MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 19 mar 2024, o 10:43


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 09:10 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Cóż...jak sam tytuł mówi. Dwaggy czyli wróg fandomu nr. 1. Zbanowany już między innymi na MLPPolska czy na World of Equestria. Owa osoba prowadzi pewnego bloga na którym co robi? Oczernia nas Bronies i Pegasis. Ostatni wpis podchodzi ponoć pod paragrafy prawne więc nie długo może go spotkać parę utrudnień.

http://dwaggy.blog.onet.pl/

Nazywa nas oczywiście pedofilami, zboczeńcami (yay nawet napisał o mnie xd) a i najlepsze...podobno ponymeety organizujemy tylko po to aby robić jakieś orgie. Cóż tu mówić...poczytajcie sobie sami co i jak tam napisał o nas.
Tyle ode mnie i piszcie co wy sądzicie :3

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 09:10 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 12:39 
Pisarz
Pisarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 16:22
Posty: 76
Nick z youtube: Mic2313
Płeć: Mężczyzna
Zgadzam się z twoją opinią. Na szczęście nie ma on zbyt wielu czytelników. http://dwaggy.blog.onet.pl/2013/08/28/s ... nie-tylko/ - Mówi o clopaniu jakby każdy bronies oglądał MLP tylko po to żeby uprawiać clopping. Nie wspomniał o tym że większość Fandomu tego nie cierpi (lub nie aprobuje)
Podczas oglądania tego - http://youtu.be/oROS0Styy9M?t=1h15m4s nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Twilight to znaczy śmierć? Odcinek specjalnie dobrany żeby miał element Halloween? To już przesada...

_________________
ObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 13:14 
Skryba
Skryba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 maja 2013, o 20:16
Posty: 65
Lokalizacja: Końskie
Nick z youtube: Chrzanek97
Płeć: Mężczyzna
Jego argumenty są... śmieszne.
Mówi o cyberprzemocy i o oczernianiu, podczas gdy on sam to robi nazywając nas zboczeńcami i cloppernikami.

Chce pokazać jaki to fandom jest satanistyczny, podczas gdy on sam nazwał blog na cześć jakże diabelskiego stworzenia...
Poza tym księża z filmików przesadzają. Jakaś postać z bajki wcieleniem szatana? Ludzie jako jej narzędzia? Gdyby wszyscy księża byli tacy, to byśmy już tu krucjatę przeciwko kreskówkom mieli.

Podejrzewam, że ten Dwaggy nienawidzi fandomu z jakiegoś prywatnego powodu. "Zwykli" hejterzy raczej desperacko nie wyszukują filmików i zakładają blogów, żeby kogoś bezpodstawnie oczernić.

PS: Jeśli chodzi o żółto-różowy tekst to kto jest kto?
O co chodzi w poście na samym dole?

_________________
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 14:54 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Chrzanek97 napisał(a):
Jego argumenty są... śmieszne.
Mówi o cyberprzemocy i o oczernianiu, podczas gdy on sam to robi nazywając nas zboczeńcami i cloppernikami.

Chce pokazać jaki to fandom jest satanistyczny, podczas gdy on sam nazwał blog na cześć jakże diabelskiego stworzenia...
Poza tym księża z filmików przesadzają. Jakaś postać z bajki wcieleniem szatana? Ludzie jako jej narzędzia? Gdyby wszyscy księża byli tacy, to byśmy już tu krucjatę przeciwko kreskówkom mieli.

Podejrzewam, że ten Dwaggy nienawidzi fandomu z jakiegoś prywatnego powodu. "Zwykli" hejterzy raczej desperacko nie wyszukują filmików i zakładają blogów, żeby kogoś bezpodstawnie oczernić.

PS: Jeśli chodzi o żółto-różowy tekst to kto jest kto?
O co chodzi w poście na samym dole?


Cóż...Dwaggy miał sporą sprzeczkę na World of Equestria z administracją mimo iż nic mu nie zrobili. Jakieś tam bóle miał że smokiem nie mógł grać i że dostał bana na kucykowym ts mimo iż żaden z adminów/modów z WoE nie administruje na tym ts.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 15:10 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Gratuluję SpikerQ wyróżnienia na tym blogu. Dziwne, że o tobie napisał nic nie wspominając o Marcosie. Od teraz moje oczy inaczej bd na cb spoglądać ;)

Moim zdaniem dramatyzujecie. Hejter jak każdy inny, tylko że blog prowadzi. Nic nadzwyczajnego, bo na pewno nie jest jedynym który tak robi, a to, że akurat trafiłeś na niego nie czyni z niego wroga nr.1 fandomu. Gdyby chociażby byłby sławny... Powiedz mi tylko, czemu odnoszę wrażenie, że ten blog Cię nadzwyczajnie zabolał?
Obrazek

Proponuję wszystkim tu zebranym takie rozwiązanie, by po prostu mieć na to wyłożone i olać to

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 15:18 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Nie zabolał nic a nic. Z niego można się na prawdę pośmiać. Jednakowoż niektóre części wpisów już ponoć podchodzą pod jakieś paragrafy prawne (jak to rzekł właśnie jeden użytkownik WoE) co..może się ciekawie skończyć. A to że już był na MLPPolska, biurach, WoE i wiele wiele więcej to są jakies szanse że trafi tutaj więc z góry można też ostrzec przed nim :P

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 15:44 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Nie liczyłbym na to, że szybko tu trafi. A wiesz dlaczego? WoE, Biura i MLPP łączy 1 rzecz i jest to partnerstwo. My z nikim partnerstwa nie mamy, a Mystheria przestała reklamować forum. Nawet jeśli by tu trafił... myślę, że byłaby ciekawa rozmowa.
Powiem jeszcze tyle, że sam mam konto na biurach i faktycznie tam jest patola.
Co do paragrafów to nie wiem, bo nie czytałem wszystkiego. Na początku myślałem, że was zniesławił, ale jednak tego nie zrobił, tylko użył techniki NLP. A wg cb jakie paragrafy złamał?

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 16:01 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
Jak się postarać to można by to dać jako Naruszenie Dóbr Osobistych. Jak byś nie zauważył napisałem "PONOĆ" co oznacza iż nie jestem pewny ponieważ osoba na WoE napisała że coś tam złamał do czego przekonany w 100% nie jestem.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 16:25 
illusion Lord
illusion Lord
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 19:56
Posty: 945
Lokalizacja: Szczecin
Nick z youtube: Iluzjusz Miraż
Płeć: Mężczyzna
Jak Ty byś nie zauważył napisałem "Wg CIEBIE" co oznacza, że proszę o TWOJĄ opinie na ten temat, a nie kogoś innego.
Ale fakt, złamał to prawo

_________________
Obrazek
"Głupota nie jest szczeblem mądrości. W istocie mądrość jest głupotą" - Matthijs Van Boxel


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dwaggy czyli...wróg fandomu nr. 1?
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 16:32 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:55
Posty: 709
Lokalizacja: Warszawa
Nick z youtube: Kacperro444
Płeć: Mężczyzna
No to masz już odpowiedź na swoje pytanie co MOIM zdaniem zrobił. Naruszenie Dóbr Osobistych.

_________________
Obrazek --->Wpadnij na mojego Deviantarta <--- Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2013, o 16:32 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL