ludzie się spotykają na różnych komunikatorach, niestety, ino iż jest dostęp otwarty, to nie każdy tam wchodzi tylko zakłada własne "kółko różańcowe" do którego "zapisują" się inni.

No ale temat to temat, więc czas go rozkręcić ;)

Moja lista osób które chciałbym poznać w realu to:

1) Mariusz & Doktor Whooves. Osoby wyluzowane, z którymi fajnie się rozmawia na różne tematy. Jak jest nasza trójca na chacie to wychodzi niezły bigos humorystyczny, a rozmowa z nimi szybko się nie nudzi.

2) Rutulufu. Odnoszę wrażenie, że to osoba o podobnym charakterze co ja, a przynajmniej ma podobną zaciekłość w dyskusjach, przez co możecie być świadkami, jakże niezrozumiałych dla was, super długich rozmów na forum. Co ciekawe, często Rutulufu skłania mnie do refleksji, a ja jego, przez co się uzupełniamy, a nasza dyskusja wygląda niecodziennie. Ciekawi mnie, czy równie dobrze by się nam rozmawiało w realu.

3) Kuba567g. Pomimo iż zdecydowanie nadużywa piwa, to na skypie jest bardzo wyluzowany. Często będąc w jego towarzystwie czuję wysoki poziom humory, a jeśli nadchodzi taka potrzeba, to możemy podyskutować, na w miarę równym poziomie. Wadą, a zarazem zaletą jest to, że jest moją przeciwnością jeśli chodzi o nastawienie do niektórych tematów, przez co potrafimy długo się wymieniać argumentami. Niestety odnoszę wrażenie, że nie potrafi patrzeć inaczej niż przez swój pryzmat.

4) Marcos. Osoba która już dawno awansowała jako moja zabawka do drażnienia :) . Lubię też z nim rozmawiać i się śmiać, ale najbardziej to jednak lubię drażnić. Jest utalentowany pod względem artystycznym, jednak zbyt mało z nim rozmawiam by powiedzieć o nim coś więcej.


Cytuj:
2: miejsce Mirage. Mój zdecydowany lider w kategorii wiek/inteligencja. Nie raz mnie zaskakiwał swoimi ciekawymi komentarzami, zawsze trafnymi do aktualnej sytuacji. Dodatkowo człowiek bardzo honorowy, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste...
Zdecydowanie chciałbym się przekonać czy w rzeczywistości jest taki sam jak na forum :wink:

Od zawsze starałem się być honorowy. Jeśli chodzi o moją inteligencję... Mogę powiedzieć, że tak na prawdę swój rozkwit miałem w podstawówce, ale gimnazjum mnie zrujnowało. Chcąc pod pasować się społeczności zapomniałem, że tak naprawdę to moja inność jest moim skarbem. Niestety dopiero w połowie poprzedniego roku szkolnego zdałem sobie sprawę, że straciłem to co zawsze ceniłem, straciłem inteligencje. Od tamtego czasu staram się to odbudowywać, a przy tym zmieniłem swoje poglądy. Mogę powiedzieć, że w realu rozmowa ze mną wygląda nieco inaczej. Przede wszystkim, za wolno myślę i jestem nieśmiały jak rozmawiam z nowo poznaną osobą w realu. Tutaj na forum zanim coś napiszę to zajmuje mi to trochę czasu. Prawie każdy mój post jest dokładnie zaplanowany i przemyślany, natomiast w realnym świecie często jestem zmuszany do szybkich działań przez co często wychodzę na osobę niezmiernie głupią.
Jak moja siostra przeczytała pierwszy raz mój post na innym forum, to nie chciała uwierzyć, że to ja tak piszę. Stwierdziła "Hubert, to zbyt inteligentne na Ciebie". Czasem jednak dziele się "publicznie" moimi przemyśleniami i w ten sposób moja siostra zaczęła żartować, że na studiach wykłądają "filozofię Huberta", a kilka tygodni temu zażartowała, że chce zrobić na fb taki fanpage. Niedawno poznałem też bardzo inteligentną dziewczynę w realu. Po mimo iż rozmawialiśmy o sprawach przyziemnych, to jednak odpowiednie słownictwo robi swoje. Generalnie to moja siostra jak nas słuchała to miała minę nie do opisania i pierwszy raz od niej usłyszałem, że jestem mądry (Stwierdzenie uważam ze błędne, gdyż nie posiadam dużego zasobu wiedzy).

Edit
Zacząłem pisać posta grubo przed Marcosem, a skończyłem po nim, co jest dowodem na to, że sporo czasu poświęcam na napisanie posta :). Generalnie jak możecie zauważyć na podstawie powyższego posta, Marcos to moja ulubiona zabawka :lol:

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forumowy Brony
PostNapisane: 18 lip 2013, o 21:43 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
To chyba dziwne ale to już czwarte "wydarzenie" które przewidziałem na tym forum.

Szczerze, to mimo iż dużo czasu spędzam na forum to spotkanie z którymś z was nie sprawia że skaczę z radości, ale jak coś nie mówię nie :wink:


Mirage napisał(a):
Rutulufu. Odnoszę wrażenie, że to osoba o podobnym charakterze co ja, a przynajmniej ma podobną zaciekłość w dyskusjach, przez co możecie być świadkami, jakże niezrozumiałych dla was, super długich rozmów na forum. Co ciekawe, często Rutulufu skłania mnie do refleksji, a ja jego, przez co się uzupełniamy, a nasza dyskusja wygląda niecodziennie. Ciekawi mnie, czy równie dobrze by się nam rozmawiało w realu.

Wiesz ty co ? Ja się tak starałem by wszystkich tu do siebie zniechęcić a ty... -,-

Ale po czym myślisz że jesteśmy podobni ? Po tym że prowadzimy dyskusję na parę stron za którymi nikt nie nadąża ? Nie rozumiem, choć może to dlatego że nie potrafię siebie opisać i na dobrą sprawę nic o sobie nie wiem.
Lecz co do dyskusji w prawdziwym świecie to możesz mi wierzyć na słowo że nie.

Chociaż muszę przyznać ze jeśli chodzi o refleksję to działa w obie strony. :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forumowy Brony
PostNapisane: 18 lip 2013, o 22:14 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Twierdzę, że jesteśmy podobni, bo mamy podobny tok rozumowania. Stwierdzam to po tym, że np. jak zadaję jakieś pytanie na które po chwili namysłu znam odpowiedź, to jak Ty odpowiadasz, to przeważnie jest to ta sama odpowiedź, gdzie inni nie potrafią na to odpowiedzieć. Pytałeś się kiedyś o to mnie na pw (nie wiem czy kojarzysz moje stwierdzenie - "Jesteśmy jak 1 umysł umieszczony w 2 różnych ciałach")

Cytuj:
Wiesz ty co ? Ja się tak starałem by wszystkich tu do siebie zniechęcić a ty... -,-

Przeciętny człowiek spytałby dlaczego chcesz innych zniechęcać, a ja natomiast mogę stwierdzić, że lubię osoby o nietuzinkowym charakterze. Gardzę konformizmem, a ty jesteś esencją inności na tym forum (m.in dlatego lubię Twój styl pisania FF). Tak bardzo starasz pozostać się w ukryciu, że aż widzę Cię z bardzo daleka :D

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forumowy Brony
PostNapisane: 19 lip 2013, o 15:16 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
rutulufu napisał(a):
Wiesz ty co ? Ja się tak starałem by wszystkich tu do siebie zniechęcić a ty... -,-

No właśnie moim zdaniem żałośnie się starałeś. Jak byś chciał zniechęcić do siebie ludzi, to byś założył z 10 asków, najlepiej całkowicie bezsensownych, porobiłbyś przy każdym temacie po kilka double postów, by każdy widział że tu jesteś, oraz oczywiście obraził kilku użytkowników jako wisienkę na torcie :lol: .
Niestety u ciebie tego za bardzo nie widzę, więc musisz się bardziej postarać :wink:
Zresztą osoba która lubi filmy Mela Brooksa nie może być zła :D

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Forumowy Brony
PostNapisane: 19 lip 2013, o 20:15 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2013, o 11:25
Posty: 5
Lokalizacja: Trzebinia
Nick z youtube: przemek12222
Płeć: Mężczyzna
hmm trudne pytanie z kim chciałbym się spotkać w realu ? Chyba znam odpowiedz ze wszystkimi z forum ponieważ każdy człowiek gdy się go lepiej pozna może zostać twoim dobrym przyjacielem :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2013, o 20:15 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL