MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 20 kwi 2024, o 02:26


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronies i Pegasis z waszej okolicy
PostNapisane: 12 kwi 2013, o 20:26 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Ludzie mają ze mnei beke w szkole nie wiem czemu... Może dlatego że jestem normalny? W 1gim. byłem bardzo lubiany aż ktoś sobie wymyślił mi przezwisko i beka na całego -.-' 3 lata z samymi kretynami wytrzymywać... Mam co prawda ich opinie gdzieś ale nie mam zamiaru tego pogarszać bo to nie jest łatwe ignorować takie rzeczy...

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2013, o 20:26 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Bronies i Pegasis z waszej okolicy
PostNapisane: 12 kwi 2013, o 20:28 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 16:14
Posty: 28
Nick z youtube: xJAJNIKx
Płeć: Kobieta
Mieszkam w Poznaniu , i Bronies i Pegasis poznałam tylko na Pyrkonie ;>

_________________
She's an evil enchantress She does evil dances And if you look deep in her eyes She'll put you in trances Then what will she do? She'll mix up an evil brew Then she'll gobble you up In a big tasty stew Soooo.... Watch out!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronies i Pegasis z waszej okolicy
PostNapisane: 13 kwi 2013, o 07:07 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:13
Posty: 219
Nick z youtube: kustaszek12
Płeć: Kobieta
SPIKERQ napisał(a):
Ludzie mają ze mnei beke w szkole nie wiem czemu... Może dlatego że jestem normalny? W 1gim. byłem bardzo lubiany aż ktoś sobie wymyślił mi przezwisko i beka na całego -.-' 3 lata z samymi kretynami wytrzymywać... Mam co prawda ich opinie gdzieś ale nie mam zamiaru tego pogarszać bo to nie jest łatwe ignorować takie rzeczy...


Ja mam przezwisko ,,rajstopka ,, i teraz wszyscy chłopacy tak mnie nazywają . A przezwisko wzięło się ztąd ,że w 1gim. na ślubowaniu w domu Artusa(w Gdańsku) staliśmy na zewnątrz ozywiście wszystkie dziewczyny były w spódniczkach . Było zimno. Kolega powiedział ,że nie wie czemu nam(dziewczynom) jest tak zimno .A ja mu odpowiadam ,żeby Stanął na rajstopkach i zobaczy jak jet zimno . On oczywiście zrozumiał cośtam, cośtam RAJSTOPKA i zaczął mnie tak nazywać . Teraz chodzę do 2gim. i to przezwisko zostało -,-
[](/cadance)

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronies i Pegasis z waszej okolicy
PostNapisane: 13 kwi 2013, o 09:29 
To może założymy temat o szkole? :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Bronies i Pegasis z waszej okolicy
PostNapisane: 13 kwi 2013, o 09:40 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2013, o 17:30
Posty: 264
Lokalizacja: Mystheria22 Forum
Nick z youtube: DarknessMattes
Płeć: Mężczyzna
To był by dobry pomysł :)

_________________
Obrazek
"Jeśli będziemy patrzeć daleko w przyszłość sparaliżuje nas strach" -William Wharton
20% Cooler !


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronies i Pegasis z waszej okolicy
PostNapisane: 13 kwi 2013, o 09:47 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:13
Posty: 219
Nick z youtube: kustaszek12
Płeć: Kobieta
czemu nie?(w sensie że tak )

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronies i Pegasis z waszej okolicy
PostNapisane: 15 kwi 2013, o 13:07 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2013, o 21:59
Posty: 50
Lokalizacja: Akry Słodkich Jabłek
Nick z youtube: NelcioPony
Płeć: Mężczyzna
Ja mam tylko (chyba) jednego brony z mojej okolicy mój drogi przyjaciel odrazu mówię, że to RainbowDashLove ;)

_________________
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronies i Pegasis z waszej okolicy
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 09:35 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:40
Posty: 258
Lokalizacja: Siechnice
Nick z youtube: Thorwaldsen92
Płeć: Mężczyzna
Matko Boska
Niech ktoś to wyłączy...

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Its always necessary keep your teeth clean
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 09:53 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:13
Posty: 219
Nick z youtube: kustaszek12
Płeć: Kobieta
EmorryAmame napisał(a):
A tooth (plural teeth) is a undersized, calcified, whitish order initiate in the jaws (or mouths) of innumerable vertebrates and habituated to to break down food. Some animals, particularly carnivores, also partake of teeth in behalf of hunting or for defensive purposes. The roots of teeth are covered sooner than gums. Teeth are not made of bone, but fairly of multiple tissues of varying density and hardness.

The general systematize of teeth is alike resemble across the vertebrates, although there is of distinction modifying in their shape and position. The teeth of mammals have deep roots, and this design is also create in some fish, and in crocodilians. In most teleost fish, manner, the teeth are partial to to the outer rise of the bone, while in lizards they are fixed devoted to to the inner interface of the jaw during the same side. In cartilaginous fish, such as sharks, the teeth are seconded around tough ligaments to the hoops of cartilage that form the jaw.

Co to jest ??

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Its always necessary keep your teeth clean
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 09:57 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:27
Posty: 181
Płeć: Mężczyzna
derpy199 napisał(a):
EmorryAmame napisał(a):
A tooth (plural teeth) is a undersized, calcified, whitish order initiate in the jaws (or mouths) of innumerable vertebrates and habituated to to break down food. Some animals, particularly carnivores, also partake of teeth in behalf of hunting or for defensive purposes. The roots of teeth are covered sooner than gums. Teeth are not made of bone, but fairly of multiple tissues of varying density and hardness.

The general systematize of teeth is alike resemble across the vertebrates, although there is of distinction modifying in their shape and position. The teeth of mammals have deep roots, and this design is also create in some fish, and in crocodilians. In most teleost fish, manner, the teeth are partial to to the outer rise of the bone, while in lizards they are fixed devoted to to the inner interface of the jaw during the same side. In cartilaginous fish, such as sharks, the teeth are seconded around tough ligaments to the hoops of cartilage that form the jaw.

Co to jest ??


To jest najprawdopodobniej jakiś bot, który spami -,-
Niestety zbanować go nie mogę... Banować może tylko Mysth...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 09:57 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL