MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 11:48


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 26 maja 2013, o 12:02 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:38
Posty: 559
Lokalizacja: Płock
Nick z youtube: Wuwu zela
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
ja tam gram w RaiderZ od pewnego czasu i mam jedno z najlepszych EQ na moj lvl a zadnych pieniedzy w gre (jeszcze) nie wplacilem.


RaiderZ do bardzo dobra gra, IS jest prawie pusty, a się dobrze trzymają, nie ma żadnego P2W wszystkie itemy potrzebne do zrobienia EQ da się wydropić. Ja do gry wrócę jak wejdzie klasa assassyna. Już czeka 35 lvl ze zresetowanymi skillami po ostatniej akcji z patchem ^^

_________________
Obrazek Nic nie jest prawdziwe, Wszystko jest dozwolone. Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2013, o 12:02 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 26 maja 2013, o 13:43 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Trochę śmierdzi mi to CS-em :D Ale ja jestem zwolennikiem bardziej rozbudowanych shooterów typu Battlefield 3 bądź Crysis 3 ale wiadomo za nie trzeba już płacić, chociaż gry MMO (Darmowe) też nie są do końca darmowe, żeby dostać jakiś lepszy kombinezon, broń lub inne przydatne bądź nie przydatne rzeczy musisz za nie zapłacić realną gotówką.

Tak, gra bardzo podobna do CS-a, ale CS jest płatny ;) No i jednak i tak wolałbym CA niż CS. Kiedyś grałem na koncie wujka w CS-a i w porównaniu do CA, jednak wolę Combata :P
I brew pozorom, broń za realną kasę wcale nie musi być dużo lepsza od broni za wirtualną kasę. Co prawda jest lepsza, ale i tak w późniejszym etapie gry dużej różnicy nie widać. No i odkąd dodali patcha z dziennymi zadaniami, to można dostać czasem jakąś itemkę premium.
Z tego co pamiętam (dawno nie grałem) to są też eventy w których itemki premium można dostać za wirtualną kasę, lub zwyczajnie dostać w prezencie. Co prawda nie na zawsze, ale jednak można.
Co do battlefield-a to ja się troszkę zraziłem to tej serii. Chodzi mi tu konkretnie o pojazdy. Pojazdy nie mają systemu pancerzy. Broń przeciwpancerna zawsze przebije pancerz, gdzie w Realu już nie koniecznie. Gra nie bierze pod uwagę kątów pancerza i kątów lotu pocisków. Jak mamy porównać 2 pojazdy np. 1 Rosyjski do jego Amerykańskiego odpowiednika, to są to prawie klony. Różnią się tylko wyglądem. A tak to pancerz, DMG, prędkość itp jest taka sama. Może jest inaczej w BF3, bo akurat w niego nie grałem, ale inne wersje tak mają.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 26 maja 2013, o 14:16 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 16:17
Posty: 26
Nick z youtube: MultiDagos
Płeć: Mężczyzna
W BF3 akurat pojazdy mają poprawiony system obrażeń i zniszczeń np. jak dobrze strzelisz w Czołg to możesz trafić w silnik i gość nie może nic zrobić bo jest unieruchomiony i jedyne co może to ewakuować się z czołgu (Chyba że jest ich dwóch i jeden naparza z działa a drugi naprawia). Ale to już kwestia szczęścia jak czołg ma dodatkowe opancerzenie to możesz strzelać ile wlezie i tak szybciej cię zauważy i rozwali. Co do pojazdów Amerykańska drużyna ma do dyspozycji M1 Abrams, LAV-AD (Pojazd PLOT) LAV-25 (Pojazd piechoty), Niszczyciel M1128, F/A-18E Super Hornet, A-10 THUNDERBOLT, AH-1Z Viper, AH-6J LITTLE BIRD.
Rosyjska natomiast: T-90A, 9K22 TUNGUSKA-M (Pojazd PLOT), BMP-2M (Pojazd piechoty), Niszczyciel SPRUT-SD, SU-35BM FLANKER-E, MI-28 HAVOC, Z-11W, SU-25TM FROGFOOT,
Rożnica jest ogromna jak jedziesz np T-90 po trawie rozpędzony i wchodzisz w zakręt to wtedy wpadasz w poślizg to samo Tunguska. Natomiast w Abrams-ie masz efekt martwego pola w tylnej część czołgu, a LAV-AD nie jest tak zwrotny jak Tunguska (A to się przydaje na pojazdy powietrzne). Każdy pojazd ma swoje plusy i minusy.
Co do RaiderZ to jest bardzo podobna do Tera Online.
RaiderZ:
http://www.grasz24.pl/media//ikonki_new ... -48-29.jpg
http://realgamernewz.com/wp-content/upl ... MO-F2P.jpg
Tera:
http://img23.imageshack.us/img23/9452/t ... 305261.png
http://img585.imageshack.us/img585/9452 ... 305261.png
PS. CS 1.6 Kosztuje 6zł Na allegro ;D.

_________________
Obrazek
"Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza."
(Wilhelm Busch)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 29 maja 2013, o 19:06 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 21:45
Posty: 35
Nick z youtube: Dzyogas
Płeć: Mężczyzna
Dishonored, The Chronicles Of Riddick, TES III,IV,V; sporo by wymieniać :I A może by tak...evencik w TF 2?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 29 maja 2013, o 19:19 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
PS. CS 1.6 Kosztuje 6zł Na allegro ;D.

A Combat jest za darmo i ma lepszą grafikę :P

Cytuj:
A może by tak...evencik w TF 2?

Ja czasem pogrywam w TF2, ale to bardzo rzadko xD

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 13 cze 2013, o 18:39 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
Wszyscy piszecie o grach komputerowych, a ja przez przypadek dzisiaj odkryłem że przedwczoraj wyszła pierwsza gra free to play z mikropłatnościami na PlayStation 3 (a przynajmniej pierwsza jaką znam) czyli Tekken Revolution
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21425
I stąd moje pytanie ile jest u nas posiadaczy owej konsoli i czy ktokolwiek chciałby w to zagrać w trybie multi (choć sam nie wiem ile partyjek można zagrać za darmo...). Jakby co mój nick na PSN to maniek391 (bo mariusz391 ktoś zajął :cry: )

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 13 cze 2013, o 21:47 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Gry "Play for Free" to gry permanentnie bez płatne. Twórcy gry zarabiają na tzw. mikropłatnościach które opierają się przeważnie na zakupowanie różnych zbędnych bajerów lub też konta premium, które najczęściej praktycznie nic nie daje po za lepszymi zarobkami w grze.
Gdyby byłoby to gra na określoną ilość zagrań to byłaby to gra na licencji trial, bądź demo.

Jeśli chodzi o konsole, to jedyną jaką mam to PSP street E-1004

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 05:31 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Gry "Play for Free" to gry permanentnie bez płatne. Twórcy gry zarabiają na tzw. mikropłatnościach które opierają się przeważnie na zakupowanie różnych zbędnych bajerów lub też konta premium, które najczęściej praktycznie nic nie daje po za lepszymi zarobkami w grze.
Gdyby byłoby to gra na określoną ilość zagrań to byłaby to gra na licencji trial, bądź demo.

Jeśli chodzi o konsole, to jedyną jaką mam to PSP street E-1004


Wybacz ale się z tobą nie zgadzam. Grałem w baaaaaardzo dużo gier P4F i w każdej żeby coś mieć to z 90% grania opiera się na przelewach itp. żeby w ogóle mieć szanse z kimś wygrać czy w ogóle nawet zagrać normalnie.

A z konsoli ja mam tylko PSP z które nie korzystam od dawna i PS2.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 06:46 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Wybacz ale się z tobą nie zgadzam. Grałem w baaaaaardzo dużo gier P4F i w każdej żeby coś mieć to z 90% grania opiera się na przelewach itp. żeby w ogóle mieć szanse z kimś wygrać czy w ogóle nawet zagrać normalnie.

Jednak, by mieć samą możliwość gry, to nie musisz nic kupować prawda? A jeśli gry są nastawione tylko na zysk, czyli tak jak Ty mówisz, że masz małą szanse by wygrać (jednak grać możesz) to takie gry nie są warte uwagi i na pewno mają mniej graczy niż gdyby byłoby to zrównoważone. A jak wiadomo - więcej graczy = większa szansa na zysk.
Po za tym powiedz, czy określenie "zbędne bajery" są określeniem błędnym? Nie są one wymagane by móc w ogóle grać, więc są zbędne. Gdybyś jednak musiał kupić cokolwiek to to już by nie byłaby gra P4F, tylko Trial bądź demo

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 11:05 
Początkujący skryba
Początkujący skryba

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 17:34
Posty: 32
Nick z youtube: xMARKOSxx
Płeć: Mężczyzna
Ja mam ps3 i uzeram sie z zablokowanym zamowieniem na preordera TLOU. A revelka raczej nie pobiore - mam TTT2.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 cze 2013, o 11:05 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL