MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 09:34


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 15:36 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2013, o 11:25
Posty: 5
Lokalizacja: Trzebinia
Nick z youtube: przemek12222
Płeć: Mężczyzna
Nie wiem czy to jest w dobrym miejscu ale ok
nie wiem czy taki wątek był jak coś z góry proszę o usunięcie.
no więc o co chodzi tu możecie pisać swoje rozmyślenia,stwierdzenia oraz je komentować.

Ja zacznę mam dwa:
1.Moim zdaniem Brony's powińli łączyć się tylko z pegasis czemu otóż temu że Brony + "normalna" dziewczyna się nie będą rozumieć brony ma wymagania np. serial , pony meety itp.a "normalna" dziewczyna może tego nie rozumieć ale brony i pegasis to inna sprawa te same zainteresowanie zbliża czyż nie :) to chyba ma sens.

2.Czy myśleliście co będzie gdy serial się skończy czy brony's i pegasis też się skończą w końcu wszystko się kiedyś skończy niestety . Jak dla mnie serial mógłby trwać w nieskończoność ale jeśli się skończy to ja nadal będę wierny kucykom.

Dziękuje za uwagę i proszę o mały hejt :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 15:36 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 15:50 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
1. Czy ja wiem? Są osoby tolerancyjne i mają wylane na to czy ich chłopak/dziewczyna ogląda poniacze. Jeśli ten Brony/Pegasis to maniak i nonstop gada o kucach to już może być w związku problem.
2. Z tym to sam nei wiem. Ponoć ma być 5/6 sezonów więc to jeszcze z 2-4 lata potrwa. Co oznacza że po tym czasie raczej odejdzie sie od kuców chociaż kto wie.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 16:14 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2013, o 11:25
Posty: 5
Lokalizacja: Trzebinia
Nick z youtube: przemek12222
Płeć: Mężczyzna
Rozumiem i dzięki za odpowiedz . Właśnie po to miał służyć ten temat komentujcie i proponujcie swoje przemyślenia zarówno związane jak i nie związane z MLP :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 18:10 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Temat może być nawet przydatny, ale tylko w tedy, jak nie bd tu kłótni i nie będziecie spamować (przestroga na przyszłość).
Generalnie temat też by pasował w Dyskusjach, ale tu też jest dobrze.

@SPIKERQ
Nie lepiej numerować swoje przemyślenia, a te co odnoszą się do cudzych, to je cytować? Byłby porządek, ale to już zależy jak Ci jest wygodniej :P

Cytuj:
1.Moim zdaniem Brony's powińli łączyć się tylko z pegasis czemu otóż temu że Brony + "normalna" dziewczyna się nie będą rozumieć brony ma wymagania np. serial , pony meety itp.a "normalna" dziewczyna może tego nie rozumieć ale brony i pegasis to inna sprawa te same zainteresowanie zbliża czyż nie :) to chyba ma sens.

Ja jestem przeciwny temu stwierdzeniu. Miłość ma być niezależna od preferencji rozrywkowych. Chodzi o to, że jak nasza połówka interesuje się tym samym co my, to wtedy szybciej kończy się zainteresowanie, jednak jest to jeden z wielu argumentów jakie mogę istnieć. Po za tym byłoby ciężej znaleźć partnera. Nikt nie nosi plakietek "Jestem brony/pegazis". No i jak to z preferencjami bywa, można kogoś w to wciągnąć lub na odwrót - wyciągnąć. Jest to sfera bardzo elastyczna, a jedyne bariery jakie mamy to te które ktoś nam narzuci lub sami je narzucimy.

Cytuj:
2.Czy myśleliście co będzie gdy serial się skończy czy brony's i pegasis też się skończą w końcu wszystko się kiedyś skończy niestety . Jak dla mnie serial mógłby trwać w nieskończoność ale jeśli się skończy to ja nadal będę wierny kucykom.

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Raz, że kuce mogą się znudzić zanim te dobiegną końca, dwa, nie możesz być pewnym tego, że będziesz wierny. Wręcz przeciwnie, jeśli myślisz tak na poważnie to gratuluję - prawdopodobnie będziesz należał do osób które pierwsze odejdą od fandomu. Ale już tłumaczę dlaczego. Mówiąc tak, pokazujesz, że się ekscytujesz tym tematem. A jeśli się ekscytujesz, to znaczy, że masz za dużo emocji kiedy o tym myślisz, a to z kolei przyśpieszy proces "wypalenia się" zainteresowania.
Moim zdaniem Fandom jeszcze się utrzyma 2-3 miesiące po wstrzymaniu serii, po czym się rozleci. Zostaną osoby ten która "na prawdę" lubiły MLP. Jeśli w tej grupie bd osoby kreatywne i utalentowane, to może fandom się odrodzi, jednak już bd dużo mniej osób.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 18:35 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2013, o 11:25
Posty: 5
Lokalizacja: Trzebinia
Nick z youtube: przemek12222
Płeć: Mężczyzna
Mirage bardzo dziękuje za odpowiedz a moją odpowiedzią będą słowa : nigdy nic nie wiadomo :)
Może ty byś się podzielił jakimiś swoimi przemyśleniami jestem bardzo ciekawy :]


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 18:46 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
O to ja coś mam! Są osoby które nie lubią MLP. To wiadomo. Ale jak działa ich logika? Wchodzą na filmy fanowskie/oficjalne w całym internecie i piszą "OMG those ponies sux xdddddddd" Ale jaki to ma sens? Próbują tylko strolować. Bronies i Pegasis mu odpiszą np. "no! you suck !". Brawo! Właśnie przegraliście z hejterem poniaczy. Takie moje małe przemyślenie :P

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 19:06 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Mirage bardzo dziękuje za odpowiedz a moją odpowiedzią będą słowa : nigdy nic nie wiadomo :)
Może ty byś się podzielił jakimiś swoimi przemyśleniami jestem bardzo ciekawy :]

Natomiast ja byłbym wdzięczny, gdybyś nie offtopował :P

Cytuj:
O to ja coś mam! Są osoby które nie lubią MLP. To wiadomo. Ale jak działa ich logika? Wchodzą na filmy fanowskie/oficjalne w całym internecie i piszą "OMG those ponies sux xdddddddd" Ale jaki to ma sens? Próbują tylko strolować. Bronies i Pegasis mu odpiszą np. "no! you suck !". Brawo! Właśnie przegraliście z hejterem poniaczy. Takie moje małe przemyślenie :P

Przeważnie osoby które w ten sposób piszą są niedojrzałe. Równie niedojrzałym posunięciem jest odpowiadanie na takie zaczepki w podobny sposób. Nie mam nic przeciwko osobą które hejtują, ale pod warunkiem, że są w stanie to w sensowny sposób uzasadnić. Taki przykład wymyślony na poczekaniu:
"Nie lubię MLP, gdyż twierdzę, że to uwłaszcza mojemu poczuciu godności, ponieważ owy serial jest przeznaczony i kierowany do osób płci żeńskiej w wieku 4-10 lat, jednakże zdaję sobie sprawę, że nie każdy musi podzielać się z moim zdaniem"

Moje rozmyślenie:
Dzisiejsza młodzież nie ma własny wartości. Większość kieruje się wartościami jakimi są cycki, seks, używki, dlatego uważam, że konformizm (uleganie wpływom większej grupy) jest zły. Mało tego, konformizm spycha młodzież do takiego myślenia, że popularne, głupie gatki są "cool". Szczególnie idzie to zauważyć na YT, gdzie wypowiedzi z poziomem intelektualnym buta są wyżej ocenianie, niż prawdziwe przemyślenia osób które próbują to ująć w inteligentny sposób.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 19:15 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Cytuj:
Mirage bardzo dziękuje za odpowiedz a moją odpowiedzią będą słowa : nigdy nic nie wiadomo :)
Może ty byś się podzielił jakimiś swoimi przemyśleniami jestem bardzo ciekawy :]

Natomiast ja byłbym wdzięczny, gdybyś nie offtopował :P

Cytuj:
O to ja coś mam! Są osoby które nie lubią MLP. To wiadomo. Ale jak działa ich logika? Wchodzą na filmy fanowskie/oficjalne w całym internecie i piszą "OMG those ponies sux xdddddddd" Ale jaki to ma sens? Próbują tylko strolować. Bronies i Pegasis mu odpiszą np. "no! you suck !". Brawo! Właśnie przegraliście z hejterem poniaczy. Takie moje małe przemyślenie :P

Przeważnie osoby które w ten sposób piszą są niedojrzałe. Równie niedojrzałym posunięciem jest odpowiadanie na takie zaczepki w podobny sposób. Nie mam nic przeciwko osobą które hejtują, ale pod warunkiem, że są w stanie to w sensowny sposób uzasadnić. Taki przykład wymyślony na poczekaniu:
"Nie lubię MLP, gdyż twierdzę, że to uwłaszcza mojemu poczuciu godności, ponieważ owy serial jest przeznaczony i kierowany do osób płci żeńskiej w wieku 4-10 lat, jednakże zdaję sobie sprawę, że nie każdy musi podzielać się z moim zdaniem"

Moje rozmyślenie:
Dzisiejsza młodzież nie ma własny wartości. Większość kieruje się wartościami jakimi są cycki, seks, używki, dlatego uważam, że konformizm (uleganie wpływom większej grupy) jest zły. Mało tego, konformizm spycha młodzież do takiego myślenia, że popularne, głupie gatki są "cool". Szczególnie idzie to zauważyć na YT, gdzie wypowiedzi z poziomem intelektualnym buta są wyżej ocenianie, niż prawdziwe przemyślenia osób które próbują to ująć w inteligentny sposób.



osobom* ;)
Co do twojego. TAaaa... sam mam 16 lat i nie wiem jak wyglądała dawna młodzież ale jednak wkurzają mnie znajomi którzy palą i piją-.-' No dobra mój najlepszy przyjaciel co prawda pije ale bez przesady. Ale za to inny gość z klasy co przerwe pali i tak od niego wali! Najgorsze że dziś na skype mieli ze mnie beke bo nigdy nie próbowałem piwa ani papierosów... Co jest nie tak z tymi ludźmi? Taki problem że nie chcę pić przed 18? A palić to nigdy nie mam zamiaru bo to niszczy życie. Wracając do twojej wypowiedzi. Chyba wolałbym żyć w tych czasach kiedy picie,palenie,sex,używki nie były tak popularne wśród młodych osób. Świat to straszne miejsce przez takich ludzi ;/

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 20:56 
Pisarz
Pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 16:22
Posty: 76
Nick z youtube: Mic2313
Płeć: Mężczyzna
Nie uważam że fandom się rozleci, przynajmniej nie tak szybko. Skoro wciąż dołączają nowe osoby które dopiero zaczynają oglądać ten serial, będzie to oznaczało że wciąż znajdą się ludzie, dla których to wszystko jest świeżością. A jeśli dalej będzie tyle fanowskich filmów i klipów to wątpię aby koniec fandomu nastąpił tak szybko.
Ale Mirage ma rację, nie wiemy co się stanie, więc nie będę zbytnio gdybał
:D

Co do hejterów. Znam jeden przypadek który sypał tekstami tego typu - "ale top edalskie hahahahahaha czekam na hejty broniaki" Spytałem się co mu to daje i czy serial naprawdę wydaje mu się tak zły. Powiedział, że nie oglądał bo bał się że się uzależni ;d Nie chcę i nie zamierzam rozumieć takich ludzi. Szczyt głupoty ludzkiej
Ja osobiście nie spotkałem się z hejterami bezpośrednio. 4 osób z mojej klasy się dowiedziały, 3 osoby zaakceptowały to, z jedną normalnie o tym gadam. Tylko jeden milczy, coś tam raz na jakiś czas powie, ale nie w sposób dokuczliwy. Po prostu przyjął to normalnie :D

_________________
ObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rozmyślenia Bronych i Pegasis
PostNapisane: 17 cze 2013, o 21:01 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
I tutaj ci Proxer zazdroszcze... Moi znajomi by mi utrudnili życie jeszcze bardziej... Czemu ja dobry człowiek zawsze mam w szkole najgorzej? ;_; Czasem ciekawi mnie co by było gdyby kuce nie były hejcone przez NIKOGO! Taki świat gdzie jest przysłowiowe "Love and Tolerate". Co o tym sądzicie?

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 21:01 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL