MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:12


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 20:06 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Thorwaldsen92 napisał(a):
mariusz391 napisał(a):
http://www.fge.com.pl/2013/02/fanfik-ace-combat-wojna-o-equestrie.html
jest już rozdział 19 ;]

Powiem jak K. Marcinkiewicz: Yes Yes Yes. Jutro biorę się za czytanie :D

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 20:06 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 20 kwi 2013, o 18:19 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 20:48
Posty: 467
Lokalizacja: Kujawsko- Pomorskie
Nick z youtube: Poppi115
Płeć: Kobieta
Dobra... A więc siedzę sobie na FIM Fiction i szkuam czegoś fajnego do poczytania... Aż tu nagle rzuca mi się w oczy to:
http://www.fimfiction.net/story/6004/la ... ragonlords
I muszę powiedzieć, że to jeden z najlepszych fików jakie czytałam... A jestem przy drugim rozdziale (Oczywiście nic nie jest lepsze od CRISIS, ale to jest bardzo blisko...)
Serio, jest genialne!

_________________
Zawsze mogło być gorzej... Zawsze mogło Padać!
Obrazek Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 13:40 
Edytor
Edytor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:40
Posty: 258
Lokalizacja: Siechnice
Nick z youtube: Thorwaldsen92
Płeć: Mężczyzna
Poppi napisał(a):
Dobra... A więc siedzę sobie na FIM Fiction i szkuam czegoś fajnego do poczytania... Aż tu nagle rzuca mi się w oczy to:
http://www.fimfiction.net/story/6004/la ... ragonlords
I muszę powiedzieć, że to jeden z najlepszych fików jakie czytałam... A jestem przy drugim rozdziale (Oczywiście nic nie jest lepsze od CRISIS, ale to jest bardzo blisko...)
Serio, jest genialne!


Dobra. Przeczytałem rozdział 1 i jestem ciekaw czy dobrze rozumiem : Ten smok zabił Fluttershy? :shock:

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 13:42 
Choćby Fluttershy była molestowana, Poppi będzie zachwycona, bo to jest przecież Fluttershy. A jakby Fluttershy powiedziała, że oddychanie jest złe. Poppi wstrzymała by oddech i udusiła się. :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 13:43 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Thorwaldsen92 napisał(a):
Ten smok zabił Fluttershy? :shock:

Cos ty, uratuje ja dzielna zebra :D <if u know what i mean>


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 16:20 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 20:48
Posty: 467
Lokalizacja: Kujawsko- Pomorskie
Nick z youtube: Poppi115
Płeć: Kobieta
Dayan napisał(a):
Choćby Fluttershy była molestowana, Poppi będzie zachwycona, bo to jest przecież Fluttershy. A jakby Fluttershy powiedziała, że oddychanie jest złe. Poppi wstrzymała by oddech i udusiła się. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=R0jQ0SgFLKU, oczywiście, że tak! Moje ulubione fragmenty fików, to wszystkie te, kiedy Fluttershy dzieje się krzywda, traci przytomność, jest krok od śmierci itd. ... Fu*k Logic!
Mam wtedy takie dziwne-straszne uczucie w żołądku, pełne obawy, lęku i strachu i to jest takie świetne D:
srsly, jeden z moich wielu ulubionych fragmentów CRISIS, to wtedy, kiedy [spoiler] Fluttershy zostaje ukłuta przez wielkiego Pajęczaka-robala na całkowitym pustkowiu i okazuje się, że jeśli nie dostanie antidotum to umrze za kilka dni :3
Thorwaldsen92 napisał(a):
Dobra. Przeczytałem rozdział 1 i jestem ciekaw czy dobrze rozumiem : Ten smok zabił Fluttershy? :shock:


Tak.
... Ten fanfik jest genialny ^^
[](/soawesome)

_________________
Zawsze mogło być gorzej... Zawsze mogło Padać!
Obrazek Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 17:50 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Poppi napisał(a):
Mam wtedy takie dziwne-straszne uczucie w żołądku, pełne obawy, lęku i strachu i to jest takie świetne

Nie wiem czy naprawde istnieje cos takiego, ale podobno od WSZYSTKIEGO mozna sie uzaleznic, uczucia nie sa tu wyjatkiem, przeciez samo uczucie milosci jest narkotykiem (nasz jakistam organ wewnetrzny wydziela gaz od ktorego nas mozg sie uzaleznia podczas kontaktu z dana osoba).
Ja obstawialbym w tym przypadku na adrenaline, lecz nie znam cie osobiscie a diagnoza przez internet..., moze to tez byc cos calkowicie odmiennego i na sile szukalas okreslenia tego co odczuwasz.

Ps:Pewnie nie ogladalas Miss Rarity na kanale 69 ale ona ma cos podobnego tyle ze z bolem...

Ps2:Wiem Offtop straszny i moglem to wyslac na PW, ale nie jestem zadnym znawca i jak cos zchrzanilem to moze ktos bardziej doswiadczony mnie poprawi.
A jak zrobi sie z tego powazniejsza dyskusja to wyciac i nowy temat. (wiem dodatkowa robota dla modow... jestem kretynem...)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 18:01 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 20:48
Posty: 467
Lokalizacja: Kujawsko- Pomorskie
Nick z youtube: Poppi115
Płeć: Kobieta
Cytuj:
Nie wiem czy naprawde istnieje cos takiego, ale podobno od WSZYSTKIEGO mozna sie uzaleznic, uczucia nie sa tu wyjatkiem, przeciez samo uczucie milosci jest narkotykiem (nasz jakistam organ wewnetrzny wydziela gaz od ktorego nas mozg sie uzaleznia podczas kontaktu z dana osoba).
Ja obstawialbym w tym przypadku na adrenaline, lecz nie znam cie osobiscie a diagnoza przez internet..., moze to tez byc cos calkowicie odmiennego i na sile szukalas okreslenia tego co odczuwasz.

Ps:Pewnie nie ogladalas Miss Rarity na kanale 69 ale ona ma cos podobnego tyle ze z bolem...

Też nie wiem co to jest, ale uczucie jest boskie: trochę nie przyjemne, ale w miły sposób nieprzyjemne, że aż fajne... nie mam pojęcia jak to określić :p Strzelałabym na tą adrenalinę, ale ja tam się nie znam :D
Nope, nie oglądałam i jestem z tego zadowolona :p 69 subuje dla filmików takich jak FIW, albo .MOV, ale asków tumbrl +18 nie tykam...

_________________
Zawsze mogło być gorzej... Zawsze mogło Padać!
Obrazek Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 18:30 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 22:18
Posty: 609
Poppi napisał(a):
oglądałam i jestem z tego zadowolona :p 69 subuje dla filmików takich jak FIW, albo .MOV, ale asków tumbrl +18 nie tykam...

I cale szczescie, ja to tylko ogladam z ciekawosci, a potem http://cdn.memegenerator.net/instances/ ... 544573.jpg

Poppi napisał(a):
Też nie wiem co to jest, ale uczucie jest boskie: trochę nie przyjemne, ale w miły sposób nieprzyjemne, że aż fajne... nie mam pojęcia jak to określić

Jakbys cieszyla sie z tego ze cierpi ktos na kim ci zalezy, a moze ukryta satysfakcja ? sweet Celestia...
Wiem jedno, normalne to nie jest, ale raczej nie powinnas sie martwic, lecz samo to ze przyznalas sie do tego jest albo czyms idiotycznie glupim i mozes sie do czegos doprowadzic, albo krokiem by nie tyle co "wyleczyc sie" z tego, a kontrolowac to i chyba nawet sprawic by bylo twoim "sprzymiezencem"
Sa oczywiscie chorby psychiczne ktore dzialaja w podobny sposob, sa rozne legendy/mity w wspolczesnym swiecie ktore opowiadaja o ludziach ktorzy mimo iz zyli,wygladali,zachowywali sie jak inni to zawsze mieli jakies dziwne przypadki a nastepnie pod wplywem presji, adrenaliny, zalamania zmienili sie w postacie z horrorow, oczywiscie takie postacie jak np:Jeff the killer (nie szukaj w necie... zwlaszcza po zmroku) nie istnieja, lecz "W kazdej historii jest ziarno prawdy" jak to mowia. (nic nie sugeruje).
Mysle ze nawet duzo, lecz nie wiekszosc ludzi ma jakies dziwne zaburzenia, ale boi sie do nich przyznac, albo mysli ze skoro on/ona to ma jest to calkowicie naturalne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fanfic
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 18:42 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 20:48
Posty: 467
Lokalizacja: Kujawsko- Pomorskie
Nick z youtube: Poppi115
Płeć: Kobieta
rutulufu napisał(a):
Jakbys cieszyla sie z tego ze cierpi ktos na kim ci zalezy, a moze ukryta satysfakcja ? sweet Celestia...
Wiem jedno, normalne to nie jest, ale raczej nie powinnas sie martwic, lecz samo to ze przyznalas sie do tego jest albo czyms idiotycznie glupim i mozes sie do czegos doprowadzic, albo krokiem by nie tyle co "wyleczyc sie" z tego, a kontrolowac to i chyba nawet sprawic by bylo twoim "sprzymiezencem"


Kocham diagnozy przez internet:
-Boli mnie głowa.
-Masz raka.
:D

A tak poważnie:
To nie jest cieszenie się ze cierpi, ani ukryta satysfakcja, tylko po prostu uczucie, które dostaję, bo martwię się, że Fluttershy cierpi jest.. miłe.... To brzmi strasznie, przerażam siebie D: Tak jakby jakaś zależność: Fluttershy się coś dzieje, więc ja mam dziwne uczucie w żołądku. To uczucie jakby starało się być niemiłe, ale przez to jest miłe... <Tutaj przydał by się Mirage piszący coś mądrego o Mózgu >.> >
[](/rdwut)

Cytuj:
Sa oczywiscie chorby psychiczne ktore dzialaja w podobny sposob, sa rozne legendy/mity w wspolczesnym swiecie ktore opowiadaja o ludziach ktorzy mimo iz zyli,wygladali,zachowywali sie jak inni to zawsze mieli jakies dziwne przypadki a nastepnie pod wplywem presji, adrenaliny, zalamania zmienili sie w postacie z horrorow, oczywiscie takie postacie jak np:Jeff the killer (nie szukaj w necie... zwlaszcza po zmroku) nie istnieja, lecz "W kazdej historii jest ziarno prawdy" jak to mowia. (nic nie sugeruje).
Mysle ze nawet duzo, lecz nie wiekszosc ludzi ma jakies dziwne zaburzenia, ale boi sie do nich przyznac, albo mysli ze skoro on/ona to ma jest to calkowicie naturalne.

Mam się bać? o_O

_________________
Zawsze mogło być gorzej... Zawsze mogło Padać!
Obrazek Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 18:42 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL