MLP Online PL

MLP - Wszystkie odcinki Online

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:02


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 19 mar 2013, o 22:36 
Tłumaczka
Tłumaczka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 02:48
Posty: 391
Lokalizacja: Wielka Brytania
Nick z youtube: Mystheria22
Płeć: Kobieta
Hej, niedawno stuknęło mi na głównym koncie te 5000 widzów, a ostatnimi dni przybywa ich coraz więcej (tak dużego przypływu widzów nie miałam od zakończenia trzeciego sezonu) i tak się ostatnio zastanawiam... Bo kanał przybrał już naprawdę stosunkowo duże rozmiary (przynajmniej tak mi się wydaje), ale jak się on ma w stosunku do innych polskich kanałów poświęconych MLP (niekoniecznie z tłumaczeniami)? Czy mój kanał może liczyć na jakieś miejsce w topce, czy są może tacy, którzy biją mnie na głowę i nie mam do nich nawet podlotu? Po prostu chciałabym określić pozycję mojego kanału w polskiej kulturze Bronies.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2013, o 22:36 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 19 mar 2013, o 22:42 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2013, o 21:50
Posty: 586
Lokalizacja: okolice Łodzi i Wa-wy
Nick z youtube: MrTivoy
Płeć: Mężczyzna
Moim zdaniem to, że włożyłaś ogrom pracy aby wszystko sklejać (1 i 2 sezon) to było już "COŚ"... z tłumaczeniem 3 sezonu bardzo ale to bardzo szybko się uwijałaś i praktycznie bezbłędnie tłumaczyłaś... teraz na bieżąco tłumaczysz materiały z fandomu i to mi się w Tobie podoba ;] cały czas coś robisz i jak tak dalej pójdzie to zanim się obejrzysz a stuknie Ci 6k widzów :P
spora część osób wybija się poprzez poszczególny filmik i potem nie ma weny a ty pracujesz cały czas na to, ciągle się starasz, odwalasz masę roboty, jesteś osobą dzięki której poznałem MLP (kanał) i ogólnie jesteś super xD
Brohoof :D

_________________
Hubert Dawid Konrad Ewa Grzegorz Mariusz G. aka Iluzjusz Miraż, wydziedziczam Cię.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 19 mar 2013, o 22:56 
Tłumaczka
Tłumaczka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 02:48
Posty: 391
Lokalizacja: Wielka Brytania
Nick z youtube: Mystheria22
Płeć: Kobieta
Dzięki za miłe słowa, ale mi raczej chodziło o to, że osiągnąwszy te 5000 subów w końcu nabrałam na tyle pewności, że chcę wychylić szarą główkę z tłumu i określić jak duży wpływ na polską kulturę Bronies ma mój kanał. Nie zmienię nic w sposobie, jaki prowadzę kanał i postaram się, by mi woda sodowa nie uderzyła do głowy, ale chcę określić swoją wartość (zawsze to w przypadku pojawienia się jakichś propozycji itp. pozwoli mi określić jakie warunki jestem w stanie podyktować/wynegocjować).

Z tego co się orientuję liczbą widzów zaczynam dorównywać Brohoofowi, a liczbie wyświetleń samemu fge, ale wolę się upewnić, czy nie za wysoko się cenię (a może za nisko?).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 19 mar 2013, o 22:56 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:38
Posty: 559
Lokalizacja: Płock
Nick z youtube: Wuwu zela
Płeć: Mężczyzna
Zanim znalazłem twój kanał obserwowałem kilka innych i z tego co pamiętam nikt nie miał tylu wyświetleń i widzów. Mówię tutaj o kanałach z odcinkami. Teraz nie szukam innych kanałów bo dzięki tobie nie muszę :)
Zdecydowanie jesteś w czołówce, ludzie na ogół mają po 500-1000 widzów, z tego co widzę.
Nie dziwię się, że osiągasz taki sukces. Dajesz widzom więcej niż tylko "A wstawię kolejny odcinek MLP tylko po to by był wstawiony". Naprawdę dbasz o kanał i ludzie to doceniają.
Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować i życzyć Ci dalszego rozwoju kanału i forum :)

_________________
Obrazek Nic nie jest prawdziwe, Wszystko jest dozwolone. Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 19 mar 2013, o 23:13 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2013, o 21:50
Posty: 586
Lokalizacja: okolice Łodzi i Wa-wy
Nick z youtube: MrTivoy
Płeć: Mężczyzna
W sumie to ostatnio byłaś w brohoof ale moim zdaniem nad fge musisz jeszcze troszkę popracować aby im dorównać :p a co do kultury to myślę że sporo znaczysz bo masz bardzo dobre tłumaczenie i wszystko w 1 miejscu uporządkowane a dla tych co nie ogarniają ang. to wielka pomoc; ogólnie na yt ciężko znaleźć tłumaczenie na godnym poziomie i tu wkracza Mysth! "łączniczka" pomiędzy polskim a ogólno światowym fandomem

_________________
Hubert Dawid Konrad Ewa Grzegorz Mariusz G. aka Iluzjusz Miraż, wydziedziczam Cię.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 20 mar 2013, o 09:13 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 12:47
Posty: 460
Lokalizacja: Radom
Nick z youtube: Mariusz M
Płeć: Mężczyzna
No cóż Mystheria powiem ci że chyba właśnie nastał twój czas. Po zakończeniu 3-ego sezonu wielu tłumaczy jak np. Phosiq którego bardzo ceniłem za tłumaczenia odcinków tak zwykłych jak i fanowskich zawiesiło na razie działalność i w tej chwili jesteś jedną z nielicznych, którzy ciągle działają z tłumaczeniami. Nie wiem czy to już jest czołówka, ale na pewno to jest najlepszy moment by do niej się dostać. Mogę ci jeszcze powiedzieć że jeden z twoich przetłumaczonych filmików pojawił mi się w kategorii ,,Najpopularniejsze: Film i animacja'' więc to też coś znaczy.

_________________
ObrazekObrazek

"To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell
Mój kanał na YT


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 20 mar 2013, o 09:17 
Niezłomny pisarz
Niezłomny pisarz

Dołączył(a): 15 mar 2013, o 07:48
Posty: 135
Nick z youtube: sebaxo1995
Płeć: Mężczyzna
Twoja popularność rośnie. Jeszcze trochę i jedna z najpopularniejszych osób fandomu. Jeśli już nią nie jesteś :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 20 mar 2013, o 14:52 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:18
Posty: 513
Lokalizacja: Puławy
Nick z youtube: MrMamutPL,Pieczenieg
Płeć: Mężczyzna
Już nas 5k jest? Ło paanie pamiętam początek 3 sezonu i ok 600 czy 700 widzów jak pierwszą Molestę a tu już nas 5k :D Myślę, że na Polskiej scenie fandomowej stoisz już bardzo wysoko :)

_________________
Obrazek

Ten, kto wydaje wyrok, powinien go także wykonać. - Eddard Stark
A kto umarł, ten nie żyje. - Franz Maurer
Nazywam się major Bień i mam stopień majora. - Major Bień


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 20 mar 2013, o 15:09 
Publicysta
Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:21
Posty: 619
Lokalizacja: Kobylin
Nick z youtube: Proto Ssassyn
Płeć: Mężczyzna
Twój kanał jest bardzo dobry każdy to zauważy bo wkładasz w niego dużo pracy i za to wszyscy powinniśmy ci podziękować

_________________
Nothing is true, everything is permitted
ObrazekObrazekObrazek
"Wiedza jest wszędzie. Świat to biblioteka"


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dyskretne pytanko
PostNapisane: 20 mar 2013, o 15:35 
http://www.youtube.com/user/DayanDey

Do elity Youtubowej nie daje byle kogo. :wink:

Zasłużyłaś sobie na to. przetłumaczyłaś 3 sezon. Dajesz parodie i inne filmiki z kucami i to jest naprawdę super.

Gratulację i życzę najlepszego z okazji 5000 subów.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2013, o 15:35 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL