MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:27


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wasze historie :>
PostNapisane: 8 cze 2013, o 19:46 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Znowu robie z igiel widly...
Tym razem postanowilem zwiedzic cos na ksztalt ratusza czy tympodobnego, od strony ulicy nie bylo mowy o wejsciu, drzwi zamkniete i wszystkie okna z kratami.
Lecz od drugiej strony wyglada to lepiej, juz tylko polowa okien byla z kratami lecz te bez nich z powibijanymi szybami z wyjatkiem jednego mozna sie przez nie przeodstac, lecz znajdowalo sie na drugim pietrze ale to nie stanowilo przeszkody i postanowilem sie zabawic w Assasins Creed.
Dostalem sie do okna nie bylo za trudno systematyczne wglebienia robia swoje, lecz nie wszedlem do srodka gdyz uslyszalem dzwiek turlacego sie szkla, zauwazylem ze to tylko moja sprawka, lecz nie wykonujac zadnego ruchu znow to uslyszalem.

I oczywiscie ucieklem jakzeby inaczej, lecz gdy odchodzilem znow dopadl mnie ten dzwiek lecz mimo iz przyspieszylem kroku on wcale nie cichl.


A potem dowiedzialem sie ze mimo iz budynek nie jest w uzytku to wciaz ma portiera, ale to raczej nie byl on, w srodku ciemno jak w szafie i chyba by mial przy sobie latarke czy cos.


Obrazek

@all (do mnie tez)
(jesli to maja byc przygody to jakie odpaly mamy idac w nocy do zabki :) )


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 cze 2013, o 19:46 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL