MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 14:26


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 11:18 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Cytuj:
Wybacz ale się z tobą nie zgadzam. Grałem w baaaaaardzo dużo gier P4F i w każdej żeby coś mieć to z 90% grania opiera się na przelewach itp. żeby w ogóle mieć szanse z kimś wygrać czy w ogóle nawet zagrać normalnie.

Jednak, by mieć samą możliwość gry, to nie musisz nic kupować prawda? A jeśli gry są nastawione tylko na zysk, czyli tak jak Ty mówisz, że masz małą szanse by wygrać (jednak grać możesz) to takie gry nie są warte uwagi i na pewno mają mniej graczy niż gdyby byłoby to zrównoważone. A jak wiadomo - więcej graczy = większa szansa na zysk.
Po za tym powiedz, czy określenie "zbędne bajery" są określeniem błędnym? Nie są one wymagane by móc w ogóle grać, więc są zbędne. Gdybyś jednak musiał kupić cokolwiek to to już by nie byłaby gra P4F, tylko Trial bądź demo


Przykładem gry P4F nastawioną na zysk jest chociażby NFS World. Bardzo fajna gra do czasu gdy Marc zaczął wprowadzać coraz więcej rzeczy za kase przez co nie dało się grać bo wszędzie "Paykidy" były. Znam tylko 2 gry w które można grać P4F i mieć dobrą zabawe. BF P4F i War Inc. Battlezone.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 cze 2013, o 11:18 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 12:40 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 16:17
Posty: 26
Nick z youtube: MultiDagos
Płeć: Mężczyzna
Akurat w NFS World jest duży nacisk na kupno za micro płatność samochodów, pakietów ulepszeń itp. Chociaż co jakiś czas pojawia się promocja na auto za kasę (Pieniądze za wygrane wyścigi) albo Gift kod dzięki któremu można po odblokowywać różne takie śmieciuszki (Ostatni był kod na Porsche GT3 RS a jeszcze wcześniej na Toyotę Supre). Ja z kolegami mam sposób by nie wydawać kasy na te SpeedBoosty (Punkty za które kupujesz w NFS World) po prostu wchodzimy na strony które sponsorują te punkty, oczywiście wcześniej trzeba wpisać swoje dane i dopiero po wypełnieniu dostajemy SB. Wypełniając tak z 20 ankiet dostajemy nawet po 8 tyś. SB. Tak w ogóle wszyscy mówią, że płacenie w grach P4F jest tylko po to by zarobić, a pomyślcie za co oni opłacają swoje serwery dają różne aktualizację itp. no chyba z powietrza im to się nie bierze.

_________________
Obrazek
"Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza."
(Wilhelm Busch)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 12:44 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Golden ale gdyby za tą kasę z NFS World wprowadzali coś co jest warte uwagi to by było spoko... System osiągnięć po których masz Bugatti wprowadził maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaase hackerów. Aktualizacje z nowymi wozami tylko za kase robią. A co z nową mapą? Od ponad roku na nią gracze czekają (albo już nawet 2 lat) i nic nie zrobią... tak samo z tym tunelem łączącym Palmont z Rockport...

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 13:11 
Początkujący skryba
Początkujący skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 16:17
Posty: 26
Nick z youtube: MultiDagos
Płeć: Mężczyzna
A widziałeś NFS Most Wanted 2012, The Run, Shift 2 Unleashed i teraz nowy Rivals to są gry z tej samej serii i na pewno część pieniędzy które są wpłacane do Worlda lądują tam i do innych gier. Jak myślisz skąd by mieli kasę na silniki graficzne np. frostbite i cryengine które sporo odbiegają od konkurencji. Każda kasa gdzieś ląduje oczywiście nie zaprzeczam, że ląduje też im do kieszeni, ale cześć wkładu finansowego ląduje do gier.

_________________
Obrazek
"Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza."
(Wilhelm Busch)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 13:52 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Pfff... starcza im spokojnie na maaaase innych rzeczy jeszcze. To jest EA! Oni mają kase na wszystko. Co z tego że grafa piękna (to tak btw.) skoro cała gra to sh*t? mam MW 2012 i zabawa byłą przez 2h.. Rivals napewno kupie (ze wzgledu na moja naiwnosc) a to po to zeby samemu spr. jak sie gra. Ale obecnie czekam na 2014 rok bo wtedy wychodzi gra The Crew która zmiecie obecne NFS z powierzchni ziemi!

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 14 cze 2013, o 15:24 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Inne fajne P4F to: TF2, WoT, War Thurder, Combat Arms. Weźmy na przykład World of Tanks - Czołgi premium wcale nie muszą być lepsze od ich konkurentów. W tej grze jest wysoki nacisk na umiejętności, a nie na statystyki czołgów. Jeśli ktoś ma skilla to grając zwykłym czołgiem może rozwalić czołg premium o 3 poziomy wyższe. Różnica między Premium Tankiem a zwykłym jest taka, że za premium tank zapłacisz mniej przy naprawie i zarobisz więcej kredytów (waluta za którą kupujesz zwykły czołg) oraz expa niezbędnego do badania nowych czołgów i modułów czy też do szkolenia załogi. Po za tym, to czołgi premium są tak zaprojektowane, by dawały większą przyjemność z gry.

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 15 cze 2013, o 23:18 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 11:09
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Mirage napisał(a):
Po za tym, to czołgi premium są tak zaprojektowane, by dawały większą przyjemność z gry.


Akurat z tym się nie zgodzę. Czołgi premium są słabsze od swoich tierowych odpowiedników, więc trudno żeby dawały większą przyjemność. Weźmy na przykład takiego FCM 50t. Chyba nie znajdziesz gracza, któremu grało się nim lepiej niż AMX50 100. Z tego co czytałem na forum i doświadczenia z gry zauważyłem że T32 może nawet przewyższa swojego brata z większą wieżą, głównie tym że nie ma zezowatego działa i ma nieporównywalnie mniejszą wieże.

Chyba najlepszym przykładem będzie IS-6, albo T26E4. Poooowolne, śmieszna penetracja, działo ''strzelające gdzieś w tamtym kierunku''. A IS-3, KW-4 i M26? IS-3 nie ma co porównywać bo ten czołg walczył jeszcze w Wojnie Sześciodniowej, ale KW-4? Pancerz trochę grubszy, mniej nachylony ale ma mniejsze weakspointy, ma lepszą penetracje i celność, ustępuje tylko obrażeniami (jeśli założymy że najlepszym działem jest 107 mm ZiS-24). M26. Lepsza mobilność, lepsza penetracja (;_;), pancerz tylko słabszy. Jedno ale. Przez ponad 700 bitew T26E4 nie spotkałem gracza który nie trafiłby mi z bliska w rury na wieży.

Czołgi premium mają głównie ratować kredytami, przyjemność z gry schodzi na dalszy plan.
ale się rozpisałem

_________________
Obrazek
Co zostanie ujawnione z tamtej zimnej listopadowej nocy?
Fredrikstadt, cóż tam się wydarzyło? Czy to kiedykolwiek wyjdzie na jaw?

Tak wielkie marzenia zostały zniszczone,
zaśpiewaj o jego ostatniej bitwie, niech żyje Carolus!
Na rękach żołnierzy powrócił do ojczyzny, niech żyje Carolus Rex!

Za ich honor! Za ich chwałę!
Dla ludzi, którzy walczyli i krwawili!
Szwedzki żołnierz pamięta poległych!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 16 cze 2013, o 22:05 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Mi się wydaję, że to zależy bardziej od skilla. Mam 2 czołgi premium: Type 62 i Churchill III. oraz 1 czołg premium na innym koncie (T-25 niemiecki med 5 tieru). Powiem tak: Type'm 62 się gra kozacko, zwinny i szybki. Armata może nie z górnej półki ale na IX daję radę. Tak, często mam tak, że ginę w głupi sposób (po prostu preferuję ciężkie maszyny, więc lekkimi mało gram) jak jak się rozgrzeję, to zniszczenie IS'a - 3 to chleb powszedni. Ludzie mówią, że jestem idiotą, że nie gram nim jako scout. Gówno prawda, ten czołg to idealny support. Celne działo pozwala na kokszenie z końca mapki, a doskonały silnik i dobre gąsienice są niezastąpione w trudnym terenie i przy bliskich starciach. Po za tym jak wysoko rzuci to wróg jest zajęty groźniejszymi przeciwnikami i w tedy sukcesywnie zjadam mu hp od boku lub tyłu, podczas gdzie moi nie mogą przebić skątowanego pancerza. Wybuliłem te 80 zł na Type 62 i się nie zawiodłem, to jeden z lepszych czołgów jakim grałem. Może i szybko ginę, może i wychodzę 20-30k za bitwę (50-70k jak się wkręcę) ale zabawa jest nie z tej ziemi.
A Churchill III? Wolny, ale na V tierach niezniszczalny, 70-90 dmg co 2 sec czyni z niego poważnym przeciwnikiem, jednak ta armata nie pasuje do takiego żółwia, LT powinny tak szybko bić, a HT powinien być tak typowy KW-2 - grzmotnąć raz a porządnie, tak by się wróg nie pozbierał się moralnie. Jednak z dwojga złego ta armata też jest dobra. Celna i szybka, a otrzymywane rykoszety są najlepszą zabawą. W końcu ma się te 176mm pancerza z przodu. Jedyną wadą jest wieża - nie ma skątowanego pancerze, więc tam często lądują trafienia penetrujące.

KW-4? Weź przestań, to jest bunkier nie czołg. Jak byś stanął tak by nie mogliby Cie zajechać od boku, to nic z tobą ni wygra, bo wystarczy wierzę skątować i po bonusie w postaci weakspota :P
Ludzie narzekają na jego prędkość, a moim zdaniem 30 km/h jak na taki żelbeton to szybko. Wielokrotnie wygrywałem solówki z IX tierami grając KW-4. Raz dzięki mnie wygraliśmy obronę bazy, bo sam utrzymałem przez 5 min flankę przez którą nacierało 10 przeciwników. Otrzymałem 55 trafień a potencjalne obrażenia to było około 14k dmg. Niestety poległem, bo strzeliłem gafę i zarashowałem i mnie okrążyli.

T26E4? On ma magiczny pancerz. Penetruję go ciągle, ale zabieram aż 0 dmg. Aż wstyd mi to powiedzieć, że grając KW-4 lub IS-3 jestem zmuszony do strzelania w weakspoty, bo tylko tam wchodzi dmg ew. w tyłek strzelam. A od boku lub przodu to na dmg liczyć nie mogę. chyba, że strzelam pociskami OB, co i tak głupim pomysłem nie jest, bo ciężko trafić w weakspot, bo często zdarzają się ruchliwi gracze ;)
Podobno Lowe i T34 dają dobrą zabawę, a przynajmniej tak mi kumple z klanu mówią. Tyle, że się szybko nudzą te czołgi.
No a KW-5 to porażka. Najgorszy pojazd jaki chyba może być. Nawet na VII tierach ma problem nie mówiąc już o tym, że go wrzuca na X

Parę dobrych wyników z bitwy:
http://img593.imageshack.us/img593/4494/shot029cd.jpg
http://img547.imageshack.us/img547/5902/shot148.jpg
http://img803.imageshack.us/img803/8462/shot141.jpg
http://img13.imageshack.us/img13/97/a5pu.jpg
A to moje wyczyny KW-4:
http://img14.imageshack.us/img14/595/kuov.jpg

Tak BTW, to wczoraj się dowiedziałem, że moja ciocia z wujkiem w to pykają ;) Fajnie się złożyło, bo teraz można mieć plutony 3 osobowe bez premki.

A tak odbiegając od tematu WoT'a to od wczoraj gram w "Dead Z". Muszę przyznać że gra troszkę trudna, ale coraz lepiej mi to wychodzi. Szkoda tylko, że zawsze znajdzie się gracz który mnie zabije, zanim ja zdobędę jakąkolwiek broń palną. Raz zdobyłem mosemberga, ale zbugował mi się przycisk do czołgania i mnie zombie zabiło. No ale cóż, każde doświadczenie czegoś uczy, a dziś się dowiedziałem, że zombie potrafi zastawiać pułapki, czego Kuba567g był świadkiem. Zombiaczek sb śpi, a obok niego leży batonik. Ja zdycham z głodu, to pomyślałem, że zaryzykuję życie dla batona i doczołgam się i wezmę batonika, jednak po chwili zombiak się obudził i mnie zjadł. Na TS'ie cała ekipa miała polewę, że poświęciłem życia dla batona :P

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 17 cze 2013, o 19:55 
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 11:09
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Oczywiście, że skill jest ważny, jak jakaś ameba nie wie co zrobić ze sobą to nawet premiumem straci. Jeśli się ogarnia jakiś czołg to nawet AMXem 40 będzie się fajnie grało. Chodzi mi o to że przeważnie łatwiej/przyjemniej/efektywniej gra się drzewkowymi czołgami, bo są po prostu lepsze (oczywiście poza niektórymi wyjątkami, jak na przykład owy Type 62 czy 59).

Churchill III faktycznie jest wolny, szybko strzela, kadłub jest z kamienia, ale niezniszczalny na pewno nie jest. Z własnego doświadczenia wiem że wystarczy za daleko pojechać, zdejmą gąski i koniec. Wieży przez czas przeładowania nie można kontować, w efekcie te magiczne 80mm pancerza przebije nawet III-IV tier. Co do działa - po prostu herbaciana koncepcja. Premier był czołgiem piechoty, przystosowanym właśnie do walki z piechotą, ewentualnie lekkimi pojazdami wroga, od święta z cięższymi.

KW-4 nie jest bunkrem. To po prostu ruchoma, ruska skała, w którą ktoś omyłkowo wsadził działo.
Nie wiem z czego zrobili mu ten pancerz, chyba z dinginium, na papierze jest to 180mm ale strzelając z takiego potwora jak JagdPantera (na przeciwpancernych 200 penetracji, na złotych chyba 244) musiałem strzelać w wieżyczkę na wieży, bo w kadłub nie mogłem za Chiny przebić.

Wcale nie jest wstydem, to że T26E4 trzeba strzelać w weakspointy. Na kadłubie i na jarzmie ma ''wielowarstwowy pancerz''. Na wojnie był tak efektywny że w jedynym potwierdzonym starciu TragicPersching pokonał Tygrysa Królewskiego! Trzeba mu strzelać po prostu tam gdzie nie ma tych płyt, bo tam ma papierowy panerz, ewentualnie w rury na wieży. Nie możesz przebić go w bok? Chyba coś mu znowu nagrzebali, bo u mnie zawsze tam wchodzi.

KW-5 ma dwie wieeeelkie wady: R2D2 na kadłubie i zajedwabistą penetracje 167. Po za tym ma dobry pancerz, co bardzo się przydaje jeśli uda się schować wieżyczkę z karabinkiem.

Jutro postaram się wygrzebać kilka ciekawych skrinów, bo chyba mam tam kilka ciekawych kwiatków :) .

_________________
Obrazek
Co zostanie ujawnione z tamtej zimnej listopadowej nocy?
Fredrikstadt, cóż tam się wydarzyło? Czy to kiedykolwiek wyjdzie na jaw?

Tak wielkie marzenia zostały zniszczone,
zaśpiewaj o jego ostatniej bitwie, niech żyje Carolus!
Na rękach żołnierzy powrócił do ojczyzny, niech żyje Carolus Rex!

Za ich honor! Za ich chwałę!
Dla ludzi, którzy walczyli i krwawili!
Szwedzki żołnierz pamięta poległych!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GRY
PostNapisane: 18 cze 2013, o 12:14 
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 6 mar 2013, o 13:43
Posty: 1
Nick z youtube: Superlugia99
Płeć: Mężczyzna
Lol,gothic 1-3,Diablo 1-3,DoC,cs.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2013, o 12:14 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL